На море в Турция - all inclusive, тема 10

  • 73 705
  • 728
  •   1
Отговори
# 360
  • Пловдив
  • Мнения: 1 594
Здравейте и от мен прясно завърнала се от Карпе Дием в Кушадасъ. Хотела като база и анимация е перфектен .  Стаите са големи около 27-30квадрата  с вани , минибар -безплатен но се зарежда само веднъж при пристигането. В стаите/ за пръв път виждам/  има и сейф , не че го ползвахме де. Аквапарка за големи е с 8 пързалки -рай за децата  , а миниаквапарка за малките е с кораб от който излизат 6-7 пързалки , октопод-пързалка , зайче пързалка , 2 слончета пързалки , и още много от които просто пръска или се излива вода. Храната е по много и разнообразна. Единствено имам забележка относно обслужването по обяд и вечер в ресторанта. Но хотела е чисто нов наистина блести отвсякъде в бяло , и персонала в ресторанта все още не е обучен как да преодолява тълпите от хора по време на хранене. Иначе стайте се чистят безупречно. Много барове , ресторанти , дискотека. Разбрах че от 12вечерта до 5 сутринта също в ресторанта се предлагала храна след дискотеката но ние не сме ползвали нощния бюфет. Ще кача и снимки но първо трябва да ги обработя че са много големи. Това е ако имате въпроси , питайте. Като цяло съм изкючително доволна от почивката си.

....Добавям интернет имаше навсякъде в сградата на хотела включително в стаите.

Последна редакция: пн, 28 юни 2010, 21:40 от mdonkova

# 361
  • Мнения: 7 605
Но хотела е чисто нов наистина блести отвсякъде в бяло , и персонала в ресторанта все още не е обучен как да преодолява тълпите от хора по време на хранене.

Хотела е на 1 година, миналото лято отвори врати  Peace Радвам се, че сте доволни от престоя си!

Ива, тази година май няма да ходим до БГ.

# 362
  • Пловдив
  • Мнения: 1 594
Да , четох че е отворил миналата година, но тъй като  през месеците май, юни и юли все още са изнасяли строителни отпадъци затова ,мисля че това му е първия цял сезон. 

# 363
  • София
  • Мнения: 281
здравейте и от мен! върнахме се преди седмица от почивката в Турция, но чак сега смогвам да ви разкажа. Бяхме в Делфин Дива Премиер - хубав хотел, а плажа е страхотен.
Бяхме на варианта 6 нощувки и пътувахме с Пегасус - всички полети бяха навреме и полета е 1 час и 20 мин., т.е. ако гледаме разписанието посочено в програмата сме пристигнали по-рано.  Simple Smile
Хотела е с много добра база, прекрасен обслужващ персонал. Но имам няколко забележки - в детския басейн на 2 пъти вадиха жаба.  #Cussing out Вечер имаше комари - не бяха много, но успяха да си похапнат и от трима ни. Предполагам наличието на комари се дължи на близостта на канал /рекичка/ от едната страна на хотела. Този канал се намира между Риксос Лара и Делфин Дива.
В сравнение с Делфин Делук /там бяхме миналата година/ - анимацията тук беше по-вяла и някак не успя да ме грабне. Детската анимация през деня беше по-добра, но пък мини диското, на което държи дъщеря ми, си беше малко скучно. Просто липсваше ентусиазъм в аниматорите тази година.
Имаше голям екран при басейна за мачовете от световното, но това по никакъв начин не пречеше на другите забавления.
Марги, този басейн правоъгълния с детските пързалки е на Делфин Палас - ходихме и до този хотел. Като гости на Дивата може да ползваме всичко от Паласа от 10,00-18,00 часа.
Ако имате някакви въпроси ще се радвам да ви отговоря!  Simple Smile

# 364
  • ВАРНА
  • Мнения: 210
момичета искам да ви попитам в делфин ботаник, на кои места е разришено  да се пуши,че моят мъж е заклет пушач Laughingи от тук до колко картона цигари може да си вземе в багажа,ще пътуваме със самолет Laughing

# 365
  • тук-там
  • Мнения: 4 274
На открито се пуши навсякъде - барове басейни и т.н. Най-големия проблем за пушачите са летищата - не хотелите. Mr. Green

# 366
  • София
  • Мнения: 3 414
Ще дъвча тютюн,само да стигна до летището Laughing

# 367
  • Мнения: 5 813

 Момичета,кажете най-необходимите  лекарства,които трябва  да вземем за почивката в Турция?Отнася се за нас ,възрастните,за детето съм ги приготвила вече.

