На море в Турция - all inclusive, тема 10

  • 73 739
  • 728
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 1 739
tonkabonka, я кажи какво го заплаши , за да знам и аз за нашата екскурзия какво да казвам, ако някой нещо обърка.  Twisted Evil

** Глобусът в Кушадасъ

# 691
  • Мнения: 3 993
Тони, добре дошла,  така се радвам за щастливата развръзка при вас!  Hug  Heart Eyes
Твърдо вярвам в поговорката "Всяко зло за добро" и твоята история я доказва.  Peace

# 692
  • Мнения: 530
Тони, само да те попитам за Ефезия - хотелът ли става въпрос или Efesia Holiday beach club?

# 693
  • София
  • Мнения: 23 130
tonkabonka, я кажи какво го заплаши , за да знам и аз за нашата екскурзия какво да казвам, ако някой нещо обърка.  Twisted Evil
Ами стандартното - съдебна отговорност и Комисията за защита на потребителя  Peace  Wink За първото нямаше да си направя труда, но за второто - със сигурност.

Eni27
, говоря за Eрhesia Holiday beach club. Явно съм стара вече за подобни шумни хотели, пълни с народ и липса на сянка  Blush

# 694
  • София
  • Мнения: 750
tonkabonka,
много се радвам, че всичко е било наред, снимките са хубави, разказът интересен
още когато се появи проблема с резервацията ти, се сетих, че бях чела стари отзиви на едно момиче тук за Омер, беше писала, че макар и по-нисък клас хотел е изкарала най-страхотната си почивка, в горичка сред зеленина и със страхотна кухня,
явно че инфото тук е в много голяма степен вярно
а до истанбул ходихте ли?

# 695
  • София
  • Мнения: 23 130
а до истанбул ходихте ли?
За съжаление не успяхме. Мъжът ми е на работа, а свекър ми пътува за Испания.

# 696
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 377
Тонкабонка добре завърнала се. Прочетох разказа ти с огромно удоволствие.
Моята одисея продължава с пълна сила - сега от посолството ми казват, че трябва печат задължително от тях...забележете обаче преведа да е от агенция с която те работят. Не работят с преводачески агенции от Стара Загора /където живея аз/ Трябва да преведем в Пловдив и да го занесем в посолството в Пловдив. Проверих превода в агенции в Пловдив - бързата поръчка около 22лв...експресната - около 38лв.
Незнам вече...ако моята кола беше в ред въобще нямаше да тръгваме с тази на мъжа ми Crossing Arms

# 697
  • София
  • Мнения: 23 130
Хера, радвам се, че е имало полза от разказа ми  Hug Дано и на вас скоро да ви приключат мъките с документите.

Аз наистина недоумявам за тази неразбория около документите за колите  Rolling Eyes Както писах - изобщо не сме имали такъв документ, а бяхме с лизингова кола. Свекър ми пътува много из Европа и никога не му искат документите на колата, която даже е на името на мъжа ми. Това някакво изискване специално за Турция ли е? И да се смятаме за късметлии ли, че никой не ни поиска нищо на границата?!  Crazy

# 698
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 377
И да се смятаме за късметлии ли, че никой не ни поиска нищо на границата?!  Crazy

Явно Mr. Green Аз обаче като си знам късмета...ще се запънат за нещо...ще си умра там и ще си отека с детето по границите.
Щото аз като бръкна в торба с дълги...хващам най-късото Mr. Green

# 699
  • Мнения: 171
Момичета,
да ви разкажа за Клуб Тюрбан Палас в Мармарис...няма такова прекрасно място...
Още съм в депресия, че почивката беше само 7 дни.Като изключим дългия и изморителен път до там всичко останало си струваше. Хотелът е супер луксозен, нашата стандартна двойна стая за трима беше огромна, с две луксозни бани, спалня и отделно стая в стаята с единично легло за младежа. Много чисто и модерно обзаведено. Храната беше изключително качествена, разнообразна и обилна.Самият хотел е на много хубаво място, с много зеленина , 6 басейна, пързалки и много хубав детски кът (макар, че ние не сме го ползвали - младежът е на 16 Simple Smile )Горещо препоръчвам хотела за семеен тип почивка.

# 700
  • Мнения: 327
Прочетохте ли новината в дир-а - заплаха за атентати в турските курорти: http://dnes.dir.bg/news/kurdi-pkk-atentati-6759141
Ние заминаваме след 10 дена ... #Cussing out

# 701
  • София
  • Мнения: 2 440
Тони много се радвам за вас! Наистина всяко зло за добро.
Хера като чета колко разправии са с тези документи на колата направо не си е работа. Не може ли да оправиш нещо там твоята и хич да не се занимаваш с лизинговата newsm78
Yontcheva разкажи малко повече за хотела, а и снимки ако дадеш ще бъде чудесно. И с какво ходихте до Мармарис?
Sunsunny проблемът с кюрдите си е от край време, но не се натоварвай излишно. Ще изкарате една страхотна почивка да знаеш Grinning

# 702
  • София
  • Мнения: 515
Yontcheva, дай снимки, подробности! Отдавна съм му хвърлила око на този комплекс, ама нещо ме смущава цената. Вие как пътувахте?

# 703
  • Мнения: 1 014
Хера, защо така се притесняваш за колата? Ние сме пътували и в Турция, и в Гърция с моята кола, която е на лизинг, и то на фирмата на мъжа ми - имам разбира се нотар. заверено пълномощно от лизинговата компания на англ. език на фирмата, а фирмата ме преупълномощава да я карам  - второто пълномощно преведено на англ. от мен bowuu без нот. заверка. Никакъв проблем не сме имали. Те все пак би трябвало да се справят с английски на границата. Ходили сме в Турция и с колата на мъжа ми, която не е лизингова, но е на името на фирмата - минахме дори без пълномощно от фирмата, че има право да я кара, а само с картончето с Булстат. Е, поогледаха го,  почудиха се около минута -две, но ни пуснаха. В Гърция и полицаи са ни спирали и са ни глобявали - не са ни търсили пълномощно.
Мисля, че пълномощното от лизинговата компания, което имаш на английски и с нот. заверка е напълно достатъчно, не се притеснявай толкова.

# 704
  • Мнения: 741
Ние последно се спряхме на Voyage Belek в Белек. Ако някой има отзиви ще съм благодарна, защото до вдругиден ще плащам капаро.   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт