Да намерим Нико и Бени - Любители на котки - тема 38

  • 31 100
  • 737
  •   1
Отговори
# 90
  • Там,където се събуждам щастлива.
  • Мнения: 8 967
Ако котетата са дадени около контейнери край вас, може би е идея да се залепят обяви на самите контейнери там. Обикновено циганите обикалят едни и същи места ( имат си поделена територия).

# 91
  • Мнения: 628
Ако котетата са дадени около контейнери край вас, може би е идея да се залепят обяви на самите контейнери там. Обикновено циганите обикалят едни и същи места ( имат си поделена територия).

 Hug вярно, много си права!

# 92
  • Мнения: 4 116
ЗДравейте, милички!
Минавам да драсна тук някой ред и ще водя децата на преглед, че не са добре и двамата.
Моля ви  и тук, не нападайте антон. Няма смисъл от това. Той каквото си е надробил, ще си го сърба, за това се грижа аз.
И не ме мислете мене, имам сили да понеса още много удари и съответно да им отвърна подобаващо.
Не съм слабата и подтискана съпруга, както на някой им се струва.
Ако бях такава, досега да ме е смачкал психически... а тези, които  са ме виждали на живо, знаят , че хич не ми дреме от темерутството му и не му се връзвам на глупостите.
Той има и добра страна, предпочитам да забелязвам предимно нея.
Сега вече доколко това ще е възможно не знам. С постъпката си наистина издълба една огромна пропаст между нас...
За Нико и Бени наистина не знае къде са. Явно още докато ги е товарил , някой е минал и ги е взел. Може да са дори тук наблизо, може да са във Филиповци. Мен шестото чуство ме води към Филиповци, затова ще обикалям днес натам.

# 93
  • Там,където се събуждам щастлива.
  • Мнения: 8 967
Кажете имена на предавания в Бтв,където биха отразили подобна новина.  Ако ме насочите с име, ще се опитам дА се свържа с репортер в БТв, за да ни свърже с някого.

# 94
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Ted_cat много съжалявам за това което ви се е случило. Не ти стига детето ами и котаците. Това е ужасно. Мога да си представя как се чувстваш, все едно целия свят се е стоварил отгоре ти. Дано, да намерите решение на проблема. Много ме шокира с тази новина и изобщо не знам какво да кажа............ Sad  освен, че искрено ти съчувствам. Но това едва ли е някаква утеха. Няма нищо по-лошо от това да те нарани, човек който обичаш, най-близкия ти. Предполагам, че изобщо не осъзнава, какво ви причинява, просто мъжката му гордост е надделяла.
Аз съм доста далече от София и няма как да се включа в търсенето, но ако мога с нещо да помогна....
Много ми се иска да има шанс да се съберете отново с котаците и да не се разделяш с тях никога повече. Аз все се надявама на Happy Ending!  Praynig

# 95
  • Варна
  • Мнения: 25 242
Според мен това с обявите около казаните е най-добрата идея, ако наистина цигани са ги взели. Той поне това може ли да каже? И, Теди, вярваш ли му? Да не би все пак да са у някой приятел, а да ни праща дружно за зелен хайвер? Дано поне децата да се оправят бързо.
Оххх, напоследък се убеждавам, че наистина белята не идва сама - като почне да се трупа, трупа изведнъж, като че ли всички простотии чакат на нисък старт Close

# 96
  • Мнения: 1 907
Теди, бързо да се оправят децата!
Значи наистина Нико и Бени трябва да се търсят, щом и господина е в неведение къде са. Щом те тегли към Филиповци- търси там, шестото чувство трябва да се слуша. Обявите по контейнерите са чудесна идея.
Стискам палци, момичета.
Нико, Бени- връщайте се в къщииииии  Praynig

# 97
  • Мнения: 850
  Оххх , здравейте , макар че в момента нямам котаче в къщи с удоволствие влизам и ви чета , просто те са ми любов от малка !
 Днес като видях в друга тема съфорумка с подпис ,че се търсят Нико и Бени и направо ми се доплака !
  Ted_cat , прегръщам те силно , и се надявам всичко да се нареди и скоро да сте заедно щастливи. Съжалявам ,че не мога да помогна защото не съм в София !  Hug

# 98
  • Мнения: 154
А дали наистина не знае къде са?И защо са им на циганите котки?Ей това се питам аз.Дано се намерят по скоро момчетата! Praynig

# 99
  • Варна
  • Мнения: 25 242
Това и мен ме гложди - защо са им на циганите Outta Joint И затова си мисля, че ни праща за зелен хайвер.

# 100
  • София
  • Мнения: 462
Дано да ни праща за зелен хайвер, а всъщност да са прибрани на сигурно котараците.

# 101
  • Мнения: 1 919
Това и мен ме гложди - защо са им на циганите Outta Joint И затова си мисля, че ни праща за зелен хайвер.

как за какво.....могат да ги продадат....особено Бени хваща око.... ooooh!

# 102
  • Там,където се събуждам щастлива.
  • Мнения: 8 967
Това и мен ме гложди - защо са им на циганите Outta Joint И затова си мисля, че ни праща за зелен хайвер.

Чувала съм, че взимат кучета и искат пари, за да ги върнат.
А може и той да им е казал, че има такъв вариант.

# 103
  • Варна
  • Мнения: 25 242
Абе да си даде собствените котки с идеята да бъдат откупени със семейни пари... не ми се вярва. Виж, да ги е дал с цел препродажба по може, но ако е така, трябва да се действа бързо.

# 104
  • Там,където се събуждам щастлива.
  • Мнения: 8 967
Абе да си даде собствените котки с идеята да бъдат откупени със семейни пари... не ми се вярва. Виж, да ги е дал с цел препродажба по може, но ако е така, трябва да се действа бързо.

Ама, той може това да не го е казал, а само: "Може пари да изкарате".
Ама те в чанта ли са били?

Не знам на колко дни изпразват контейнерите в кварталите, но можеше и да се погледне дали нещата са изхвърлени там ( тоалетна, купички и т.н.)

Общи условия

Активация на акаунт