МОНДИАЛ 2010, ЮАР 11.06.-11.07.

  • 47 872
  • 2 205
  •   1
Отговори
# 1 050
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821
PePiNkAUtD , благодаря за окуражаването. Отсега ще си го кажа, че после... ще викам.

За истинската бира (която се пие на стайна температура)
за истинския чай (който се запарва)
за рибата с картофи (във вестник)
за цигарите (които си пушат тайно)
за английския гений в съществуването
за хумора
за вулгарността
за аристократизма (най-често вулгарен)
за сър Мечо (това е лична забележка)

Давайтееееее!!!

Супер е ИрПуц,ама за бирата на стайна температура нЕма да се разбЕрЕмЕ!  Naughty
Моята винаги стои във фризера!  ooooh!

# 1 051
  • Мнения: 274
PePiNkAUtD , благодаря за окуражаването. Отсега ще си го кажа, че после... ще викам.

За истинската бира (която се пие на стайна температура)
за истинския чай (който се запарва)
за рибата с картофи (във вестник)
за цигарите (които си пушат тайно)
за английския гений в съществуването
за хумора
за вулгарността
за аристократизма (най-често вулгарен)
за сър Мечо (това е лична забележка)

Давайтееееее!!!

..и за Божията Ръка!
Наздраве.

# 1 052
  • España
  • Мнения: 1 751
PePiNkAUtD , благодаря за окуражаването. Отсега ще си го кажа, че после... ще викам.

За истинската бира (която се пие на стайна температура)
за истинския чай (който се запарва)
за рибата с картофи (във вестник)
за цигарите (които си пушат тайно)
за английския гений в съществуването
за хумора
за вулгарността
за аристократизма (най-често вулгарен)
за сър Мечо (това е лична забележка)

Давайтееееее!!!

..и за Божията Ръка!
Наздраве.

Ухааааа,аз толкоз да го описвам.....а той бил вече тук!!!!!!!! Shocked

Мой човек,къде беше досега? Laughing

# 1 053
# 1 054
  • España
  • Мнения: 1 751
PePiNkAUtD , благодаря за окуражаването. Отсега ще си го кажа, че после... ще викам.

За истинската бира (която се пие на стайна температура)
за истинския чай (който се запарва)
за рибата с картофи (във вестник)
за цигарите (които си пушат тайно)
за английския гений в съществуването
за хумора
за вулгарността
за аристократизма (най-често вулгарен)
за сър Мечо (това е лична забележка)


Хайде и за the BEATLES  ,моля те!!!!! Wink
Давайтееееее!!!

# 1 055
  • España
  • Мнения: 1 751
Хайде и заTHE BEATLES  ,моля теееее Wink!!!!!

# 1 056
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821
Айде и от мен! Цък!

# 1 057
  • Мнения: 107
Аз, не за да ви бия контра, но няма да викам за Англия. Само ще ги гледам. Заложила съм на тях в играта с колежките, но само от комерсиална гледна точка, въпреки че това днес ми играе номера - визирам великата Германия, на която също не симпатизирам, но мислех, че ще победат. Американците за малко да ме подкрепят, но и на тях не им се получи. Има дни правя серии точни прогнози, а после серия НЕТОЧНИ прогнози.  Crossing Arms Днес съм в поредица от вторите . Sick

# 1 058
  • Mars Hotel
  • Мнения: 5 398
Ай, Пуци, благодаря!
Надъха ме!

England, England!  newsm18 newsm18 newsm18

# 1 059
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 700
Олелле, всичко им е катастрофа на Канал 1. Сега нямат ток, гледате ли?
Това е най-комедийният тв канал.
Да има някой да им е записал гафовете на това световно, цяла книга ще издаде.

# 1 060
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821
Тамън се чудех тия що са на тъмно!  smile3532 smile3532 smile3532

# 1 061
  • Срещу планината:)
  • Мнения: 289
 fingerscrossed Айде почва,

  newsm18 newsm18 newsm18 Давайтеееееее

# 1 062
  • Mars Hotel
  • Мнения: 5 398
 fingerscrossed

Принц Уилям много оплешивял  Shocked

# 1 063
  • София
  • Мнения: 6 225
Айй, Сарказъм, аз съм въвела грешно информацията за мача на Словения с Алжир  и оттам идва и твоето объркване Embarassed! Много се извинявам за грешката  Blush!
Ще викам за Англия!

дивароми, вЕрно ли с Батистута... ееех, супер! Ти като го разпитваш мъжът ти, кажи, че не се интересуваш лично, ми щото няколко пощурели български майки те карат  Joy  Hug!

# 1 064
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821
Айде наш'теееее!

Общи условия

Активация на акаунт