Успех в ТРЕТИ клас!

  • 37 593
  • 757
  •   1
Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 39 856
Във Варна не съм ходила повече от 10г, но за едни динозаври мога да се прежаля  Joy
Прочетох, че изложбата е във Варна до края на лятото, така че има време Simple Smile

# 76
  • Варна
  • Мнения: 2 097
Ние ходихме миналата събота с брат ми, снаха ми и племенника, но не влязохме, защото Петьо не беше с нас тогава, а цената на билета не е малко - 10 лв. за възрастни, 5 лв. за деца. Иначе на останалите им хареса. Може би ще посетим тези дни  ако Петьо прояви интерес.  Peace

# 77
  • Мнения: 558
Във Варна не съм ходила повече от 10г, но за едни динозаври мога да се прежаля  Joy
Прочетох, че изложбата е във Варна до края на лятото, така че има време Simple Smile
Аз не съм ходила от миналото лято, но преди малко се обади приятелката ми да ме пита ще се видим ли тази година  newsm78 ето повод да видим и динозаврите  hahaha

# 78
  • Мнения: 529
 Хе-хе, значи може да си направим една варненска среща при динозаврите!

# 79
  • София
  • Мнения: 39 856
Може, но трябва да е някой уикенд. Моя мъж тъкмо тази вечер смяташе колко дена отпуска има. И, че ще му остане и за море и за планина, и за динозаври Simple Smile

# 80
  • Варна
  • Мнения: 2 052
Хе-хе, значи може да си направим една варненска среща при динозаврите!

Колко му е, ни е сме си кажи речи цяло лято на линия. Ако речете там сме Peace

# 81
  • Варна
  • Мнения: 2 097
Хе-хе, значи може да си направим една варненска среща при динозаврите!

Колко му е, ни е сме си кажи речи цяло лято на линия. Ако речете там сме Peace
И ние така!  Peace  Hug

# 82
  • Мнения: 529
 По първоначален план края на юни и август сме там.

# 83
  • Мнения: 1 817
Ейй идеята за среща във Варна е страхотна. Айде идвайте!  Hug
И децата ще се радват със сигурност.

Марчелка, мислим те разбира се  Wink Чакаме добрата новина! Супер е времето за това. Как сте го планували само. Laughing

Кристиан е вече на вилата. Заслужено разспускат.
Сега е започнал да чете "Том Сойер" Трудно му върви май, не му е интересна много. Но каза че ще си я довърши.
 И ние сме планували разглеждане на динозаврите, ама малко пладнешки обир ми се струва удоволствието. За сега се въздържаме още и инвестираме в други забавления.  Naughty

На всички  Hug Hug Hug

# 84
  • София
  • Мнения: 39 856
Непременно ще пиша ако идваме. Тази седмица (уикенда) сме си в София. Не знам брат ми кога ще лети, трябва и с него да се видим. А ми се иска да се качим и на Витоша. Събота съм решила да пообиколим малко, Военноисторическият, парка на академията, Борисовата градина...

# 85
  • Варна
  • Мнения: 6 886
Моето Сиси ходи на градски лагер Родни балкани. Като изключим многото ухапвания от комари, всичко останало е супер, харесва и. Прибирам я толкова уморена, че яде, къпе се и заспива. Почна Пинокио но нещо не и харесва май...а и няма време да чете сега.

# 86
  • Варна
  • Мнения: 2 052
Моето Сиси ходи на градски лагер Родни балкани. Като изключим многото ухапвания от комари, всичко останало е супер, харесва и. Прибирам я толкова уморена, че яде, къпе се и заспива. Почна Пинокио но нещо не и харесва май...а и няма време да чете сега.

Виктор съм го записала за там от 5юли, с едни приятелчета. Досега не е ходил, дано да му хареса. А за комарите няма ли нещо, с което ако са намазани предварително децата да не ги хапят тези пущини newsm78 Тази година има някакво ранно нашествие на комари, моите снощи играха в двора и се прибраха изпохапани яко, та ще търся днес мазило от аптеката. Ако някой се сеща за нещо ефикасно да свирка...

# 87
  • Варна
  • Мнения: 6 886
Аз купих Аутан...пръскам я сутрин ама не помага при нея за съжаление. Има един друг репелент Of, няма го по аптеките, в СБА са го намирали...та за него казват, че е по-добър.
И моята е с приятели, за първа година и вече ми говори и за догодина...значи и харесва. Само песните не харесвала:-))) били и надули главата с 'Една българска роза' и освен това пеели фалшиво. Laughing

# 88
  • Варна
  • Мнения: 2 097
Ей, благодаря, че ме подсетихте за Родни балкани!  Hug Съвсем бях забравила за този вариант. Сега се обадих и имат места от 19.7. Обясних на Петьо - много се въодушави. Сега чакаме да се върне татко му и да обсъдим дали ще е удобно тогава, че не знаем още кога и дали със сигурност ще имат почивка от тренировките по футбол.

# 89
  • Някъде в търсене ............
  • Мнения: 920
И с аутан и офф съм   я мазала, няма полза. Снощи я хапнал един комар от ляво на челото , такъв рог има че не е истина ooooh!, много лошо се надува и са твърди и горещи пъпките и Tired .Не знам с какво вече да я мажа newsm78

Общи условия

Активация на акаунт