МОНДИАЛ 2010, ЮАР 11.06.-11.07.

  • 47 903
  • 2 205
  •   1
Отговори
# 855
  • Мнения: 107
 newsm20 Мойто мъж е буден и е за Европейския отбор  hahaha - нека муууу.

# 856
  • Мнения: 105
Мерси,предадох му  Flutter Ама ние си гледахме тримата,със синът ни,ама  му се доспа и сега сме двамата с мъжа ми.Снощния  мач бе по-скучен и той заспа,ама аз го доизгледах Laughing

# 857
  • София
  • Мнения: 6 225
newsm20 Мойто мъж е буден и е за Европейския отбор  hahaha - нека муууу.
Тва е яко! Ти не му се подигравай много, че ше почне да ти спи по големи първенства  Joy Hug!

Айде, бе, Поци, къде си! От одеве съм се сетила за тебе и си мисля дали не викаш за франсетата и жената пак да го е отнесла  Laughing  Hug!

# 858
  • Срещу планината:)
  • Мнения: 289
 smile3508 Аре петлите да си хващат самолетчето и да се прибират

# 859
  • Мнения: 4 676
Вени..аз за франсетата ако ще да мра..няма да викам Mr. Green

# 860
  • Mars Hotel
  • Мнения: 5 398
Честито, отивам да спя, подсвирквайки си Марсилезата.  Mr. Green
Ще събирам сили за утре, че мачът на Англия ми е много важен! Praynig

# 861
  • Sofia
  • Мнения: 5 376
Каква станя тя - жените по - сериозни относно следене на световното  hahaha Joy Joy

# 862
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821
Еър Франс сега ще пуснат двойни тарифи за билетите,задето изложиха страната!  hahaha

# 863
  • Варна
  • Мнения: 294

Айде, бе, Поци, къде си! От одеве съм се сетила за тебе и си мисля дали не викаш за франсетата и жената пак да го е отнесла  Laughing  Hug!

хихихи и аз тва си помислих, обаче че и този път не се е дала  Mr. Green

айдееееееееее густо
 newsm20
много сме, силни сме  Crazy  Crazy  Crazy

# 864
  • Мнения: 105
 Flutter Даааа,по-сериозни сме,айде лека нощ!Утре пак сме на линия!

# 865
  • Мнения: 107
 newsm20 за последно и лягам!!!
ЛЕКА НОЩ!!!

# 866
  • Мнения: 4 676

Айде, бе, Поци, къде си! От одеве съм се сетила за тебе и си мисля дали не викаш за франсетата и жената пак да го е отнесла  Laughing  Hug!

хихихи и аз тва си помислих, обаче че и този път не се е дала  Mr. Green

айдееееееееее густо
 newsm20
много сме, силни сме  Crazy  Crazy  Crazy

Ооооооооо..не и двамата сега се прибираме..нямаше време за спор Laughing

# 867
  • Варна
  • Мнения: 294
Аз съм за латино "заверата", която спомена Манчев и милото ми преди това. Така, че Мексико:Уругвай - 0:0 и другите духат супата  Crazy  Crazy  Crazy  

п.п. ама Поци, виж как та мислим  Mr. Green

# 868
  • Мнения: 4 676
Анели..виждам..което малко ме задължава..да съм по-често тук..ама работа пуста..няма как newsm51

# 869
  • Мнения: 78
Тъй като утре няма да ми се получи да гледам първите 2 мача, отсега давам прогнози - слагам пак на симпатии (или антипатии, и така май до края на световното Mr. Green) слагам значиии 2, 2, 1

Лека, хора  Hug

Последна редакция: пт, 18 юни 2010, 01:16 от ceciliya

Общи условия

Активация на акаунт