Вече цяла година мина, а все така задружна е ФЕВРУАРСКАТА дружина! (10)

  • 21 121
  • 746
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 1 067
bela най-искренно ти пожелавам мъжат ти да се оправя бързо и да нямате повече такива изживявания  Hug .
Моят мъж отиде да открива световното,той хич не гледа футбол и май и не рзбира за какво става дума,ама това е повод да се съберат,да пият бири и да се надвикват  Joy
Моята дружка роди момиченце(още една потенциална снаха както вика милото Simple Smile )2800гр /47 см.,казва се Катрин- много се радвам.Общо взето от както се омъжих ми останаха само 3 приателки ама си подържам връзка с тях и много си ги обичам,защото знам,че и те ме обичат много и мога да разчитам на тях винаги.
Днес с Явор цял ден тренираме отучване носенето на ръце  Grinning ,че баба ми много обича да го гушка и го разнася всеки ден по 2-3 часа в парка(незнам как издържа).Май ще е успешно,то ще излезе схватливо моито чаве  Praynig .
Отивам да ям и се отдавам на Тюдорите  Blush

# 691
  • Бургас
  • Мнения: 2 041
 beer

# 692
  • Мнения: 210
Уффф, у дома откриха световното с печен пресен суджук Sick Усеща се чак в спалнята ... А малките се предадоха и похъркват сладко  Twisted Evil Време е за кафе с мляко и допинг  Mr. Green

# 693
  • някъде тук
  • Мнения: 621
Благодаря ви  Hug  Лека нощ аз отивам да лягам че съм скапана  Sleeping
Съни и аз бих пийнала една с удоволствие  cheers наздраве Hug

# 694
  • Мнения: 1 874
 beer3 и аз си позволих една бирочка FlutterНаздраве!

# 695
  • До Балкана
  • Мнения: 100
И аз пийнах биричка! Та, наздраве!Милото ми опържи цацичка и открихме световното!!! smile3501
Деси, много е хубаво това Диманче, бееее!!!Ще я изпапкам! Hug

# 696
  • София
  • Мнения: 6 011
Уф, цял следобяд антивирусната пищи на умряло като се опитам да влезна у форума. Фалшива тревога било - сега прочетох обяснението на Мамма, ама кат не съм толкоз учена... Crazy
Ние бяхме навън до 21 часа и май-май ще ни стане навик да си стоим до толкова.

Бела, дано съпруга ти бързо да се оправи!  Hug Praynig
Неви, тая ли сладка мишка ви прави диви и щастливи? Голяма е бонбонка.
Съни, новият ти аватар е супер, много е пораснала Диманка!

# 697
  • Мнения: 7
Добър вечер, дами!

Бела, приеми и моите пожелания за бързо оправяне на мъжа ти! Мога да си представя какво изпитваш, защото и аз съм такава - моите болнични неволи ги преживявам, но мой близък да е в болница, ми идва в повече. Каквото и да е, дано да е временно явление, което да отмине и да забравите бързо!

Благодаря ви за съпричастността, момичета!
Малката ми шушулка е доста по-добре и вече не кашля, но откакто се разболя си извъртя ритъма на будуване и спане и сега ми заспива вечер чак към 11 - 11:30, а че и към 12!!! Ужас! И се хили детето  Grinning Аз го приспивам, то се хили и не ще да спи... Лоша работа. Но пък днес е за похвалване: завъртя се от гръб по корем и после на обратно! Ей така, от раз! (на моменти си мисля, че има трънчета в дупето и затуй е толкоз повратлива  Grinning)
 
Разгледах албумчетата в Снимка.бг. Всички сте много чаровни барабар с дребосъчетата  Wink Бих искала и аз да метна две - три снимки на Дели, та ако може някой да обясни... ще бъда благодарна  Embarassed

# 698
  • София
  • Мнения: 6 011
ДУ, сладурки!  Grinning
Макс се размрънка, че е гладен, изстрелях се, направих му млякото и като се връщам - той човека си спи.  Laughing Няма да лягам повече, че ми се размътва главата /старост-нерадост/.
d-Roz, радвам се, че Дели е по-добре и че се разминахте без усложнения.  Hug И честито ви завъртане.  Grinning
За да качиш снимки в албумчето трябва да имаш потребителското ни име и паролата за СнимкаБг. Разменяме си ги само на лични, ще ти пратя едно съобщение сега.  Peace

Макс е много далеч от момента на завъртането.  Rolling Eyes Хич милия не се сеща, дори като го сложа настрани, пак не се сеща, голям мързел, ей. Laughing

Последна редакция: сб, 12 юни 2010, 07:07 от Ника

# 699
  • Мнения: 4 187
Добро утро !

Много ми се спиии.....

Ника , каква ви е антивирусната ?


Бела , стискам палци за да отчетете добри резултати от контролата  !

# 700
  • София
  • Мнения: 6 011
Стар, екстра е вече, тя била засичала някакъв код на рекламите като вирус, престарала се е нещо.  Laughing А пък почти се зарадвах, че ще се сдобия с мечтания лаптоп, каква по-добра причина. Да ама не.  Mr. Green
Специален поздрав за Пеперудката от Максим
http://fevruari2010.snimka.bg/baby/nashite-deca-na-4-meseca.501331.19181810.big
http://fevruari2010.snimka.bg/baby/nashite-deca-na-4-meseca.501331.19181809.big

# 701
  • Мнения: 4 187
Абе аз разбрах , че е есктра, ама ми беше интересно коя е програмата  Laughing ?! Щото на моята и изтича лиценза след месец ! Ама явно я пазиш в тайна, добре няма да те питам  Mr. Green !

Макси е голям бонбон, много пораснал ми си вижда !

# 702
  • София
  • Мнения: 6 011
 ooooh! Нещо трудно схванах....аз чета "как ви е програмата?"  #Crazy Прощавай, Авира е програмата. безплатна е, общо взето сме доволни от нея, но не сме специалисти.

# 703
  • Бургас
  • Мнения: 2 041
Добро утро !

Да предложа кафе.Аз имам нужда...



Ника,Далче,мерси за хубавите думи за Диманка  Hug

Аз пък в момента пиша от една трошка ,понеже лаптопа го няма и спрях антивирусната,че заради нея много забиваше.  Mr. Green

Ника,страхотен е Макс !  Hug

# 704
  • Мнения: 304
Добро утро ,мадами!
Хайде да повишим адреналина малко!!!

Аз не съм гладна и закуска не ми се търси,това удоволствие го предоставям на вас!  love001
Стар,аз съм с Аваст и съм хакнала 3 години лиценз.Доста добре се справя.
Ейййййййй,Ника,ама  Макси гоям шушон беееее!Много ми е хубав!Бузан-беболан!
Аз смятам да понаобиколя днес родата(дано не съжаля после Praynig Peace),ама нещо ми е мъчно за тях.Поне всички са ми наблизо...
Хайде приятен ви ден! Hug

Общи условия

Активация на акаунт