# 368
  • Мнения: 7 605
Парацетамол, ентерол, фенистил.

# 369
  • ВАРНА
  • Мнения: 210
благодаря ти мила той за летищата се е настроил,че няма да може да пуши,ама как ще изтрае и аз не знам Mr. Greenа в стаите и на балкона разрешават ли Grinning и да те попитам безжичен  интернет в стаите има ли или само в лоби бара.

# 370
  • тук-там
  • Мнения: 4 274
В стаите имаше пепелник - което предполага, че може - даже имаше табелка до леглото -"Моля, от съображения за вашата сигурност, не пушете в леглото." Нет - в лоби бара, на фрешбара и на бара на първия басейн - до ресторанта.- което предполага, че се хваща и на самия басейн, но ние само си проверявахме вечер пощата. Може би и в сградата Мимоза - тъй като тя е до лобито...

# 371
  • В най - голямото село
  • Мнения: 1 809
Цитат
cikoni -Емералд специално за Аква фентъзи имат добри позиции и добри традиции 

Благодаря mimozata Днес сутринта пуснах запитване за цени до Емералд, защото офертите са им с транспорт, а ние ще сме със собствен.

# 372
  • Мнения: 1 710
Марги, този басейн правоъгълния с детските пързалки е на Делфин Палас - ходихме и до този хотел. Като гости на Дивата може да ползваме всичко от Паласа от 10,00-18,00 часа.
Ако имате някакви въпроси ще се радвам да ви отговоря!  Simple Smile

Знам, че има такъв басейн в Делфин Палас, но ми се струва, че са направили същия и в Делфин Делукс, за това питам.
В Делфин Дива има ли лунапарк? Освен това, че анимацията е била по-вяла и има комари, според теб всичко друго ли е по-добре в Делфин Дива, в сравнение с Делфин Делукс, или не могат да се сравнят така лесно? Simple Smile

# 373
  • Мнения: 4 425
Цитат
cikoni -Емералд специално за Аква фентъзи имат добри позиции и добри традиции  

Благодаря mimozata Днес сутринта пуснах запитване за цени до Емералд, защото офертите са им с транспорт, а ние ще сме със собствен.
сметни си сама махат по 80 лв на човек ,когато си ъсс собствен транспорт,оня ден им писах за оферта за септември-октомври  Grinning

Марги -според турския представител -Делукс е най-хубавия хотел с най-високо обслужване  Peace др. Дива или Палас да не ги объркам е нов,а единия най-скоро реновиран,най -зле е Ботаник,но там разчитат на градината  Peace

# 374
  • София
  • Мнения: 281
Да мога да кажа, че всичко останало си е на нивото на веригата Делфин!
Голяма глезня си е - аз съм много доволна като цяло. Стаите са в много добро състояние - имахме даже бързо загряваща кана, с чай и кутийки с кафе да си направиш сам в стаята ако искаш. Това е голямо удобство, че моята кашляше и вечер и правех едно чайче преди лягане.
Сервитьорите в ресторанта са със същото отношение като в Делукса.   bouquet Също така количката с ориза и с морковите и краставиците и тук я има. Тук имаше и един ресторант близо до плажа, в който може да обядваш. Мммммм да размечтах се!

Честно казано нас най-много ни издразниха жабите. Не е нормално да плуваш с жаби! Това е причината, поради която няма да повторим скоро там. Ако другата година живот и здраве тръгнем за там ще сме в Паласа.
Да, има лунапарк и има повече неща от Делукса. Има голяма гондола, има въртележка с вериги, блъскащи колички /на които успяхме да се возим тази година/ и естествено виенско колело. Памук и пуканки също. Даже един ден чичкото от колелото изтича и взе няколко памука и ги раздаваше в движение на тези, които се возят на колелото.   Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт