Лятото дойде - ОКТОМВРИЙЧЕ иска на море!

  • 26 423
  • 740
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 173
Кашарел, добра съм по душа:), а компът ми е като костенурка. Но ако няма други желаещи, ще се опитам да спретна колаж. Тъкмо да се разнообразя, че фермата ми изяжда свободното време, а взе да ми писва.
yori81, голям бонбон е адашчето. Като го гледам и по кг е като моето Мите - фино парче. Ето за сверка:

# 31
  • Мнения: 3 483
Малиииии, колко са пораснали....Вчера все едно бяха малки бузести топченца с "гривнички" по ръчичките и краченцата.
Дезирелка, виж в алтернативния подфорум темата Информативно за хомеопатията и ще направиш разликата между боаронско и истинско хомеопатично лечение. Ако имаш други въпроси, винаги можеш да ме попиташ Hug
Аз се лекувам засега при Александър, който пише темата Въпроси към хомеопати, в същия алтернативен подфорум.

Днес бяхме на парти от групата ни за народни танци в един ресторант. Александра беше с мен( голямото мече). Таткото го оставихме вкъщи с малката. Голяма забава беше, скрихме им шапките с хорцата.  Laughing Даже Алюна на една бавна песен си изигра танца от балета. Имаше една голяма група възрастни хора, такива аплодисменти обра, че.... Joy Тия дни ще пусна снимки и клипчета за който му се гледа

# 32
  • Мнения: 186
Здравейте   bouquet
Къде изчезнахте   Tired
Кали  слдури беее  и двамата руси и белиLaughing ще ги правим ли манекени адашчетата.Къква ферма имате.
Мече качвай ще гледаме то по жегите нема къде да ходим та време имаме.Ох  говориш за гривнички и бузки ,моя никога не е имал Sad неможах да го пощипам ни по бузи ни по баджачки,ни по ръчички,ама нищо нека ми е здрав .
Лек ден.
Имам едно въпросче  давате ли какао/в кекс, с мляко ,кремчета/

Последна редакция: пн, 07 юни 2010, 12:35 от yori81

# 33
  • Мнения: 3 483
Хаха.... И аз с малката нямах това щастие, че цялата на мен се е метнала....щръклица
Ама с каката едно време голямо щипане беше Mr. Green

# 34
  • Горна Оряховица
  • Мнения: 1 249
Здравейте  Heart Eyes

Големи сладури тез Митета  Hug Heart Eyes Grinning

А,гледам за бузки говорите.Моят Ивчо нали си е бузанчо,все си го пощипвам   Blush На мен се е метнал-и аз като бебе съм била бузеста и всеки като минел ми се ерадвал и ме щипел по бузките  Laughing

# 35
  • Мнения: 3 453
  Привет и от мен! Много хубави децата, пу-пу!

 Ние се стягаме за морето.В сряда ще видим как е прогнозата и в събота живот и здраве заминаваме за 10тина дни.

# 36
  • Мнения: 489
Мечка Малинарка,  аз правя разлика между двете, и съм чела подфорума с Алвксандър, но мисля, че освен хомеопатията, добър резултат има и фитотерапията, както и други видове терапии. На времето как са се лекували нашите баби? Даже прабаба ми е била лечителка, но за съжаление не се е предало през поколенията, за да стигне това знание до мен... Доста се интересувам от алтернативни методи за лечение, защото спрях да вярвам, че днешната медицина е ефективна, по скоро обратното, за съжаление, го разбрах по трудния начин, детето ми е потърпевш. Живи и здрави да сме ние и децата и да не се налага да стигаме до доктори, имаше един лаф като учехме в МЕИ-то: като знам какъв инженер съм, ме е страх да ида на докторSimple Smile За съжаление, това важи с пълна сила...

# 37
  • Мнения: 3 483
Мечка Малинарка,  аз правя разлика между двете, и съм чела подфорума с Алвксандър, но мисля, че освен хомеопатията, добър резултат има и фитотерапията, както и други видове терапии. На времето как са се лекували нашите баби? Даже прабаба ми е била лечителка, но за съжаление не се е предало през поколенията, за да стигне това знание до мен... Доста се интересувам от алтернативни методи за лечение, защото спрях да вярвам, че днешната медицина е ефективна, по скоро обратното, за съжаление, го разбрах по трудния начин, детето ми е потърпевш. Живи и здрави да сме ние и децата и да не се налага да стигаме до доктори, имаше един лаф като учехме в МЕИ-то: като знам какъв инженер съм, ме е страх да ида на доктор:) За съжаление, това важи с пълна сила...
smile3501 smile3501 smile3501

# 38
  • Мнения: 85
Здравейте момичета. и ние почти не говорим само няколко думички и вече сериозно се притеснявам. Не за друго ами за това, че понякога си прави каквото си иска не ме чува какво му говоря повече е по белите. Иначе показва с жестове какво изка о когато искам да го науча на нещо отклонява темата. Имате ли подобни проблеми /аз чета разни неща за психични проблеми и съм си малко паника/ моля споделете. Благодаря ви.

# 39
  • Мнения: 186
А Янита и ние сме така спокойно,ние последния път като бяхме при педи и аз я питах точно за говоренето ,тя ми каза да не се притеснявам има време.За неслушането не ми се споменава,или се прави на глух или на ударен,а ме разбира чудесно. Hug

# 40
  • Горна Оряховица
  • Мнения: 1 249
И при нас е така-разбира това,което му изнася  Mr. Green

# 41
  • Мнения: 186
А аз къв помощник си имам Whistling моя сладур  слага дрехите в пералнята,прибира си неговите дрешки в шкафчетата къде чисти къде мръсни Laughing,събира боклука и го хвърля в коша,взима на баба си метлата да мете , днес бали картофи с мен  chef ,абе домошар от всякъде. Flutter
Гале ама Ивчо има много сладки бузички пощипай го малко от мен Heart Eyes

# 42
  • Горна Оряховица
  • Мнения: 1 249
Йори,задължително  Hug Heart Eyes,аз се възползвам май от всеки един момент,когато ми разреши да го пощипкам и да му се порадвам,че после като нпорастне...едва ли ще разрешава много често  Embarassed

# 43
  • Пловдив
  • Мнения: 306
Малко и аз да се включа в лафа Wink Някой попита за какаото / май yori81/- аз лично нито какао нито шоколад давам, ама колко коментари изяждам за това - да не ви говоря Confused И то не за друго не давам, ами защото това мойто е много щуро и диво и ако дам какао/шоколад, които се водят възбудителни по принцип, той сигурно на тавана ще се качи.

За говоренето - убедена съм, че няма друго съфорумче, което нищо да не говори освен моето. Казва ДА и това е!А, и от време на време ТАТА. Иначе всичко разбира, показва, изпълнява /примерно донеси си маратонките и той ги носи/, дори някой ми каза да съм ходела на преглед заради неговоренето му. Обаче аз все още хич не съм се притеснила. Той късно проходи, предполагам късно и ще проговори. И ако се метне на майка си - най-вероятно цял живот няма да млъкне Joy

Кашарелче, вие къде на моренце ще ходите? Ние много чудене му ударихме и все още не сме решили. Някой ако има идеи, моля да сподели. Че миналата година малкия пропусна и де факто тази ще му е за сефте.

И последно да питам - има ли други тооооллкова злояди деца като моето? Нищо не иска да яде и вече незнам какво да правя. Горе-долу на фотосинтеза кара. Хубаво, че поне млякото си пие, че иначе не знам. Не че му личи де Mr. Green Какъвто е бузест никой не ми вярва, че не яде.
Айде момичета, и още мога да пиша, ама много дълго стана. Весел ден Heart Eyes

# 44
  • Велико Търново
  • Мнения: 467
Ние ще ходим на море на Камчия. Хареса ми, защото е спокойно и е в горичка Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт