BILKA - полезно и качествено или просто евтино

  • 47 844
  • 161
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 0
Много съм доволна от интимния гел - страхотен е!

# 91
  • София
  • Мнения: 986
ох навихте ме и аз да взема да пробвам измиващия гел с краставица и пъпеш

# 92
  • Мнения: 2 631
Днес си купих пастата за зъби, дето мирише на грейпфрут!  Crazy Нямам търпение да я пробвам...  Peace

# 93
  • Мнения: 1 167
Аз използвам тази със лимон и съм доволна. Не ми кървят венците, много лека паста за зъби.

Иначе вчера си взех крем за лице на Билка от новата серия за копринена коже. Все още не мога да дам отзиви, но много бързо попива, лек е. Даже си го използвам исутрин и вечер. Няма парабени в този крем, но за съжеления в измиващите им гелове има.

# 94
  • Мнения: 1
На Билка съм ползвала балсам, шампоан и крем за ръце.

От шампоана останах много доволна, защото ми подейства добре и възвърна жизнеността на косата ми.
Балсамът беше на средно ниво - нищо особено

Кремчето за ръце също не беше лошо, хареса ми :}

Не виждам защо трябва да се предубедени за българската козметика, която е евтина.

# 95
  • Мнения: 0
Хидратиращия гел за измиване на лице става ли за мазна кожа и почиства ли черни точки, примерно  newsm78

# 96
  • София
  • Мнения: 86
Много съм доволна от интимния гел на Билка, а също така и от тоник за лице и пастите за зъби-хомеопатичните. Hug

# 97
  • София
  • Мнения: 3 414
Не можах да намеря никъде шампоан за пърхот на Билка,някой да е виждал?Нищо за коса няма нито в била нито дм.

# 98
  • София
  • Мнения: 31
Много съм доволна от интимния гел на Билка, а също така и от тоник за лице и пастите за зъби-хомеопатичните. Hug


И аз използвам пастата , супер е!

# 99
  • Мнения: 1 384
момичета да ви споделя и аз от първия път нанасяне на крема с бяло грозде съм повече от очарована (кожата ми е много суха + не попива кремове + ако попие лащя много и продължава да се бели от сухота, но от този крем стана супер мека ) интересувам се от продктите им искам да си намеря лосион за тяло със същият ефект като крема защото и кожата на тялото ми е същата, иискам и лосион против стрии и ексфолиянт за лице дали има такива на билка, а някакъв саит на билка среща ли ли сте ? мерси предварително за отговорите  :pra Hug

# 100
  • Мнения: 0
Има ли доволни от тоника против косопад на Билка????Мисля утре да се го взема,но се 4удя... ThinkingКато гледам козметиката против косопад кооолко е скъпа -60-70-90 лв,а този тоник е 4 лв,дали изобщо ще има някакъв ефект???Ще съм много благодарна ако споделите мнения за него Hug

# 101
  • Мнения: 350
Мария-Магдалена заповядай http://www.krasnaya-bg.com/bilka/bg/bilka.html
Интимнят гел е номер едно за мен.Само то него си купувам
Шампоаните са средно качество,маската за коса не ми допадна.
Тоника с краставица също е хубав
Модулатора за тяло е с много силен аромат според мен, но прави кожата чудесна
Антицелулитните също ми харесват, но съм ги използвала превантивно
Кремовете за ръце също са хубави..
Тоника за коса съм използвала отдавна, но мисля пак да го пробвам, че коса не ми остана  #2gunfire
Като цяло съм доволна от тази марка.

# 102
  • Мнения: 136
Здравейте Hug
На Билка съм ползвала, и още ги ползвам, малко продукти, но от всички съм доволна. Измиващият гел и тоника с краставица и пъпеш - с мазна кожа съм по принцип и смея да твърдя, че откакто ги използвам кожата ми значително се подобри, не е толкова мазна като преди. От продуктите с бяло грозде позвам антицелулитния гел - не знам дали премахва целулита, защото моя не е кой знае колко много, а и не го използвам толкова често, но когато се намажа усещам кожата си гладка и сякаш по-стегната. Но се иска постоянство Peace

# 103
  • Мнения: 1
Ползвам някои от продуктите от около година и половина- крема за ръце, тоалетното мляко и тоника за лице.

От крема съм доволна - е, ползвала съм и по-хубави ако трябва да бъда честна, но и той става  Peace
От тоника за лице (със грозде)също не съм очарована - ползвах го лятото, единственото което правеше добре е да ми освежи кожата, на усещане не ми понесе.
От тоалетното мляко с краставица изобщо не съм доволна. Много е течно, щипе ми, дискомфортно ми е от него.

Съжалявам, май не споделих много добри неща. Но това е при мен  Hug

# 104
  • В къЩи.
  • Мнения: 2 189
Има ли доволни от тоника против косопад на Билка????Мисля утре да се го взема,но се 4удя... ThinkingКато гледам козметиката против косопад кооолко е скъпа -60-70-90 лв,а този тоник е 4 лв,дали изобщо ще има някакъв ефект???Ще съм много благодарна ако споделите мнения за него Hug

Ползвам го от скоро и не мога да дам отзиви.

Общи условия

Активация на акаунт