BILKA - полезно и качествено или просто евтино

  • 47 805
  • 161
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 0
Хаха и моя спрей за коса стои до половината пълен и при мене нямаше никакво деитвие освен охлаждане ; )

# 61
  • Мнения: 1 416
Мерси за мненията за спрея за коса Simple Smile Аз питах за него дали е добър.

# 62
  • София
  • Мнения: 618
Купих си крема с пъпеш и краставица. Днес като се намазах, крема се пресече и се получиха като трохи от тесто. Иначе в бурканчето изглежда нормален, мирише хубаво, не ми прилича на развален. На някой случвало ли се е?

# 63
  • София
  • Мнения: 24
От новата серия има някакво олио за тяло, което е с помпичка  и се пръска (дано някой ме разбра  Embarassed ) Някой да го е ползвал? Като олиото на Джонсън ли стои на кожата или не?  newsm78

# 64
  • София
  • Мнения: 5 498
Купих си крема с пъпеш и краставица. Днес като се намазах, крема се пресече и се получиха като трохи от тесто. Иначе в бурканчето изглежда нормален, мирише хубаво, не ми прилича на развален. На някой случвало ли се е?
rozibozi ,погледни срока на годност с моя нямам проблем.Току що докато въртях крема видях отдолу,че производител е "Красная линия" та се доразочаровах,тъй като нямам хубави впечатления от продуктите им.
micky сещам се за олиото,ама не съм го ползвала

# 65
  • Мнения: 2 631
От новата серия има някакво олио за тяло, което е с помпичка  и се пръска (дано някой ме разбра  Embarassed ) Някой да го е ползвал? Като олиото на Джонсън ли стои на кожата или не?  newsm78

Не знам, ама ми се струва ужасно скъп!!! 10лв...  ooooh!

# 66
  • Пловдив
  • Мнения: 110
за антицелулитния има писано,но има ли резултат,хубаво попива,хубаво мирише,но има ли резултат?  Whistling

# 67
  • Мнения: 0
Взех си го миналата неделя още не виждам резултати но ще пиша ако има ; )

# 68
  • София
  • Мнения: 5 498
за антицелулитния има писано,но има ли резултат,хубаво попива,хубаво мирише,но има ли резултат?  Whistling
А и него съм ползвала,ама бях несериозна с мазането и не разбрах дали имаше резултати,но не беше скъп,около 4 лева

# 69
  • Мнения: 372
Имате ли наблюдения върху новата серия Upgrade?

# 70
  • Поморие
  • Мнения: 162
за антицелулитния има писано,но има ли резултат,хубаво попива,хубаво мирише,но има ли резултат?  Whistling
А и него съм ползвала,ама бях несериозна с мазането и не разбрах дали имаше резултати,но не беше скъп,около 4 лева
Аз привърших една опаковка и като чели има лек резултат-ще взема втора. А относно цената -къде това 4 лв, при нас е 7 Rolling Eyes

# 71
  • Пловдив
  • Мнения: 110
за антицелулитния има писано,но има ли резултат,хубаво попива,хубаво мирише,но има ли резултат?  Whistling
А и него съм ползвала,ама бях несериозна с мазането и не разбрах дали имаше резултати,но не беше скъп,около 4 лева
Аз привърших една опаковка и като чели има лек резултат-ще взема втора. А относно цената -къде това 4 лв, при нас е 7 Rolling Eyes
и аз вчера го зех за 7

# 72
  • Мнения: 0
Аз пък го взех 6 лв Laughing Laughing Laughing

# 73
  • Мнения: 1
Аз мисля да си купя крема на Билка за бюст със бяло грозде някой ползвал ли го е него?
Вече съм с единия крак в Кауфланд (незнам дали там ще ми излезе по-скъпо) там беше 8лв а в онлайн аптеката Фрамар го дават 12... там прочетох по-голямата част положителни резултати Grinning
Даже вече си купих шивашки метър за да следя резултатите  Grinning
А ако тази марка има и нещо сполучливо за стрии никак няма да е зле.....попринцип не съм много на "ти " със козметиката и не ме  вълнуват много женските работи Laughing
 ама вече имам нужда определено

# 74
  • Мнения: 0
Еми за стрий мисля ,че все още няма но антицелултния е страхотен ,вече виждам резултати ; )

Общи условия

Активация на акаунт