Вече цяла година мина, а все така задружна е ФЕВРУАРСКАТА дружина! (10)

  • 21 102
  • 746
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 4 187
Съни, Бобиш  Hug !

На този компютър от който пиша, антивирусната е НОД32 , доволна съм ! Ама като дойде момента за плащане на лиценза, все за безплатно се оглеждам  Laughing  !
Плажът днес ще ми се размине  Rolling Eyes !

# 706
  • София
  • Мнения: 6 011
Стар, що така без плаж днес?  Тук вече напече.
Благодаря ви за хубавите думи за Шишо. Hug

# 707
  • Варна
  • Мнения: 1 272
Добро утро,

Скоро не бях ви надничала какво си клюкарствате,  че и да се разпиша и после ще ви чета.

Гледам за плажче си говорите, аз вчера подхвърлих на моя мъж че ми се ходи и ако иска може днес по с време да идем та да си по опека малко дебелото дупе, но културно ме резнаха. Не че ставам много за плаж, хората като видят задаващ се слон може и да избягат, а даже не знам дали в банския си ще се събера.
Ние иначе сме добре малкия е голям дивак и ми е много смешен, на обед докато види че съм приспала кака му и започва да вика за да я събуди и умира от кеф. Не мога да прочета едно списания от него постоянно ми го взема, сутрин става в 5 да играе и все едно е кошарата му е джунгла звуци от всякои видове животни могат да се чуят. И такива нещица при нас

# 708
  • София
  • Мнения: 6 011
siqna.muk, обаждай се по-често!  Hug Радвам се, че сте добре с малчовците! Аааа, не се предавай така лесно за плажа, ехей аз ако имах вашата възможност, слон не слон - всеки ден щях да се плицикам.

# 709
  • Мнения: 210
ДОБРО УТРО
 smile3507
Хубав ден на всички

# 710
  • York
  • Мнения: 826
Ника, много убав Максито.  Heart Eyes
Сиянка  wavey
Бела, очакваме добри резултати  Peace
Стар, чудни сники съм ви направила вчера. Ще ги кача у албума  Wink Едната ще я спестя, че после ще ме гониш да ме биеш из морската ако я пусна, ще си я държа за комппромат  Laughing

Аз след малко отивам на вилата на въздух, а после ще пътуваме до Бургас за малко  travel

# 711
  • Мнения: 4 187
Стар, що така без плаж днес?  Тук вече напече.
Благодаря ви за хубавите думи за Шишо. Hug

Щото, цикълът ме изненеда в гръб  Hands Clap!

siqna.muk , ейй, разписа се най - накрая  Heart Eyes !

Яна, Фнимавай  Mr. Green !

# 712
  • Плевен
  • Мнения: 50
А здравейте. Днес удрям 30-тата си година, та се чувствайте почерпени. По тоя повод Августин сутринта така осра пейзажа, докато сучеше, че чак на нашия матрак има. Та за "добро утро и честит рожден ден" прах осрани чаршафи, пижами и матрака. Вчера си направих подарък - купих си лаптоп - HP Mini - с едни пеперуди, едно чудо,адски съм щастлива. В спалнята се гледат само спортни канали, та аз снощи като сколасах, боднах си слушалките и си гледах първия епизод на Тюдорите. Умрях си от кеф. Отдавна си мечтая за лаптоп,ама нали все няма пари, а и като имаме стационарен компютър...Довечера ще се изцедя и свекървата ще го храни с шишето, защото както ми се гъзнисва всяка вечер до 22 часа, аз ако го чакам, кога ще си ида при гостите....И така. Тин се обръща на една страна, изцяло не може още, и се е научил да си завира краката между прелките на решетката, та ми е притеснено малко, ама няма спасение за момента. Интересно му е явно. Това е от мен. Лек ден....

P.S. Ега си якото да пишеш от такава мъничка клавиатура... Laughing

# 713
  • Мнения: 1 067
ДУ  smile3507
И моя Явор от 7 щурее,аз таман се наканих да стана и той заспа  Grinning
Ника наистина голям сладурко е Макс   bouquet .
Merijaan честит рожден ден и честит подарък,много е симптично минито,но и аз пиша от един 7" и не ми е много удобен-та обмислям по натам да се сдобия с една 15".Той и без това този е от първите нетбуци и е доста слабичък.
Стар защо просто не си хакнеш нод-а ,той си е екстра антивирус.
Да ви кажа за пюретата,вече въведах и тиква,че картофа бая го заапече дребния,пада едно напЪване(като го гледам и се връщам в родилн зала мисленно  Joy ).

