Да намерим Нико и Бени - Любители на котки - тема 38

  • 31 070
  • 737
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 2 357
Дано да се намерят скоро Бени и Нико и да са добре Praynig

# 76
  • Мнения: 1 906
Токачка, ти си чудесен човек и много искам да те познавам и реално   bouquet
И аз се опитвам да се поставя на негово място и съм склонна да последвам тактиката, препоръчана от Токачкиния мъж.

# 77
  • In a surreal moment!
  • Мнения: 2 038
елиас - симпатията е взаимна, ще ти пратя координатите си на лични , няма проблем от моя страна да се запознаем. Благодаря ти за милите комплименти, целувам те! Heart Eyes Hug    bouquet

Ще споделя нещо за Стуен, за да отговоря на шегичките от миналата тема - не жалете чУвека , жиУот си живее той. Тук само тракам зъби , на живо сме си приятелчета. Ето го в момента се е нашляпал с попара и ми се е проснал в краката, ако отида и си легна  , ще се домъкне след мен и ще се намуши в чатала ми на топло . Коя тъща ще го изтърпи туй нЯщУ, а ?   Mr. Green
Ставам да го пусна навън ...ще си ходи...лека нощ на всички диЧа и дано Нико и Бени са добре!

# 78
  • Мнения: 143
момичета още ли нищо не се знае?
все ги мисля тези маци, аз имам куче, но със сестра ми сме израснали с котета, майка ми гледа няколко в момента
като прочетох първо се ядосах, след това се замислих, че с лошо няма да стане
ако трябва нека всички му се помолиме  Wink

Теди котетата са прекрасни, дано се намерят, не заслужават подобна съдба
 Praynig се за това и те  Hug

# 79
  • Мнения: 230
Дано се намерят котенцата! И на мен ми се струва, че са у някой негов приятел. Продължавам да се оглеждам...

# 80
  • Мнения: 219
Чудя се аз за едно местенце...Западния парк е близо.Възможно ли е там да ги е пуснал?!?
Във самият парк когато се продължи в права посока по главната алея вдясно има малка пътечка към гората, която влиза в една доста гориста местност във която никой не ходи почти.Аз водех там куч когато живеехме в Люлин 9,защото само там можех да го пусна абсолютно без притеснения почти,че ще изскочи отнякъде някое куче и да стане въргала.
Наистина е доста диво,аз обожавах чувството ,че съм сякаш сама в целия свят когато ходех там.
Излиза на една рекичка,целия път е към 30 мин по тая пътека.Доста е дълга през гората.
Почти директно на нея може да се излезе ако се спре преди тунела и се изкачи човек по стръмната пътечка откъм малката автомивка с кафето.
Ако гледа за ненаселено място ,парка е вариант а е и доста близо. Sad Sad

Ето една снимка на рекичката,която е накрая на пътеката вече.Блоковете са мисля 4-ти или 5-ти микрорайон.Не съм много сигурна.

# 81
  • Мнения: 1 175
Олеле, каква война се е разразила във фейсбук групата...  Shocked Теди, дано намерите мир и спокойствие скоро, или поне малко сън  Hug 

Токачке, много ме разсмя с твоя мъж. Явно и двамата сте чешити  Grinning

# 82
  • Пловдив
  • Мнения: 373
някой хора се вълнуват повече от семейните им отношения отколкото от самите котки,престанете с намеците ,тя си има глава на ременете  Peace

# 83
  • Русе
  • Мнения: 278
Сега видях новата тема и се втрещих  Shocked Силно се надявам да намерите котетата...та те са част от семейството..стискам палци!

# 84
  • Мнения: 2 237
Моля да не ми се смеете, обаче.....имам предложемие: никой от вас ли не познава някоя врачка или гадателка, известна и със способности, която поне да даде някаква идея какво се е случило ? Пак казвам, срам ме е да пиша това , но ми хрумна....Помагало е в много случаи.... Blush
Снощи докато четях във Фейсбук, дъщеря ми попита какво чета. Разказах и. Детето беше повече от шокирано. Не можа дълго да асимилира как така таткото на момченцата им е изхвърлил котетата Sad 

Теди, огромна прегръдка за теб, представям си как се чустваш и много се моля всичко да се оправи !!!  Praynig


П.С. Днес следобед си отивам при Зари на село  Heart Eyes

# 85
  • Мнения: 360
Привет момичета Hug
Аз намерих кога да се включа,не съм писала от 2 месеца Embarassed
Теди,пожелавам ти да се пребориш с ината на мъжа ти и да ти каже къде са котьовците.Дано му размине и се вразуми.
Децата не му ли се молят да каже къде са котките?Поне на техните молби да откликне.И да ти кажа,че аз с удоволствие ще взема един от двамата(а Нико така прилича на моя покоен Пусо Heart Eyes)и ти обещавам постоянен достъп на теб и децата до него Hug

Мисля ви и се надявам скоро всичко да се оправи Praynig

# 86
  • Мнения: 114
Днес сутринта разлепих обяви около Арена запад. Дано някой да звънне!

Теди, много те обичам!  Hug Hug Hug

# 87
  • Мнения: 2 237
Изпратих съобщение до няколко мои приятели. Те живеят в околностите около Люлин, обичат котки и веднага ще откликнат. Така че вече още няколко човека се включиха в търсенето. Не е много но все пак е нещо....Продължавам да пиша и на други хора, ще пиша и на брат ми - той живее също в Люлин. Изобщо каквото мога ще направя и макар и малко, но ще допринеса за намирането на Нико и Бени  Praynig

# 88
  • Варна
  • Мнения: 25 229
А дали някой проверява във Филиповци? Това ли е ромската махала на София? Теди е писала снощи, че по изпуснати думи от мъжа си предполага, че може да са дадени на цигани, обикалящи кофите за боклук Shocked

# 89
  • Мнения: 114
А дали някой проверява във Филиповци?

Да, проверява се.

Общи условия

Активация на акаунт