МОНДИАЛ 2010, ЮАР 11.06.-11.07.

  • 47 925
  • 2 205
  •   1
Отговори
# 780
  • Мнения: 822
Много ме е яд за нигерийците. Сами си провалиха шансовете да се класират напред. Нападатели като Обаси и Якубу нямат парво да изтърват такива изгодни положения. А гърците като Италия бият без игра. Много антипатичен народ са ми гърците. Малко циганска нация са византийците и те като нас не са големи националисти и си падат бая мошенници. Не ги харесвам изобщо с риск да обидя някого.

# 781
  • Mars Hotel
  • Мнения: 5 398
Има ли още едно място в сектора на мексиканската агитка? Айде, сместете се малко да седна и аз. Нося семки, ще черпя.  Wink

Абе, защо Пипи винаги я правят да прилича на лелка?

# 782
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821
Има ли още едно място в сектора на мексиканската агитка? Айде, сместете се малко да седна и аз. Нося семки, ще черпя.  Wink

Абе, защо Пипи винаги я правят да прилича на лелка?


Айде сядай тук до мен,щом носиш семки-от мен бирата... hahaha

# 783
  • Варна
  • Мнения: 294

аууу семки, бира  .. аз ще давам начало на мексиканската вълна, а?  Mr. Green

# 784
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821

аууу семки, бира  .. аз ще давам начало на мексиканската вълна, а?  Mr. Green

Нали седиш в единия край на редицата,значи от теб ще започва.  Joy

# 785
  • Mars Hotel
  • Мнения: 5 398
А певците Васил Петров и Орлин Горанов коментират въпроса жените гледат ли футбол  ooooh! Кога, кога ще поканят Веско Маринов  Mr. Green

Искам тогава за следващия мач на Япония да поканят Деян Неделчев да обясни за икебаната и да каже дали мъжете гледат футбол.  Mr. Green

# 786
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821
 smile3532 smile3532 smile3532

# 787
# 788
  • София
  • Мнения: 6 225
 hahaha
Вижте какво, днес водещия намекна, че много ги критикували! Моля ви, дайте да внимаваме какво пишем, че току виж реализирали някоя странна идея  Joy!
Айде, аз и аз на скамейката с.... абе с нещо от хладилника  newsm55!

# 789
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821
Вени,ако това от хладилника е за ядене-недей,имаме семки!
Пък и пиьенье има...

# 790
  • София
  • Мнения: 6 225
Аха, видях, че има семки и бира, та викам да предложа нещо... ама не знаех какво, за това - цял хладилник  Mr. Green!

# 791
  • Мнения: 107
 newsm20 - включвам се в Мексиканската вълна. Семки не ям, но бира пия.  Laughing

# 792
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821
Значи сядаш до мене.  Joy

# 793
  • София
  • Мнения: 6 225
Има ли някой да вика за Франция newsm78?

# 794
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821
Като се преброим,май не...все още...  Thinking

Общи условия

Активация на акаунт