Ти какво сготви? Снимай, покажи! - 68-ма тема

  • 124 232
  • 735
  •   1
Отговори
# 690
  • забравих си мисълта...
  • Мнения: 5 728
Тирамису  за майстора
ей сега вече ставаш съмнителна  Laughing Laughing у нас майсторите преди години се черпеха с алкохол и мезе, но сега се плаща. А ти - тирамису  newsm53 newsm53

Пеп-4о и мъжа ми се съмнява вече, но нали е c две леви ръце, се мръщи, но мълчи, все пак майстора е неговия най-добър приятел, да знаеш, не мой. Иначе преди искаше пари като поправи нещо, но откакто има сладкиши не иска.
   Laughing  Laughing  Laughing
И за да не е само спам, ви показвам обещаната бисквитена торта със заквасена сметана, коняк, кокосови стърготини и пресни малини.

Последна редакция: сб, 19 юни 2010, 23:49 от Venetta

# 691
  • Мнения: 1 117
здравейте момичета, съвсем на бързо, че съм на вилата и ползвам нета пестеливо  Laughing

зелен фасул с чесън и моркови


и скариди и калмари в тайландски стил

# 692
  • Мнения: 1 798
megans,неустоима пица. Crazy
Вени,на ниво както винаги.  bouquet
пеп-4o,вълшебен чийзкейк Heart Eyes
Бъни,и аз очаквам рецептата за чудните ти банички Heart Eyes
От мен - Млечната торта на Снежи Heart Eyes

# 693
  • Мнения: 7 420
  Честит рожден ден на нашето Майсторче!Нека ти се случват най-хубави неща,мила моя приятелке!  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 694
  • Мнения: 5 001
Ooo...Селмичка,БЛАГОДАРЯ! Изненада ме,признавам!  Hug Hug Hug

И за да не е само спам...
Снощното ми сладко от малини...Много хубаво стана...

# 695
  • Мнения: 930
 дойде лятото и ние сме на морска вълна
мъжо я прави Heart Eyes



и отдоста време му се каня този Uncle Ben's, но съм разочарована, не бих повторила Naughty

Последна редакция: нд, 20 юни 2010, 09:40 от mimi P27

# 696
  • София
  • Мнения: 1 179
TheNMaster  Честит празник мила,да си все така весела и да си многооо обичана    Hug   bouquet

# 697
  • Мнения: 22 867

Мастърче, да си жива и здрава, много щастлива, от добри приятели, късмет и пари да се не отърваш! Черпя те едно разкошно квасче!   bouquet

# 698
  • Мнения: 4 358
БАНИЧКИТЕ http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=243025.msg15504889#msg15504889
МАСТЕРЧЕ   bouquet  bouquet  bouquet Да си жива и здрава и
скоро мама  Hug Heart Eyes Hug

# 699
# 700
  • Мнения: X
Лабрекс,мила,чудесно ги правиш тези кулажчета,ама моля те, малко по-големички ги направи,че на тези малки снимки не мога да се насладя на вкусотиите,които показваш.Кажи сега,как правиш в МВ пълнените картофки,че ми стана интересно. HugДай и рецептата за италианските тиквички. Heart EyesИ последно,кажи как се прави този квас,че от мъж ми само съм слушала за него,но никога не съм кусвала.
Рety,картофената ти пица е много съблазнителна! Peace
Пеп-4о,чийзкейка е убийствен! Crazy newsm22
Venetta,сладкишите ти за страхотни!
Мастерче,честит празник!Пожелавам ти от всичко желано,мечтано и любимо да имаш по много!!! newsm51
От мен пълнени пиперки и тиквички,и един много лек десерт/с невероятно вкусния крем на Лабрекс Crazy/,който мъжа ми докато не го свърши не спря да отваря хладилника Joy

   

 

# 701
  • Мнения: 22 867
Лабрекс,мила,чудесно ги правиш тези кулажчета,ама моля те, малко по-големички ги направи,че на тези малки снимки не мога да се насладя на вкусотиите,които показваш.Кажи сега,как правиш в МВ пълнените картофки,че ми стана интересно. HugДай и рецептата за италианските тиквички. Heart EyesИ последно,кажи как се прави този квас,че от мъж ми само съм слушала за него,но никога не съм кусвала.
........един много лек десерт/с невероятно вкусния крем на Лабрекс Crazy/,който мъжа ми докато не го свърши не спря да отваря хладилника Joy


Еликсирче, слушам, ш,съ постарая за снимките! Grinning Картофките според мен са невероятна вкусотия, два дена се каня да напиша рецептата и все се мотам, но тях ги правих няколко пъти за това време. Тиквичките също са вкусни и лесни, ей сега ще сложа рецептите в Любими.

А ти напиши, моля те, ама много те моля, какъв е тоя сладкиш, щото като го гледам, изобщо не бих отваряла и затваряла хладилника, щеше да мине с едно отваряне и край - няма сладкиш. Изглежда невероятно вкусно! Heart Eyes  bouquet

Написах рецептите, а квасчето от снимката го правих по ИНСТРУКЦИИ ОТ ТУК, едвам изтърпях да стане. Сега съм си изнамерила един куп рецепти, има и с плодове, и по-бързи в приготвянето, ще си го правя лятото, много го обичам. Heart Eyes

Ако се интересуваш, може да погледнеш и в ТЕМИЧКАТАbouquet

Последна редакция: нд, 20 юни 2010, 12:32 от labrex

# 702
  • Мнения: 521
Ай, голяма грешка направих, че влязах тук да надникна.
Нали съм на вилата днес и няма как да приготвя нещо от прекрасните неща, които сте предложили, затова ще седя и ще преглъщам пред монитора.
Ама това пусно сладко от малини .... еееееех, как ми се прияде, не е истина.
А тирамисута, десертчета, тортички с череши, биствитени тортички и т.н. мням ням, като се върна имам материал за готвене.

Смайли, е то рецептичката за пълнените тиквички   http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=448384.0

И за да не е само спам, една шоколадова тортичка, която неотдавна правих и май не съм показвала.

# 703
  • Мнения: 9 130
Снощното ми сладко от малини...Много хубаво стана...


мдаааа  newsm78 newsm78 само сладко от малини не съм правила този месец, ама то има още няколко дни  ooooh!

Мастерче, жива и здрава да си,  от любов и късмет да не се оттървеш!    bouquet  bouquet

# 704
  • Torino,IT
  • Мнения: 1 833
Мастерче, Честит Рожден Ден  bouquet
Желая ти много здраве, щастие и успехи  bouquet

Лоис, Мими, страхотни морски ястия, любимите ми Peace
Трейси, Елексир, Венета, прекрасни торти, момичета Hug
Деликейт, и твойта торта е много апетитна, както и чушките си с яйца и сирене от вчера Peace
Аз още съм в процес на готвене, снимков материал довечера Peace
Приятен и услмихнат ден на всички кулинарки  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт