Ти какво сготви? Снимай, покажи! - 68-ма тема

  • 124 300
  • 735
  •   1
Отговори
# 675
  • на втория етаж
  • Мнения: 248
lina kaz ще може ли рецептата, на чиабата без месене?
А другата ти манджа изглежда много вкусно, ще я пробвам. Как я омеши?

lina kaz - може ли рецептата за Чибатата. Изглежда много вкусно, а кото видях - без месене.... Crazy

  Момичета,сложих рецептата тук,освен че е без месене е и много вкусна. Peace

Estell,грах и царевичка леко задуших,че бяха от фризера,добавих обелен нарязан домат и след малко сиренце и две яйца.Това е!Бързо и вкусно! Grinning

  Аз днес наготвих отново ребърца на грил-тигана и тиквички печено/пържени  със сметанката на Лабрекс(ммммм   chef  bouquet)



и шоколадовия сладкиш с майонеза на Сладка хапка - нямам думи просто каква вкусотия е:


Последна редакция: сб, 19 юни 2010, 15:15 от lina kaz

# 676
  • Мнения: 1 777
При нас картофена пица и салата.

# 677
  • Мнения: 1 798
От мен - Мусака


Пълнени чушки с яйца и сирене


asyalein,пеп-4о,tracy_t,matze,Lindita,yagodka,labrex,alisa81,Pety,прекрасни както винаги!   bouquet

# 678
  • Мнения: 202
Привет момичета в съботния горещ ден.
Отново сте на линия,отново вкусотии  и красоти направени с много майсторство.
На всички всичко ви е прекрасно,а десертите ви са ненадминати.
За всички вас с уважение и почит  newsm51
Илрай макар и със закъснение да ти честитя рождения ден с най-добри пожелания. newsm51 newsm51 newsm51
и на дъщеричката на Гуинет  newsm59

За вечеря тараторче,пуешко печено с ориз и зеленчуци и кексче с вишни.
Лека вкусна и прохладна вечер.




 

# 679
  • Мнения: 4 358
Страхотни неща сте сготвили момичета Peace
Да си покажа и аз това което  успях да снимам.Останалото е безвъзвратно загубено за историята Mr. Green
Рибка на фурна с картофена салата

Мусакица

и пържени банички

Последна редакция: нд, 20 юни 2010, 10:52 от Хъни - Бъни

# 680
  • Мнения: 9 155
Да е жива и здрава дъщеричката ти, Гуинет   bouquet безоблачно и щастливо детство и желая!

Хъни-БЪни, много апетитни банички  Peace
delicate , благодаря ти  Hug
Петя, не мога дса подмина тази картофена пица и отново ще кажа - чудесно изгежда   bouquet Давай, че тийновете (и не само) ше останат възхитени, убедена съм.
Весе, Трейси, чудесни торти  Peace
alisa81 , много апетитна кавърма  Peace
Илианка, може ли кюфтенце от онази гарнитура,  не че тиквичките са по-лоши  Wink
Тайна, чушките с яйца пресни ли са или печени?  

от мен десерта - среднощен  ooooh! Шоколадов чийзкейк със сладко от ягоди и боровинки  



а сутринта последна (надявам се) доза от конфитюр от ягоди

# 681
  • София
  • Мнения: 15 511
 Пепчо, пресни, нарязани и изпържени с мъъъничко водичка, няколко капки, да-омекнат по бързо.После заливам с яйцата. Peace

# 682
  • Мнения: 22 867

Жегите явно не оказват влияние на кулинарните подвизи! Пак страхотни вкусотии! Heart Eyes  bouquet  chef

Днес сигурно станах много досадна, ама не мога да се нафукам с кваса. Стана р-а-з-к-о-ш! newsm44 Другото е салатка, тиквички по италиянски и плодове за десерт. Е, и от вчерашния медовик. Grinning

# 683
  • Мнения: 1 777
Петя, не мога дса подмина тази картофена пица и отново ще кажа - чудесно изгежда   bouquet Давай, че тийновете (и не само) ше останат възхитени, убедена съм.

