Листопад (Yaprak dökümü) - ТЕМА 33

  • 34 160
  • 716
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 342
Винаги ще има нова вселена за завладяване.  Mr. Green
Какво направихме с анкетата за новата тема.  newsm78

# 691
  • Мнения: 743
И на още нещо се издразних-Нехир и Седеф винаги им помагат,винаги,а ги пуснаха да си тръгнат.Помогнаха в готвенето,Седефчето милата,масата нареди,постара се,пък после...Ми да,вярно,Нехир така искаше,защото се притеснява от чувствата на дъщеря си към Шефкет(въпреки че вече не разбирам защо-свободен,разведен),то пък като че ли няма да се виждат всеки ден от тук нататък .И все пак Хайрие трябваше да е по-настоятелна да останат,да се позабавляват заедно,да прекарат приятна вечер,не само да я търси за помощ и да й се оплаква  ooooh!.
И Ахмет също!Голяма благодарност към човека,който на момента изкара и даде голяма сума пари,който винаги е готов да помотне с каквото може!И него не поканиха Tired.Ми то е банкет,защо са им приятелите,те им трябват само при нужда.Не са по-различни от Ферхунде и Гюлшен.

Последна редакция: пт, 04 юни 2010, 12:00 от rozi-maxi

# 692
  • Мнения: 19
Наистина беше хубав вчерашния епизод. Цялото домочадие под един покрив, Шефкет е на свобода, в къщи нито Оуз, нито Ф-е, всички са щастливи и се обичат. Heart Eyes Али Ръза отново зае полагаемото му се място на патриарх на семейната трапеза (значи  тъй, трябваше да видите оня брадясал дивак от Двама завинаги, за да оцените и разберете Али Ръза   People No Good )
Джеврие ханъм влюбена и блага като баклавичка ... ах-ах  Crazy ... покрай Дениз женихи... Ахметчо продължава да пърха ентусиазирно около Нехир, Седеф мечтае, подреждайки масата и надничайки в стаята на Шефкет ... всичко е peace and love  Peace Heart Eyes
Даже Ф-и се вписваше в общата атмосфера с нейните носталгично-разкаятелни реминисценции.

Ами казвайте вие за анкета. Аз чакам последния момент да видя кои са най-много предложения и според хавата във филма. Ама и на мене тоя път ми се иска нещо по-майтапчийско кат твоето предложение или това на АлабалаНики ханъм.

Последна редакция: пт, 04 юни 2010, 12:06 от soya-fen

# 693
  • Мнения: 342
Аз откак видях башата на Менекше оцених в много по-голяма степен какво е направил и какво е дал за децата си Али Ръза.  Peace

# 694
  • Мнения: 19
Аз откак видях башата на Менекше оцених в много по-голяма степен какво е направил и какво е дал за децата си Али Ръза.  Peace
Имам идея! Да посветим следващата анкета на бащата!
Не! Много тежко! Връщам се на предложенията на Чеб и АлалабалаНики

Последна редакция: пт, 04 юни 2010, 12:17 от soya-fen

# 695
  • Мнения: 342
Аз съм ЗА. Още повече щом ще съчетаем анкетата за бащата с колажите на Али Ръза. Малко или много, аз лично го чувствам като бащата в нашето листопадско семейство тук в нета.  Hug

# 696
  • Мнения: 19
Аз съм ЗА. Още повече щом ще съчетаем анкетата за бащата с колажите на Али Ръза. Малко или много, аз лично го чувствам като бащата в нашето листопадско семейство тук в нета.  Hug
ОК!

# 697
  • Мнения: 743
Аз откак видях башата на Менекше оцених в много по-голяма степен какво е направил и какво е дал за децата си Али Ръза.  Peace

На мен пък изобщо не ми трябва да гледам някакъв изрод,че да оценя какъв  баща е Али Ръза .Както писах,спрях да го гледам,като наби дъщеря си Tired.Фантастики не обичам да гледам ,ама и филми с привички и обичаи от преди 100 години също не искам  Rolling Eyes.

# 698
  • Мнения: 342
Е така как го каза  soya-fen. Не знам. Ако е много тежко да не го правим.  newsm78
Ти прецени, ти знаеш подробностите.  Flutter

# 699
# 700
  • Мнения: 4 076
И на още нещо се издразних-Нехир и Седеф винаги им помагат,винаги,а ги пуснаха да си тръгнат.Помогнаха в готвенето,Седефчето милата,масата нареди,постара се,пък после...Ми да,вярно,Нехир така искаше,защото се притеснява от чувствата на дъщеря си към Шефкет(въпреки че вече не разбирам защо-свободен,разведен),то пък като че ли няма да се виждат всеки ден от тук нататък .И все пак Хайрие трябваше да е по-настоятелна да останат,да се позабавляват заедно,да прекарат приятна вечер,не само да я търси за помощ и да й се оплаква  ooooh!.
И Ахмет също!Голяма благодарност към човека,който на момента изкара и даде голяма сума пари,който винаги е готов да помотне с каквото може!И него не поканиха Tired.Ми то е банкет,защо са им приятелите,те им трябват само при нужда.Не са по-различни от Ферхунде и Гюлшен.
Не само това,малко ли висяха с тях по дела и свиждания.
Донякъде разбирам Хайрие,искат да си останат само семейството,но в такъв случай да беше си свършила сама работата,а не да праща Ахмед за баници,съседките в кухнята,пък накрая "свободни сте,може да си тръгвате".

# 701
  • Мнения: 6 708
Типично за Хайрие-простотия,липса на такт колкото искаш............
Но все пак накрая трябваше да видим само семейството на масата,де!Иначе ефекта нямаше да е същия с други хора край тях.........  Thinking

# 702
  • Мнения: 1
Здравейте,тъй като Ферхи е най -противоречивият образ във филма-ту е мила ,ту неприятна,предлагам следващата тема да е -Как се държите с хората като Ферхунде около себе си?

# 703
  • Мнения: 23
Аз съм ЗА. Още повече щом ще съчетаем анкетата за бащата с колажите на Али Ръза. Малко или много, аз лично го чувствам като бащата в нашето листопадско семейство тук в нета.  Hug
ОК!
Не съм съгласна нещо по-весело ще е по-добре п.р идеята на Алба-Ники ми харесва много!

# 704
  • Мнения: 4 076
"'vania1954' е изчерпал лимита си и е запълнил кутията си за входящи съобщения."
Ванче,изчисти си кутията  Simple Smile
 

Общи условия

Активация на акаунт