Въпросче???

  • 1 882
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 625
Здравейте!Днес бях на лекар и той ми изписа хапчета Биозин мама.Купих ги от аптеката и като се прибрах видях,че пише само Биозин.Проверих в google и видях,че Биозин мама е в розова опаковка,а този който купих е в синя и не се препоръчва за бременни.Въпроса ми е има ли разлика между двата продукта или да бягам да го сменям?Благодаря,предварително!

# 1
  • Мнения: 72
Чичко Google каза, че има разлика между двата продукта - първият е с повече съставки. Това е единия - http://bioshield-bg.com/Biozin.html , а това другия - http://bioshield-bg.com/Biozinmama.html . Не съм достатъчно компетентна, за да предполагам дали този в синята опаковка може да се приема от бременни. Ако имаш възможност, най добре го смени.

# 2
  • София
  • Мнения: 17 591
Най- добре се опитай да го смениш / върнеш...

# 3
  • Пловдив
  • Мнения: 5 120
ммм дааа,по добре им го върни,да се научат да гледат правилно какво е написано Peace

# 4
  • Мнения: 9 429
Смени го,защото двете са напълно различни Peace

# 5
  • Мнения: 625
Благодаря за отговорите!Смених го още на другия ден,наистина са две различни неща Peace

# 6
  • Мнения: 101
Момичета не знам кого да питам и а ко е глупав моя въпрос се извинявам предварително. Кога се вижда плодно сакче в матката/колко дена от закъснението/. Доки ми изписа и фолиева киселаина 3 по 1 не е ли малко множко, аз за сега си пия 2 по 1 /сутрин и вечер/ . На опаковката пише препоръчителна доза 1 таб. Какво да правя?

# 7
  • Мнения: 4
Момичета не знам кого да питам и а ко е глупав моя въпрос се извинявам предварително. Кога се вижда плодно сакче в матката/колко дена от закъснението/. Доки ми изписа и фолиева киселаина 3 по 1 не е ли малко множко, аз за сега си пия 2 по 1 /сутрин и вечер/ . На опаковката пише препоръчителна доза 1 таб. Какво да правя?

Много е и аз пиех по 1 на ден-сутрин.За да си сигурна обаче консултирай се  с лекаря защо ти е изписал такава доза!

# 8
  • Мнения: 405
Момичета не знам кого да питам и а ко е глупав моя въпрос се извинявам предварително. Кога се вижда плодно сакче в матката/колко дена от закъснението/. Доки ми изписа и фолиева киселаина 3 по 1 не е ли малко множко, аз за сега си пия 2 по 1 /сутрин и вечер/ . На опаковката пише препоръчителна доза 1 таб. Какво да правя?
И аз пия по една на ден, така беше и при първата ми бременност.
 На 7 мата седмица (около 3 седмици след закъсн.) ме гледаха на ехографа. Преди това ми каза, че е колкото главичката на карфица и едва се забелязва, т.е. няма смисъл толкова рано да се гледа, нито сърдечна дейност има (аз отидох няколко дни след закъснението на МЦ)!

Общи условия

Активация на акаунт