Пепчо заповядай

http://www.gotvetesmen.com/forum/index.php/topic,2136.msg133081.html#msg133081

# 684
  • София
  • Мнения: 15 511
Пети, ще се прави тази пица, хем красива, хем лесна и съм сигурна и много вкусна!

# 685
  • Мнения: 202
Пепи трепач  ти е чийзкейка,Лабрех супер си.
И аз набързо картофената пица на Pety,мерси за рецептата  newsm51,много бързо и вкусно/аз малко я разнообразих,на дъното сложих нарязани домати,поръсих с пресен пипер,стъргани картофи и филе и втори ред месено картофи,филе и кашкавал/
Бъни може ли рецептата за пържени банички




# 686
# 687
  • от точка К до точка С и обратно
  • Мнения: 150
пеп-4o, megans, благодаря ви за пожеланията! Дано е здрава, да има късмет и добри хора да среща!
Момичета, тези дни не стигам до фотоапарата, но вие сте наготвили такива вкусотии, че започнах сериозно да се страхувам за килограмите! А толкова неустоимо изглеждат чийзкейка и пицата с картофи.... ooooh!

# 688
  • забравих си мисълта...
  • Мнения: 5 728
Гуинет, да ти е жива и здрава дъщеричката, желая ѝ много щастие и да е през целия си живот много обичана от всички около нея!  newsm59

Мила Нина, не знам колко буркана излизат от 5 кг кайсии, защото мисля, че около килограм, че може и малко повече бяха изядени пресни и от останалото количество, което предполагам беше около 3,500 - 3,700 кг + 1,5 захар + 0,5 кг желираща захар (3:1) излязоха 9 бурканчета с мармалад. Току що претеглих едно от тях и така както е с буркана и капачката е 600 гр. Може би чисто тегло ще е 500 гр. За раздаване има разбира се, за теб винаги. Твоите тиквички са невероятно красиви и сигурно и много вкусни, също и охлювчетата от бутер тесто много ме съблазниха, да знаеш.
TheHMaster, рибка, картофки мммм, само подстрекаваш с куп вкусотии.  
Labrex, магьосница си ти. От нищо нещо правиш и все вкусно. Човек не може, да ти насмогне, да пробва всичките ти рецепти.
Пеп-4о, много вкусна доматена манджа, котлетите от сьомга няма, да ги гледам, че ще почна, да гризкам монитора.
Yagodka, разкошен хляб.
Мия, разкошна лазаня.
Lina kaz, в случая така е наречено сиренето, което е направено на руло с други думи, руло от сирене с подправки. Вкуса му е близък на едновремешното сирене крема. Аз много го обичам, много ми е вкусно, особено това с черния пипер, а твоя ягодов мус  е много съблазнителен.
Verabel, много вкусно.
Тайна, чудни захарни кексчета и пържени чушки с яйца ммм.
3xi, разкошни питки.
Ilrai78, кюфтенцата са много сочни и сигурно невероятно вкусни.
Zaika baika, чудни пълнени зеленчуци.
Asyalein, както винаги много красиво, здравословно и вкусно.
Smiley*, Tracy_t, и Ilrai78,  съблазнителни и вкусни тиквички сте приготвили.
Delicate, ако знаеш само как обичам чушки с  яйца и сирене. При нас всичко е вече затворено, но имам три чушки за пълнене ще взема, да импровизирам нещо подобно с тях, че не издържам вече, то няколко пъти ги показвате такива и много ми идва само, да ги гледам Wink.
Megans, както винаги много вкусно.

В къщи през последните дни имаше:  
Пресни картофки с гъби, домати, чушки и кромид на фурна,                      почти през цялата седмица диня, че не можем, да ѝ се наситим

                                 

Торта с извара + кисело мляко + пресни праскови и малини
 
 

Омайващ кекс за дъщеря ми

 

Тирамису за майстора

 

В хладилника има бисквитена торта със заквасена сметана и пресни малини, но нея ще ви я покажа утре, че много ми стана за днес.

# 689
  • Мнения: 9 155
Тирамису   за майстора


ей сега вече ставаш съмнителна  Laughing Laughing у нас майсторите преди години се черпеха с алкохол и мезе, но сега се плаща. А ти - тирамису  newsm53 newsm53

Общи условия

Активация на акаунт