BILKA - полезно и качествено или просто евтино

  • 47 847
  • 161
  •   1
Отговори
# 75
  • Пловдив
  • Мнения: 110
Еми за стрий мисля ,че все още няма но антицелултния е страхотен ,вече виждам резултати ; )

аз па вече мажа 3 вида антицелулитни билката,гарние и сега си зех един на веледа  Laughing резултат - nicht поне за сега  Joy

# 76
  • Мнения: 0

аз па вече мажа 3 вида антицелулитни билката,гарние и сега си зех един на веледа  Laughing резултат - nicht поне за сега  Joy
[/quote]

 Комбинарам го с отайка от кафе през ден си я правя и вече почти нямам преди си правех само отайката от месец и половина някаде ... и се мажех с крем на Avon , но като го комбинирах с крема на билка  Partyмного съм доволна ! А и съм на 17 години ; )

# 77
  • Мнения: 50
На Билка съм си купувала единствено течен сапун за ръце и то защото ми беше свършил и в кварталния магазин имаше само това. Иначе за мен понятията "качествено" и "евтино" са взаимно изключващи си. Не съм срещала такава стока досега, камо ли пък козметика. Дано някой меубори и ме уведоми за съществуването на такава Simple Smile

# 78
  • Мнения: 0
Аз от Билка съм много доволна, наистина добра Българска козметика, особено серията с гроздето...Идеална е по време на криза.

# 79
  • Пловдив
  • Мнения: 110

аз па вече мажа 3 вида антицелулитни билката,гарние и сега си зех един на веледа  Laughing резултат - nicht поне за сега  Joy

 Комбинарам го с отайка от кафе през ден си я правя и вече почти нямам преди си правех само отайката от месец и половина някаде ... и се мажех с крем на Avon , но като го комбинирах с крема на билка  Partyмного съм доволна ! А и съм на 17 години ; )
[/quote]

значи смесваш ги двете и мажеш,така лиии хмм ще пробвам и това Simple Smile

# 80
  • Мнения: 0
хахах ненееее първо си правя отайката и после се мажа стават супер меки краката ; ) така може да опиташ ;д

# 81
  • София
  • Мнения: 901
Каква е цената на антицелулитния крем на Билка?

# 82
  • Мнения: 61
....около 7 лева

# 83
  • Мнения: 431
Утайката от кафе наистина прави чудеса. Препоръчвам на всеки, който още не е пробвал Simple Smile Допълнителен плюс, който забелязвам при себе си, е че при епилация косъмчетата излизат много по-лесно  Peace

# 84
  • Мнения: 338
за антицелулитния има писано,но има ли резултат,хубаво попива,хубаво мирише,но има ли резултат?  Whistling

При мен освен заглаждане и хидратиране няма особен ефект- нито този с бяло горзде, нито този с билките, но ми харесва как изстудява (зеленият), а и все се надявам, че мазането възспира разрастването на целулита. Ако целулитът е доста, който и да е антицелулитен гел не вярвам да помогне за съжаление Confused

Иначе от продуктите на Билка харесвам интимния гел с млечна киселина и билки макар в началото малко да ми се видя силен аромата. Лосионът за тяло с краставица и пъпеш хидратира много добре, но мирисът на опаковката(на пластмаса) незнайно защо се е смесил с аромата на лосиона и така не мога да го ползвам Sad. Надявам се съм случила на кофти бройка...

Подкрепям Mea_Culpa за добрия ефект от кафето, кожата става мноооого мекичка Peace

# 85
  • Пловдив
  • Мнения: 110
абе да ви кажа за целулит май няма спасение,аз ставам на 23 скоро,слаба съм,но.... а сега започнах и ОК да пия и май май още повече се провокира :S мн е неприятно

# 86
  • Мнения: 338
То не е до слабост целулита Rolling Eyes, но и до генетична предразположеност, начин на живот...Само масажът е добър за премахването или диета+спорт+много вода+масаж и тогава + антицелулитен гел...

# 87
  • Пловдив
  • Мнения: 110
То не е до слабост целулита Rolling Eyes, но и до генетична предразположеност, начин на живот...Само масажът е добър за премахването или диета+спорт+много вода+масаж и тогава + антицелулитен гел...
пия средно по 3 литра вода на ден,не се наливам умишлено просто си пия много вода,спортувам през ден,масажи всеки ден с няколко различни продукта,майка ми няма грам целулит,а е на 48 години.....до организъм е всичко и все пак е много неприятно  Confused

# 88
  • Мнения: 1 167
Искам да си взема крема за околоочния контур и се чудя дали има парабени вътре.

Ако някой го има или знае, моля да ми каже.
Мерси предварително.

# 89
  • Мнения: 66
До колкото знам и съм чела Билката е от малкото козметики които нямат парабени.

Общи условия

Активация на акаунт