Лятото дойде - ОКТОМВРИЙЧЕ иска на море!

  • 26 458
  • 740
  •   1
Отговори
# 15
  • Горна Оряховица
  • Мнения: 1 249
Йори,ние правихме.Беше 8 дни преди 1-ия му рожден ден.Направих питка,постлах един бял чаршаф,сложих питката(не съм я търкаляла,ако искаше да хване нея,пак можеше) и наредих предметите.Пуснах го да отиде до тях и да си избере 3.Общо взето това беше.
А за змиите-дано наистина не се срещаме с тях  Praynig,в момента и на мен това ми е най-големия страх.

# 16
  • Мнения: 3 484
Аааа, по-голяма змия от мен нЕма....


Веско, детенцето с аутизъм, нали... Какво е станало?!?!?!

Ох, сега четох в групата във фейсбуук. Горкото дете....
Потвърдено ли е, че е то?

# 17
  • Мнения: 3 453
  Йори, прощъпулник правих на малкия преди много време.Вие още ли не сте?На Боби беше на годинката.

 Мече, да потвърдено е че това е детенцето.Мир на праха му.

 Моят син започна да прави изречения от две седмици и много му се радвам сутрин Laughing Вечер вече съм много изморена и главата ми бръмчи от него.

# 18
  • Мнения: 186
Кашарелче още не сме,като се има в предвит че проходи преди 3-4 месеца. EmbarassedА в нашето село традицията е малко по различна.Тук питка не се търкулва а се събират дечица, връзват се крачетата на детето с червен конец ,децата тичат на улицата един вид като състезание и първото достигнало дете реже конеца,след това се отива на трапезата където са наредени предметите,и после почерпка. Така го знам и помня от баба си.
Еее ако знаете моя кви изречения прави Laughingето ви едно
мама баба тата буууу брубру папуф/мама баба и тати ще се качът на колата ,ще минем през реката и ще видим влака/.
За Веско ,мир на праха му. Praynig

Последна редакция: чт, 03 юни 2010, 09:24 от yori81

# 19
  • Мнения: 4 293
Ми да се запиша и аз. Благодаря за темата.
Прощъпулник не съм правила. Не знам какво стана, тя проходи късно, на 14 м. и съвпадна с някакви болести. Отложихме и така и не го организирахме повече.
Вероника никакви изречения не прави. По-точно, не и млъква устата, направо ме уморява психически това нейно бърборене, но и като капак нищо не и се разбира.
Да почива в мир малкия Веско, безкрайно съжалявам за развитието.  

# 20
  • Мнения: 3 484
И моята точно като на Клото. Лошото е, че голямата е направо с логорея и е страшно. Като почне да се разбира и на малкото, решихме с мъжа ми - така и така спя с тапи в ушите, няма да ги свалям сутрин, направо с тях ще си оставам

За Веско четох вчера късно, че се чакали генетичните изследвания

# 21
  • Мнения: 489
The Tulip, не съм се обидила, по- скоро не съм се записала, явно съм пропусналаSimple Smile
И ние днес направихме Пентаксима, засега няма реакция, дано да е така и следващите дни. Аз давам Туя, както е предписал др. Михайлов при ваксиниране(хомеопата от "Часът на мама").
Моята девойка също от 1-2 седмици започна да казва по 2-3 думи в изречение. Още ни е беден речника и не всичко и се разбира, но скоро няма да млъква със сигурност. Да са ни живи и здрави дечицата!

# 22
  • Мнения: 3 484
Михайлов е минал покрай хомеопатите....Поне не му насищай организма с туя, а давай еднократно.
И мен ме няма в списъка, мързеше ме да пращам снимки Confused Laughing

# 23
  • Мнения: 668
И мен ме няма в списъка, мързеше ме да пращам снимки Confused Laughing
Има тЪ в списъка, в колажа те няма, нИдей рИва.  Hug

# 24
# 25
  • Мнения: 173
Време е за нов колаж, Кашарел Heart Eyes

# 26
  • Мнения: 3 453
Време е за нов колаж, Кашарел Heart Eyes

  Кашарел няма време и нерви, много я мързи напоследък Embarassed  Embarassed Embarassed даже нямам фотошоп от скоро, компа ми е пълен с филми и разчиствах програмите.
 
  Кали, ти си много добра.Спретни ти, пък наесен като ми мине пролетната умора ще се заема пак Hug  bouquet

# 27
  • Мнения: 186
Здравейте сладурки.

Последна редакция: пн, 14 юни 2010, 00:05 от yori81

# 28
  • Мнения: 489
Мечка Малинарка, виждам, че и ти се интересуваш от хомеопатията. Ти при кой хомеопат ходиш, от колко време се лекувате с хомеопатия? Ако искаш пиши ми на личния.

# 29
  • Мнения: 3 484
Ок, довечера. Hug

Общи условия

Активация на акаунт