МОНДИАЛ 2010, ЮАР 11.06.-11.07.

  • 48 042
  • 2 205
  •   1
Отговори
# 1 590
  • Срещу планината:)
  • Мнения: 289

п.п. още не били намерили 4мата футболисти, които избягали от отбора с пристигането в ЮАР  Mr. Green


Тая клюка съм я пропуснала... Blush
И аз  Blush! Вярно ли е това  Joy!?

 hahaha добре,че не е избягал целият отбор

# 1 591
  • Варна
  • Мнения: 294
ууу и какъв дъжд валииии, гадно ..

пропуск за португалците - супееер  Mr. Green Mr. Green Mr. Green
ейййй пропуск и за корейците - язък  Crazy Crazy Crazy



п.п. Сарказъмче, Вени - http://www.bpost.bg/story-read-22539.php

# 1 592
  • Мнения: 75
Аиде и аз в агитката на Португалия.Маи е рано да кажа наздраве а?

# 1 593
  • София
  • Мнения: 6 225
А, рано, в Самоков вече повръщат  Joy  Hug! Наздраве!

Мерси за статията, aneli_s, интересна работа, ама както казва R_Dew, добре, че не е избЕгал целия отбор  Mr. Green!

# 1 594
  • Мнения: 75
Голям дъжд ги плющи ама.

# 1 595
  • Мнения: 78
Брех, тези корейковци безстрашно играят, че и пуцат  Mr. Green (пупу)

# 1 596
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821
Ей,че интересна статия...100% са щипнали далече от диктатурата.  hahaha
А платените "фенове"?  hahaha Joy

Мерси,Анели!

# 1 597
  • София
  • Мнения: 3 200
Заложила съм днес за равен на Чили-Швейцария пък да видим.  Rolling Eyes

# 1 598
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821
Гооооооооооооооооооооол... 

# 1 599
  • Варна
  • Мнения: 294
обаче, как кротко си играят - нападат си един към друг, няма блъскания ...
обаче времето е ужасно  Confused


еееее жалко  Crossing Arms, португалците поведоха  Crossing Arms

# 1 600
# 1 601
  • Мнения: 31
Айде,откриха резултата.Ох,съжалиж корейците. Grinning

# 1 602
# 1 603
  • Мнения: 11 606
Голям дъжд ги плющи ама.

На повторенията имам чувството,че сняг вали.......

Горките корейци...Нали имаше и избягали българи на някакъв спортен форум(не се сещам подробности обаче.....)Не са забегнали от хубаво корейците........А и вече падат от португалците.....Мъка, мъка.......


Снощи не се включих, мили другарки  и другари.....Но я ми обяснете защо допуснахте да бъде изгонен другаря Кака??????

# 1 604
  • Варна
  • Мнения: 294
не знам дали сте чели тази статия на Томислав Русев за Северна КОрея - http://worldcup.gong.bg/view_article.php?article_id=140883
Как да не викаш за тези момчета  Confused

п.п. ох тоз Кака? имам бцулютното мнение, че си заслужаваше червения картон, само дето не за тва второ нарушение, а за първото ... само че не мога да разбера, защо продължават да дават само второто, където самата ситуацяи си е бутафорна отвсякъде ....както не ми е ясно защо Фабиано се превърна в герой за играта си с ръка, а други за същата ситуация ги разпнаха .....
 

Общи условия

Активация на акаунт