BILKA - полезно и качествено или просто евтино

  • 47 804
  • 161
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 1 384
Мария-Магдалена заповядай http://www.krasnaya-bg.com/bilka/bg/bilka.html
Интимнят гел е номер едно за мен.Само то него си купувам
Шампоаните са средно качество,маската за коса не ми допадна.
Тоника с краставица също е хубав
Модулатора за тяло е с много силен аромат според мен, но прави кожата чудесна
Антицелулитните също ми харесват, но съм ги използвала превантивно
Кремовете за ръце също са хубави..
Тоника за коса съм използвала отдавна, но мисля пак да го пробвам, че коса не ми остана  #2gunfire
Като цяло съм доволна от тази марка.
  bouquet благодаря за инфото ще споделиш ли само за този модулатор за тяло какъв ефект има и какво ще рече силен аромат не е ли приятен  Rolling Eyes

# 106
  • Мнения: 350
Аромата на модулатора е приятен, но твърде силен (аз не харесвам ароматизирани лосиони)като се намажа вечер с него сутринта кожата още мирише, както и пижамата ми. Зависи от човека разбира се, но сравнение със серията бяло грозде, аромата е по натрапчив.Ефекта върху кожата е добър, перфектен е за зимните условия, мазен, гъст крем, но попива сравнително бързо, кожата става гладка. За моделиращи свойства не може да се говори.Просто го използвам като лосион за тяло.

# 107
  • Мнения: 141
Редовно ползвам продуктите на Билк аи съм много доволна
Интимен гел,Шампоани,Тоник за здрава коса и т.н

# 108
  • София
  • Мнения: 6 401
В момента съм с интимния гел-доволна съм.
Ползвала съм и тоалетното мляко с бяло грозде- много ми лютеше на очите и оставаше мазен филм.

За сега само върху тези има продукти имам наблюдения, но съм планирала да си купи модулатора за тяло, крема за ръце с маврут и цялата худратираща серия без крема за лице, заради отзивите в тази и още една тема. Wink

# 109
  • Мнения: 5
Харесвам крема за ръце с мавруд. Преди ми харесваше и интимният гел, но откакто му смениха опаковката е с друг аромат и май ще го сменям - мирише ми на някакъв сироп за кашлица. Имах много надежди за шампоана за мазна коса против пърхут, но засега (5-6 измивания) няма ефект.

# 110
  • София
  • Мнения: 3 414
Шампоани къде намирате?
трябват ми за косопад а няма никъде около нас

# 111
  • София
  • Мнения: 6 401
От тоника за коса не съм никак доволна, омазнява много корените, аз по принцип нямам проблем с мазна коса.

# 112
  • София
  • Мнения: 3 414
От тоника за коса не съм никак доволна, омазнява много корените, аз по принцип нямам проблем с мазна коса.
И при мен е така.

# 113
  • ВАРНА-морето,сините вълни.
  • Мнения: 4 797
Аз ползвам дневния крем със бяло грозде и съм очарована.Честно казано не очаквах такъв отличен резултат.Много бързо попива и не мазнее за разлика от по-скъпите кремове на Виши,Авен и прочие.

# 114
  • Мнения: 5
Шампоани къде намирате?
трябват ми за косопад а няма никъде около нас
Аз лично ги откривам в по-големите вериги супермаркети. Между другото сега се сетих - ползвам и крема за лице с краставица и пъпеш - харесва ми.

# 115
  • Мнения: 2 631
Аз ползвам дневния крем със бяло грозде и съм очарована.Честно казано не очаквах такъв отличен резултат.Много бързо попива и не мазнее за разлика от по-скъпите кремове на Виши,Авен и прочие.

Аз също си го купих миналата седмица и съм доволна!  Peace Хидратира ми кожата чудесно!

# 116
  • ВАРНА-морето,сините вълни.
  • Мнения: 4 797
Няма такъв разкош.Реших един ден да се намажа със Авен защото имам още малко,а от Виши-то ми е почти цяла опаковката.Ами мазнее ми и не попи добре дори и през деня.Не съм очаквала,че това кремче така ще ми хареса.Имат ли анти-целулитна серия,защото сякаш не съм виждала?

# 117
  • София
  • Мнения: 6 401
Имат http://www.krasnaya-bg.com/bilka/bg/bilka8.html

и модулатора http://www.krasnaya-bg.com/bilka/bg/bilka1.html който би трябвало да е със стягащ ефект.

# 118
  • ВАРНА-морето,сините вълни.
  • Мнения: 4 797
Много ти благодаря.Относно този,който от серията бяло грозде със сигурност ще си го взема.За другия ще си помисля,но може и да опитам.Не вярвам да е със фантастична цена така,че сигурно и него ще си купя.По принцип някой ползвал ли е тези два продукта и какви са ви наблюденията?

# 119
  • Мнения: 2 126
Mного хубави отзиви за тази козметика,супер Grinning.Фабриката е в града в който живея. Въпреки че фабриката под ръка,аз много рядко им виждам продуктите по магазините,май изнасят повече.Интимен гел съм позлвала много отдавна,непомня дори кога,но най-най доволна съм от водата за уста БИЛКА тазкюи която е в тъмно кафяво шише с някакви червеникави неща по етикета.Уникална е,не бих я заменила с никоя друга за нищо.Който ползва такива води горещо препоръчвам Peace

Общи условия

Активация на акаунт