На море в Турция - all inclusive, тема 10

  • 73 660
  • 728
  •   1
Отговори
# 345
  • София
  • Мнения: 3 414
mimozata душата ми напълни с този разказ Heart Eyes
Merlinski много се смяхме с мъж ми,ама то алчни пушачите.Аз като заклета тютюнджика няма да се оставя,ако видя че сме назад ще измисля нещо да привлека внимание и да си взема Wink
Таня пу пу пу много ти е готина щерката
Много ме е яд,миналата година следях темата, ама защо се подлъгах да чакам септември, ooooh! ooooh! ooooh!Трябваше сега Турция а на есен планина в БГ.Само се пс....

# 346
  • Мнения: 4 423
Татяна мерси,ние сега гледаме оферти за септември-октомври.  Crazy Много хубаво там ейййй.Сина ходи постоянно по съзтезания и наистина ще му е интересно,ще проверя тия хотели къде ги има и кой ги предлага.  Peace В Кая Селект също в ОИ влизаше катамаран безплатно,влизаше и сейф и минибар обаче пък напитките бяха местни и соковете разтворими-гадост.Така,че всеки си разбира Ултрата както му отърва  Grinning
С разказа исках да направя сравнения м/у познатите хотели.
lora -не се притеснявай има безкрайно много неща и за малките,повечето от пързалките са за малки дечица.Дъщеря ми е на 4 г и имаше страхотни басейни за нея.Супер е!В Делфина е по-голям гевезелък обаче,в Аква-та никой не ти носи на шезлонга белени краставици,айряни,моркови или коктейли или пък да ти излъска очилата,но също е страхотно.
eropampero и ние миналата година не можахме да се вредим,преди това пък тръгнахме в последната секунда да търсим хотел и имаше само Кая Селект,миналата година Он травел ни измамиха за Аква и тая година почнахме още от февруари до провшм ризирвоцшя,доволна съм от Емералд,препоръчвам ги за Кушадасъ  Peace А ние много държахме на Аквафентъзи заради големите деца,те го бяха харесали.  Grinning

Сега докато не съм забравила градчето ,където спахме е Кючуккьой - А6 ме подсети на лични   bouquet

За пътуващите с кола-много внимавайте,на доста места ченгетата застават в цивилни коли отстрани на пътя!!Видите ли такава веднага намалявате скоростта,засичат и после 2-5 км нататък  обозначена полиц. кола те спира и глобява !!!Внимавайте,само така пазят , румънците карат като изтървани и редовно цели колони от румънски коли спрени  и под строй глобявани виждахме.  Mr. Green

Които ще ходят с кола на границата турския фришоп продава цигари ако им дойде кефа иначе казват не може ,а на излизане имаш право на 2 кутии само Rolling EyesБълг. митничари се опитват да се заяждат за цигарите..

# 347
  • софия
  • Мнения: 9 590
в турция имаше някакъв закон, не си спомням точно положенията, ако не си влизал в страната 30 дена ли беше, 3 месеца ли, можеш да си купиш цигари. иначе не, там се продава с паспорт на капъкуле на влизане. на излизане ако искаш можеш да ги изкупиш всичките, но нашите митничари в момента ровят предимно за цигари и ги взимат. на летището нямахме проблеми. по принцип май са позволени 2 стека като летиш за турция, аз си купих 6. казах и, че сме трима, което си беше така де, само дето племенницата не пуши. на връщане купих от анталия пак 2 стека за сестра ми. никой не проверява полетите от анталия, особено нощните. поне на мен не ми се е случвало. даже нямаше митничар. но на капитан андреево не си правете експерименти, ще ви ги вземат. пътувам редовно до истанбул та знам.

# 348
  • ВАРНА
  • Мнения: 210
mimozata благодаря ти за изчерпателните отговори Simple Smileв делфин ботаник и излъскване на очила ли има Laughingопределено ще се вазползвам от тази услуга Heart Eyes

# 349
  • Мнения: 1 710
mimozata, и аз ще те похваля - прекрасно си го описала, а и снимките на съответните места страхотно допълниха разказа. bouquet  С голям кеф го прочетох, даже ме е яд, че не е по-дълъг. Simple Smile  Няма ли повече снимки?

Таня, голяма чаровница е дъщеричката ти /пу-пу/.

