МОНДИАЛ 2010, ЮАР 11.06.-11.07.

  • 47 921
  • 2 205
  •   1
Отговори
# 810
  • София
  • Мнения: 6 225
В Йоханесбург е 5 градуса... студено си е. Ей тук погледнах http://sinoptik.bg/?tid=20&oid=400&cc=za.

# 811
  • Мнения: 3 694
Представяте ли си каква сме картинка - той спи, аз гледам мачове и го будя на интересните, за да си коментираме  hahaha!
Обаче покрай темата тук, завалията, видя почивка  Joy  Hug!
Представям си отлично, щото и у нас е така.  Joy

# 812
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821
Ми ние в квартала миналата зима на 5 градуса,с кучетата навън пиехме бира с ръкавици...тия к'во се оплакват,като адреналина им е къде-къде по-висок от моя на разходка с кучката...  Confused

# 813
  • София
  • Мнения: 6 225
Представяте ли си каква сме картинка - той спи, аз гледам мачове и го будя на интересните, за да си коментираме  hahaha!
Обаче покрай темата тук, завалията, видя почивка  Joy  Hug!
Представям си отлично, щото и у нас е така.  Joy
Ооо, колежка  Joy  Hug! Кажи сега, не е ли гадно да гледаш интересен мач и да няма с кого да го изкоментираш  Mr. Green!?

# 814
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821
Представяте ли си каква сме картинка - той спи, аз гледам мачове и го будя на интересните, за да си коментираме  hahaha!
Обаче покрай темата тук, завалията, видя почивка  Joy  Hug!
Представям си отлично, щото и у нас е така.  Joy
Ооо, колежка  Joy  Hug! Кажи сега, не е ли гадно да гледаш интересен мач и да няма с кого да го изкоментираш  Mr. Green!?

Е Вени,'убава работа!
Ние тука за к'во сме?  Joy
Моя мъж като е на 3000 километра,какво да кажа?!? Mr. Green

# 815
  • София
  • Мнения: 6 225
Ааа, имах предвид преди да ви напипам вас  Mr. Green! Сега ми е екстра, само дето милото почна и да хърка  ooooh!... Ще го пращам при твоя човек, ако не намали децибелите  Crazy!

# 816
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821
Ааа това е друга бира!  Mr. Green
Пращай го,моя сега работи,та твоя ще си спи спокойно!  smile3532

# 817
  • Срещу планината:)
  • Мнения: 289
Само да не изхвърчи някой от мексиканците   Rolling Eyes

# 818
  • Sofia
  • Мнения: 5 377
wow вратаря на мексиканците е железен  Grinning
според мен Франция си заминават, аз съм си за Мексико  Wink

# 819
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821
То май няма френски фенове тази вечер  hahaha ...май не се е случвало досега да сме единодушни във пристрастията си.   Mr. Green

# 820
  • София
  • Мнения: 6 225
Мексиканците май имат едни от най-колоритните вратари!

# 821
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821
След нигерийския вратар,никой не може да ме впечатли. (изключвам днешния мач  Tired )

# 822
  • Mars Hotel
  • Мнения: 5 398
Мачът върви отлично засега.
Вени***, знам какво ти е! И моят мъже от спящите фенове. Преди да се хване с мен, не беше ходил на мач, освен в казармата, ама там по други причини.  Laughing

П.С. Ааааааааа, видяхте ли какво стана?!?  newsm44

# 823
  • Срещу планината:)
  • Мнения: 289
 newsm18 newsm18 newsm18

# 824
  • Варна
  • Мнения: 294
След нигерийския вратар,никой не може да ме впечатли. (изключвам днешния мач  Tired )
тъй тъй, ама ша му го простим днешния мач  Naughty  Mr. Green



йееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееее

 newsm20 айдеееееееееееее вълнааааа

Общи условия

Активация на акаунт