МОНДИАЛ 2010, ЮАР 11.06.-11.07.

  • 47 927
  • 2 205
  •   1
Отговори
# 765
  • Варна
  • Мнения: 294
уффф, не че толкова ме кефят нигерийците, ама нали заради Ениеяма, то пък така сгафи накрая, само дето го пофалих   Mr. Green уручасах го момчето  Joy

За довечера, Мексико  Mr. Green. Петлетата трЕбва да са оскубЯт  Mr. Green

# 766
  • Мнения: 78
Довечера ще викаме ли за Мексико  Mr. Green?
Oхооу, чИ как!  Mr. Green Хич не харесвам този вид жабари, а след начина, по който се класираха, със сигурност излязоха на челно място с списъка ми с омразни отбори  Crossing Arms

# 767
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821
То май и аз заради Ениеяма виках (уж) за тях...то какво стана,горкия нещо се панира на финала.
А на петлетата трябва да им хвърчи перушината!  hahaha

# 768
  • София
  • Мнения: 6 225
.......уручасах го момчето  Joy
Знаеш ли, че и аз това си помислих  Mr. Green! Много го хвалихме на миналия мач на Нигерия и глей ква стана тя  Mr. Green!

Браво, значи заформяме сериозна агитка за Мексико  Flutter!

# 769
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821


Браво, значи заформяме сериозна агитка за Мексико  Flutter!


Според мен заформихме Анти-Френска агитка!  smile3532

# 770
  • España
  • Мнения: 1 763
То май и аз заради Ениеяма виках (уж) за тях...то какво стана,горкия нещо се панира на финала.
А на петлетата трябва да им хвърчи перушината!  hahaha

трябва да хвърчи,той даже и Зидан се изказа неособено ласкаво за сънародниците си!
Явно днес коментара в студиото на бнт е на ниво Mr. Greenнищо не казвате! Ще раздаваме ли О'СКАРИ и О'БИРИ? Grinning

# 771
  • София
  • Мнения: 6 225
Ооо, не мога, шА умрЪ  ooooh!! Току що по БНТ дадоха кратък репортаж-повторение от вчерашното интервю с камилата  hahaha  hahaha  hahaha! Дивароми, толкова са на ниво, че си повтарят вчерашните глупости!

# 772
  • Варна
  • Мнения: 294
въййй тамЪн ша пиша, че чакаме интервю с камиларя днес, ама то пак камилата намерили  ooooh!

# 773
  • Мнения: 78
А певците Васил Петров и Орлин Горанов коментират въпроса жените гледат ли футбол  ooooh! Кога, кога ще поканят Веско Маринов  Mr. Green

# 774
  • София
  • Мнения: 6 225
въййй тамЪн ша пиша, че чакаме интервю с камиларя днес, ама то пак камилата намерили  ooooh!
Ха ха ха  Joy!

Обаче днес ще го гледам с интерес  Joy! Орлин Горанов им е на гости и току що каза, че забелязвал огромен диапазон от дамски агитки, жени, които гледали мачове и се кефели  Laughing.
ceciliya, пу пу, немой с лошо, моля ти се  Joy!

# 775
  • Мнения: 107
Аз съм за Мексико, въпреки че съм дала Х.
Много се кефя за Гърците. Аз бяха дала 1, макар че мъжо ме мислеше за луда...  Laughing

# 776
  • Срещу планината:)
  • Мнения: 289
въййй тамЪн ша пиша, че чакаме интервю с камиларя днес, ама то пак камилата намерили  ooooh!
Ха ха ха  Joy!

Обаче днес ще го гледам с интерес  Joy! Орлин Горанов им е на гости и току що каза, че забелязвал огромен диапазон от дамски агитки, жени, които гледали мачове и се кефели  Laughing.
ceciliya, пу пу, немой с лошо, моля ти се  Joy!
Crossing Arms Ама какво имат да коментират,и какво е толкова странно в това да се гледа футбол,че и какъвто и да е спорт
 newsm18 Давайте мексиканциииииииииииии

# 777
  • София
  • Мнения: 6 225
Току що Петя Дикова нарече Игуаин Игуан  ooooh!hahaha

R_Dew, точно това се опитах да разбера и аз от коментарите им, но не... не стана ясно  Mr. Green!

# 778
  • Варна
  • Мнения: 294
А певците Васил Петров и Орлин Горанов коментират въпроса жените гледат ли футбол  ooooh! Кога, кога ще поканят Веско Маринов  Mr. Green

ceciliya, пу пу, немой с лошо, моля ти се  Joy!

 Joy  Joy  Joy
вече имам мускулна треска на корема, честна камилска  Crazy

айде, Пипито включи и терариума в нападение  ooooh!

# 779
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821
Оф,няма такова студио!
Точно щях да ви пиша какви ги приказва Пипито,ама ми се наложи да излезна от нас. Crossing Arms
Ма много е смешна...  smile3555


А за "Кукуригууу" какво ще кажете?  smile3532

Общи условия

Активация на акаунт