# 350
  • Мнения: 4 423
Хе хе мерси за комплиментите   bouquet
Друг разказ има за Памуккале и Ефес с повече снимки  Grinning
лора-лъскането на очила е в Делфин Делукс там са с малко повеаче гевезелъци,за всеки случай като си на басейна се оглеждай за един който ходи с количка,сменя пепелниците и има кутийки с различни кърпички за чистене на очила,ако го погледнеш и си с очила ще те попита  Grinning
Снимала съм го ще издиря снимката и ще покажа утре,че сега на тоя комп-стария се мъча нещо..много бави  Grinning

# 351
  • Мнения: 7 605
Благодарим за комплиментите  Blush

Иве, през септември е чудничко в Турция, и виж, на много хора вече йм свърши отпуската, на нас тепърва ни предстои, ние сме за завиждане  Mr. Green

# 352
  • София
  • Мнения: 3 414
Да се похваля,подадохме документи за паспорти,за някой може да е формалност ама за нас беше.....Народ,опашка,моите диванета скачат едното се преби обели си челото ревна,баща му трябваше да иде по работа аз сама с ревящи,хората само ме гледат,накрая една дама се смили и каза пуснете жената не ви е срам,всички мълчат,но се възползвах защото щях да умра още 3 часа там.
След сношния ми пост се поскарах с мъж ми,ами какво да направя много ми се ходи,тази седмица отиваме да изберем хотелите за следене и така.
Таня а вие в БГ на идвате ли?

# 353
  • Мнения: 3 391
Иве, смейте се вий, ма аз знайш с какви жални очи гледах  Tired На отиване никой не прояви интерес - да си бях взела тогава бар два стека, ама на!  Mr. Green Затуй предупреждавам форумистките-колежки-пушачки. Нали идеята е да сме си полезни?!  Flutter

# 354
  • Мнения: 345
Lora, имахме късмета и Ботаник и Делукс да посетим, но очилата лъскат само в Делукса, където както Mimoza е писала глезотийките са повече, но пък май по ни хареса в Ботаник, и персонала и обслужването и градината, за която дума не мога да кажа, просто прелест, единствено стаите са по малки и по стари, но това е прашинка в пепелта, хотелите са просто УНИКАЛНИ. Определено бих посетила и тези в Лара живот и здраве.

# 355
  • В най - голямото село
  • Мнения: 1 809
mimozata страхотен разказ, страхотни снимки.
Ти през коя агенция резервира, извинявай ако си писала по - назад....
Дъщеря ми през август навършва 12 години и ми направи впечатление, че някой агенции не таксуват дете до 13г, а други до 12г. (за хотела)

# 356
  • София
  • Мнения: 2 438
bibilota добре завърнала се  bouquet Снимки има ли? М/удругото понеже знам, че си била в Миракъл има ли някъде в хотела голям телевизор, че мъжа ми се точи да гледа някои мачове от световното Mr. Green Къде ти хареса повече - тази или миналата година?

И понеже са повдигна въпроса за цигарите - на нашето летище в безмитния има ли цигари?Чудя се да слагам ли стека в куфара ила да купя от летището newsm78
Търпение нямам вече - още 6 дни и после  grinning039

# 357
  • Мнения: 4 423
На Софийското летище има цигари особено голям избор има ако си Неевропейски съюз-посетител,ако отиваш в ЕС избора е смешен.Но за Турция има  Peace

cikoni -Емералд специално за Аква фентъзи имат добри позиции и добри традиции  Peace
В Делфин Делукс миналата година бяхме с Он травел.
Таксуването на децата не зависи от агенцията ,а от хотела така,че ако хотела бна 13 г ги смята за възрастни ,както е Аквафентъзи това е положението,има някъде 14,99 г се броят за деца.Това е политика на хотела.
В нашия хотел имаше отделен 1 бар с много голям екран и постоянно разпечатваха програмата на мачовете. Grinning

# 358
  • Мнения: 1 710
bibilota, добре дошла! Чакам подробен разказ с огромно нетърпение. Simple Smile И понеже си прясно почивала в Делфин Делукс, да те питам има ли голям правоъгълен детски басейн с няколко водни пързалки и въртележка с люлки на синджири в лунапарка или нещо бъркам?

# 359
  • ВАРНА
  • Мнения: 210
bibilota благодаря ти за отговора и аз ще чакам да пусниш малко снимки Laughing

Общи условия

Активация на акаунт