Листопад (Yaprak dökümü) - ТЕМА 33

  • 34 141
  • 716
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 0
Здравейте,тъй като Ферхи е най -противоречивият образ във филма-ту е мила ,ту неприятна,предлагам следващата тема да е -Как се държите с хората като Ферхунде около себе си?


Ние Ферхунде и без това я "дъвчем" постоянно.  Mr. Green
Соичка има по-хубави идеи!  Peace

# 706
  • Майничка
  • Мнения: 12 616
Много ми хареса предложението за анкета с цветята.
Нали се сещате, по старите лИбовни и приключенски романи главната героиня все има някакъв "прякор" от типа на "розата на пустинята", "цветето на прерията", "лилията на долината" и т.н.
Та, в тази връзка, как ви звучи "Джеврие - кактуса на Адапазаръ"! bowuu
Найс, а? Wink

# 707
  • Мнения: 654
Много ми хареса предложението за анкета с цветята.
Нали се сещате, по старите лИбовни и приключенски романи главната героиня все има някакъв "прякор" от типа на "розата на пустинята", "цветето на прерията", "лилията на долината" и т.н.
Та, в тази връзка, как ви звучи "Джеврие - кактуса на Адапазаръ"! bowuu
Найс, а? Wink
Джаврие може и лютата чушка да е  Grinning

# 708
  • Мнения: 6 681
"Джеврие-мухоморката на Адапазаръ!"  Joy hahaha
Може да организираме анкета за артистично име на Джавки и да гласуваме.........  newsm78

# 709
  • до една звездичка
  • Мнения: 1 892
Малинче, пак си яко в джаза гледам...  Crazy Добре поне, че този път пускаш просто линк, да не се чудим Анджелината Джоли кво дири у нашта темЪ.  newsm78

На Джейда, според мен, са й толкова "естествени" устните, колкото е естестен губера по гърдите на Тахсин.  Wink

# 710
  • Мнения: 0
"'vania1954' е изчерпал лимита си и е запълнил кутията си за входящи съобщения."
Ванче,изчисти си кутията  Simple Smile
 



Чистих, чистих, дано да успях,  много  нещо съм натрупала, и много  съм мързелувала !  Сори  !

# 711
  • Мнения: 0
Все пак съществуват  хора, дами с ествествено  плътни устни, без примеси.  Не знам как да слагам  снимки от снимки, но съпругът ми имаше  идеално плътни устни, дъщеря ми ги има плътни нормално, не й трябва  нито силикон, нито хиалурон, слава богу.
Като се връщам в спомените назад,  имаше период на мода бяха плътните устни, тогава нямаше новости, и устните се очертаваха с червило извън контурите си, за да  изглеждат по-големи ;  след това дойсе ерата на  тънките джуки, отново се корегираха с червилото.  Сега пак са на мода  уплътнените устни - с хиалурон, със силикон, с ботокс, а като се върне отново модата на  тънките - тези дето си ги уголемиха какво ще правят, може ли  да ги боцнат и  излишъкът да изтече навън ?   Шегичка ! Знам, че не може.

# 712
  • до една звездичка
  • Мнения: 1 892
И на още нещо се издразних-Нехир и Седеф винаги им помагат,винаги,а ги пуснаха да си тръгнат.Помогнаха в готвенето,Седефчето милата,масата нареди,постара се,пък после...

Не бих могла да си представя признание като това, което направи Шефкет, по повод връщането на отстъпения преди време от баща му стол на челото на масата, направено пред хора извън семейството. Те просто нямаха работа там в този момент.  Naughty


Все пак съществуват  хора, дами с ествествено  плътни устни, без примеси.  

Естествено, че съществуват. Джейда, обаче едва ли е от тях. Та двете симетрични "топчета" в горната й устна просто вадят очите. Всъщност, казвам "топчета", но имам предвид по-скоро, че това най-вероятно е инжектирана хиалуронова киселина. Симетрично в двата срещуположни края на устната, което дава точно този ефект - уголемяване само от двете страни, без промяна в средата.

# 713
  • Мнения: 4 076
Чистих, чистих, дано да успях,  много  нещо съм натрупала, и много  съм мързелувала !  Сори  !
Пак не става,не си изчистила добре  Simple Smile
Така или иначе,нямам представа.

# 714
  • Мнения: 196
Значи вчерашната серия много ме издразни - правят се на големи моралисти когато Шефкет присвои огромна сума пари и то заради хазарт, а когато го пускат преждевременно никой не се сеща да каже дали е морално или не, все едно нищо не е било. Направо чак ми нагарчат с този изкустен морал.

А пък този Левент и той на два стана тъче - толкова ли не може да каже, че няма да се жени, или че ще се жени, изниза се като някой мухльо от ситуацията.

# 715
  • Мнения: 19
Избързах малко с новата тема 34 и понеже вече я пуснах, за да не затворят една от двете теми преждевременно, обявявам я своевременно.  Peace

# 716
  • Мнения: 0
Тая Гюлшен е голяма предателка ! Предаде Ферхунде . Thinking

Общи условия

Активация на акаунт