последна октомврийска седмичка 24.10 - 30.10.05

  • 12 379
  • 443
  •   1
Отговори
# 360
  • Мнения: 390
Здравейте,здравейте!Скоро не съм си говорила с вас и честно казано ми липсвахте.
Днес бях на преглед.Вече няма възпаление,15 ден от М.-овулация.Вчера,обаче БТ беше 37,15,а днес 36,8.
Искам да попитам:Аз ли не съм измерила правилно/така ми каза доктора/ или имам някакъв овулационен проблем?Малко ми е тъмна тая страна на въпроса.Колко дни се поддържа по-високата Т?

# 361
  • Мнения: 1 329
Нема накъде - и на вас ша съ хваля.... Joy

На 18.11 заминавам за Рим при мъжО за 1 седмица....
Нимой съ оттърва от мен, де шъ оди Mr. Green Mr. Green Mr. Green

И да знайте, че ако листчетата в Руската църква не помогнат, чак на Папата ще кажа да ни праща бебетата Mr. Green

# 362
  • Мнения: 7 008
Eхааа, Рим  Grinning Много хубаво! Приятно пътуване и да показваш после много снимки:) В Италия само във Венеция съм била bowuu

# 363
tsvetunka честита нова работа. Нова работа - нов късмет  bouquet Младо си още Mr. Green Казваш, че си на 26г....това знвачи, че на 20г. си родила сина си нали. Много млада мама Hug А татито на колко е Crazy

.........................


Ами тати е малко по-голям  Wink Преди няколко дни направи 34. Ама и той има време  Simple Smile
Благодаря на всички за подкрепата. Така се бях отчаяла,че отлагаме момента....Но ще минавам оттук, макар и не бебеправеща,трябва да ви държа под око,да не изпусна някое и друго "двуечертие" /уфф,егати измишльотината казах  Laughing/

# 364
  • Мнения: 864
Aхахаха,Хера, тя от най-търпеливите просто .....
Аз и свекървата щях да сложа в кюпа (на търпеливите), ама викам хайде да не прекалявам  Mr. Green
Това е моя реплика...искам аз да я кажа.... Crazy Ео, ти заради ей тази запазена мерка  Mr. Green ли реши че е Хера???
И мен ме е хванала лигнята днес, сигурно защото онова бебе цял ден ме лигави Flutter

Цветунка, лека нова работа! И не се оиказвай от бебчо. Докато излезаш в майчинство, ще са се изтърколили няколко месеца (мое мение).
Дарилка, приятно изкарване в Рим! 18.11 е историческа дата - някой заминавате при папата, а други се завръщаме в Бг след дълго, дълго отсъствие.
Таня, БТ трябва да се запази висока 11-14 дни. Не знам колко ти е била преди овуто, но е нормално темепературата да варира малко. Важното е да е по-висока спрямо първата фаза. Ако овуто е доказано от лекар, няма за какво да се тревожиш.

Последна редакция: пт, 28 окт 2005, 17:27 от Mur

# 365
  • Мнения: 4 312
Даре, много хубава новина Grinning Ако вземете да направите и едно италианско бебче smile3504 ще бъде супер!
Таня Н, мисля че по-високата Т трябва да е поне в три последователни дни, след скока в температурите. Ако мериш орално температурата са възможни отклонения и това да е имал в предвид лекаря

А пък аз ще мога да ви се наслаждавам и от къщи! От няколко дни си имаме отново интернет! newsm44

# 366
  • Мнения: 2 381
18.11 е историческа дата - някой заминавате при папата, а други се завръщаме в Бг след дълго, дълго отсъствие.
Моят мъж остарява с една година  Simple Smile

# 367
  • Мнения: 864
Не ни остава нищо друго освен да спретнем един виртуален купон, но на патерица, че точно на 18 няма начин да стане  Heart Eyes

# 368
  • Мнения: 2 015
Май на мен ми е нужно от време на време да ме скастрят и Хера и Stefanie добре се справяте bash
Имам една приятелка,която много ме поткрепя и ми вика"Гледай си живота.Знаеш,че той те обича един ден и детенце ще поиска,но ти трябва да имаш търпение,защото насила хубост нестава" smile3521.И аз знам,че е права,знам че той много ме обича, ама като съм си го навила,че трябва да стане сега.Луда работа,но определено искам той да го желае колкото и аз така че ще се наложи да се въоръжа с търпение Weary.Обичам Ви и Ви благодаря,че ми давате съвети които вярвам ще ме водят във вярната посока newsm51.

# 369
  • Мнения: 7 008
Ео, ти заради ей тази запазена мерка  Mr. Green ли реши че е Хера???
И мен ме е хванала лигнята днес, сигурно защото онова бебе цял ден ме лигави Flutter
Tова е и моя марка Mr. Green Делим си я с Хера Laughing Всъщност съм се объркала поради две основни причини - 1. не съм супяла да проследя навързаните цитати,което е породено от 2 . - ама че съм шматка Rolling Eyes Laughing

# 370
  • Мнения: 2 015
Къде се изгубихте Weary?Аз сега чакам шефовете да ми донесат едни материали,а вече искам да се прибирам.Преди малко се опитаха да ми опънат нервите ама не успяха smile3521. Незнам защо днес въпреки работата и усилията на хората да ми смачкат настроението аз съм много щастлива,но и аз незнам защо?Поне не е за нещо конкретно. newsm44

# 371
  • Мнения: 7 008
Ео е тук до второ пришествие Laughing И утре пак и в неделя пак, а за да не ме забравите, и във вторник цял ден! Hug

# 372
  • Мнения: 402
И аз съм тук все още! Уикенда ще пропусна само, ама в понеделник ще видя какви сте ги надробили! Heart Eyes

# 373
  • Мнения: 4 970
Аааааааааааааа- и а съм на работа Rolling EyesИ така- до 23.30ч ....... SadА днес въобще не ми се седи на работа. CryМоля ви- не изчезвайте всички от форума изведнъж,че ще полудея сма................

# 374
  • Мнения: 2 015
Ко стана утре ще има ли снимки от срещичката дет си я скърпихте.
АААААаааа шефа май ще ми опъне нервичките.Мъжо сега се обади,че се е прибрал да ме пита где съм,а аз още съм туккккк.Извинете ме момичета не сте длъжни да ми слушате глупостите.Аре чао по късно може пак да седна пред компа.

Общи условия

Активация на акаунт