МОНДИАЛ 2010, ЮАР 11.06.-11.07.

  • 47 871
  • 2 205
  •   1
Отговори
# 1 065
  • Мнения: 107
Сарказъм, леко любопитство ме тресе с твоите емотикони. Аз не съм ги виждала никъде като опция, а ти все развяваш смело някое знаме??? Аз ли нещо не знам...  newsm78

# 1 066
  • Варна
  • Мнения: 294
тука съм, тука съм - але, але  Crazy Crazy Crazy
айдеее Англия, че ви и бабините манджи, ако паднете  Crazy Crazy Crazy

п.п. Сарказъмче, от де ги вадиш тез емотикони - мноу яки  Crazy Crazy Crazy
ей Гери пак ма изпреварила с въпроса  Mr. Green

# 1 067
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821
Дам,не знаеш.  hahaha

От този сайт са.
Инсталират се,копира се линка към емотиконката и се поства като снимка ( с [aimg][/img] )  Peace

# 1 068
  • España
  • Мнения: 1 751
Айй, Сарказъм, аз съм въвела грешно информацията за мача на Словения с Алжир  и оттам идва и твоето объркване Embarassed! Много се извинявам за грешката  Blush!
Ще викам за Англия!

дивароми, вЕрно ли с Батистута... ееех, супер! Ти като го разпитваш мъжът ти, кажи, че не се интересуваш лично, ми щото няколко пощурели български майки те карат  Joy  Hug!

Добре,ама на твоя отговорност Mr. Green!!!

Айде почна се! Аз заради единия Лампард съм тук да знаете. Между другото,разбрахте ли,че Капел-майстора днес имал рожден ден,ставал на 64.

# 1 069
  • España
  • Мнения: 1 751
В БНТ верно ли нямат ток? Подозирам съботаж!!!! Twisted Evil Явно някой служител на енергото с не до там ексцентрично чувство за хумор им е резнал кабела Laughing

# 1 070
  • София
  • Мнения: 6 225
В БНТ верно ли нямат ток? Подозирам съботаж!!!! Twisted Evil Явно някой служител на енергото с не до там ексцентрично чувство за хумор им е резнал кабела Laughing
Joy не бих се изненадала!

# 1 071
  • София
  • Мнения: 5 785
Ох и аз стигнах до мача! Англияяяяяяяяяяяяяя!

# 1 072
  • España
  • Мнения: 1 751
Абе може пък ние да не сме дораснали до интелектуалното ниво на авторите на коментарното студио на БНТ?! newsm48 newsm47

# 1 073
  • София
  • Мнения: 6 225
Абе може пък ние да не сме дораснали до интелектуалното ниво на авторите на коментарното студио на БНТ?! newsm48 newsm47
Само по една гърбица да ни порастне и нямаме ядове, влизаме им в класата веднага  Joy!

Днес и вратарите са с много свежи екипи, и двамата!

# 1 074
  • Мнения: 60
ужасно е присъствието на Петя Дикова - нито се интересува от футбол , нито се и опитва ,
Сашо Диков е набутал щерката да изкара някой лев и да я дадат по телевизора ,
нито тя , нито мъжът с нея стават за водещи на коментаторно студио - трагедия са просто
как може държавната телевизия да не покани спецове да водят коментаторското студио - да вземат пример от Диема !

# 1 075
  • Мнения: 3 735
fingerscrossed Айде почва,

  newsm18 newsm18 newsm18 Давайтеееееее

сърмечовцииииииииииииииии!

Питах ли аз за П. Василев?! На баба му шортите, ще побелея само от него!  newsm61

Ай, Пуци, благодаря!
Надъха ме!

England, England!  newsm18 newsm18 newsm18

  Hands Clap  Hands Clap  Hands Clap

# 1 076
  • Мнения: 822
Хайде пустинни лисици удушете трите мършави лъва в безбрежната арабска пустиня. Allons Algerie , vous etez les renards de la desert .

# 1 077
  • Варна
  • Мнения: 294
хихихи Дидо е в опозиция  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

п.п. аз в момента се боря с едни емотикони  Mr. Green

# 1 078
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821

хихихи Дидо е в опозиция  Mr. Green Mr. Green Mr. Green


Отново!

# 1 079
  • España
  • Мнения: 1 751
Абе може пък ние да не сме дораснали до интелектуалното ниво на авторите на коментарното студио на БНТ?! newsm48 newsm47
Само по една гърбица да ни порастне и нямаме ядове, влизаме им в класата веднага  Joy!

Днес и вратарите са с много свежи екипи, и двамата!

Може и по две........симетрично разположени отпред  bombs Че то май някои водещи(визирам дамската част),май други "достойнства си нямат newsm62

Общи условия

Активация на акаунт