# 714
  • София
  • Мнения: 6 011
Merijaan, честит юбилей! Много щастие ти пожелавам!   bouquet Честита ти и придобивка!  Hug

Стар, язък!  Mr. Green Понякога, давай компромата!  Mr. Green
Мики, тиквата и сините сливи действат супер на перисталтиката.  Laughing Крушата също.
Абе като ти е захранено детето много лесно му регулираш стомахчето и няма такива неходеници по голяма нужда дни наред.

И аз бих си мряла от кеф пред едно лаптопче, ех... Но първо ще вземем сушилня за дрехи, колкото и да ми се иска да се поглезя лично.  Blush

# 715
  • Мнения: 13
ДУ и от нас.
Merijaan ,честито !Да си жива и здрава и много обичана!
Да се отчета ,че вчера сложиха и двете ваксини на Васката, е снощи вдигна 38,8 т  трудно я свалих с компреси ,защото сега педката забрани панадола ,че влияел на синфлорикса ,стискайте ни палци вчера да е било най-зле ,много ми е притеснено от тези ваксини ,а и те край нямат бе.Вкара ме и в размисъл тази жена ,бях решила да кърмя до 6 месеца и тогава да захранвам ,тя вчера препоръча да започна захранване ,защото се позапече последната седмица, но захранването дали ще му регулира стомаха неямам идея newsm78.
Ника ,Макс е хубавец като батко си пу-пу.
Мен плаж ще ме огрее когато си открия частен плаж ,за да няма наплив в бърза помощ ама и на голямо плюскане съм се отдала да видим до кога.Хайде хубав ден ние тръгваме да си търсим дебела сянка.

# 716
  • Мнения: 36
ДУ и от мен  Grinning
 Ника, Макс е страхтен!И той като Калоян е 'запълнил коша'  hahaha
Аз също съм на Нод 32 и съм доволна, до сега само веднъж ми е бил преинсталиран лаптопа, поради вирус.Но аз нищичко не плащам,безплатна е!(или по точно ''пиратска'', мисля, че в Замундата я има)

Стар и другия уикенд го дават хубаво времето Hug да се 'цопнеш' и за всички нас, които сме далеч от морето!

Снощи уж излязохме за малко и к'во стана....пак се прибрахме в 5-часа, та ми се връзват 3-часа и половина сън Crazy , а и главата ми се върти, та знае ли се...Нещо веднъж седмичното напиване взе да ми се отразява зле, добре че Калоян ми е душичка и сега заспива пак Heart Eyes  По принцип излизаме събота, защото майка ми в неделя е почивка и ние се наспиваме, ама к'во ми трябваше да се връзвам наа акъла на мъжа ми newsm78

# 717
  • Мнения: 4 187
Ами да я хакна , ама как  newsm78 ?

Мериджейн , Честит юбилей   bouquet ! Късмет, любов, здраве и щастие ти желая !

# 718
  • Мнения: 3
ДУ
честит юбилей бъди здрава,щастлива и влюбена.
честита месечин ка на бебоците ,които имат повод днес
ника много хубав макси
хайде лек ден от нас

# 719
  • offshore & overseas
  • Мнения: 3 406
Мерка, честит рожден ден! Пожелавам ти много щастие!! И весело изкарване днес, без премеждия!

Рядко ми се случва да не вЪ чИтЪ подробно, но съм с остатъчна мигрена и, да не се оплаквам, ама Халюшка стана в 6:15, та ми се разказа играта. Късмет че Лъвю има добро сърце и я заведе при баба й, та малко и аз рахат да видя. Mr. Green

Снощи се наложи да пия аулинец все пак, а напоследък забелязвам, че на втората вечер от мигренозната атака, нещата стават нетърпими. Та, след като не бях яла на обед и на вечеря и си изповръщах червата, реших, че или ще се пие аулин, или ще се мре...

Странно, но тая сутрин имам и настроение за самоснимачка, та нащраках две-три-четири снимки с Люсил. Не се харесвам, но скоро няма да стана по-убава, така че е редно да се примиря... Люс ми е излязла хубавка обаче.

Ники, специално разрових за снимките на малчо ти! Макси си е наЩо момче, нъл тъй? Сладурко малък той Simple Smile)))) Хич да не говорим, че Люсинда ми изглежда бая по-тлъстичка, с тия нейните гривни...
 
Стар, ама защо МЦ-то да е причина да спираш плажа? Да не би да не ти е добре? Моят цикъл, завърнал се 23 месеца след раждането, беше по-болезен от преди, което много ме учуди, че нали уж казват, дето щял да се оправи. А дано като не е станало от раз, да стане от втория път... Инак фигурата определено не е причина човек да си откаже удоволствието, наречено плаж Wink

Бела, дано мъжът ти да преодолее проблема и повече да не стъпва в болница!! И аз естествено съм така, за близките ми повече ме боли. А най-страшно чудо е като влезеш в болница с дечко...

Ще пиша може би по-късно пак, че мозъкът ми отказа пак.

Общи условия

Активация на акаунт