Неудобни въпроси

  • 30 167
  • 238
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 3 453
Не знам, Danielkka.
Факт е, че доста хора я заподозряхме миналата година. Ако има начин, модераторите да проверят нещата. Защото в три отчетни за една година...Не, че не е възможно, но тя описва и доста други, все трогателни и трагични истории. Някак намирисват нещата. А, както знаем, членовете на една отчетна тема, имат достъп до парола за албум с много снимки, включително после и на бебешки.
Все пак, твърде е възможно просто да ме гони параноя.

# 211
  • Мнения: 943
Мале, какви са тия хора  Shocked? Как може толкова да се задълбочаваш и лъжеш? 

# 212
  • Мнения: 849
Ето още една съмнителна птица:
http://www.bg-mamma.com/index.php?action=profile;u=189479
Беше бременна в темата за януарките. След като  изживяхме с нея загубата на детето и, някой я заподозряха в лъжа. Някой неща не пасваха. Тя бързо си смени ника и малко по-късно се засели при септеврийките. Там - същата история.
Сега гледам, във февруарската отчетна е кацнала. Да видим до кога... Confused

3 г.с.  newsm78  Ей това ме изненада. То това не е ли преди датата на очакваната менструация? Откъде може да се знае има ли бременност, няма ли по това време? Тестовете не отчитат толкова рано, според мен. На мен поне не ми отчете, при все, че чаках близнаци и хормонът при мен беше в повечко... Доколкото си спомням, като видях положителния тест, вече бях в 5 г.с. А на ехографа по това време се виждаше плоден сак САМО, защото беше по-голям от нормалното... Да не би аз нещо да не довиждам?

# 213
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 616
Хоупче, аз разказах назад за Фален  Peace Време е някой да спре това побъркано създание!

# 214
  • Мнения: 3 453
Хоупче, аз разказах назад за Фален  Peace Време е някой да спре това побъркано създание!
Не успях да дочета цялата тема, извинявам се за повторението. Embarassed
Нищо, аз издирих новия и ник, нека модераторите я погледнат.

# 215
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 616
Е, написано е с малък шрифт  Laughing Дано наистина я вземат под внимание поредната измамница!

# 216
  • Мнения: 3 637
леле сега като чета хронологията май наистина нещата не и се връзват  newsm78,на 15 декември 2009 е с аборт,началото на януари се записва при септемврийките че е бременна  newsm78!
Май аз излязох най тъпа във целия форум  ooooh! ,че им се връзвам  #Crazy!

# 217
  • Мнения: 3 453
Видях сега, видях. Добре си го замаскирала, да му се не види.  Laughing

# 218
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 616
леле сега като чета хронологията май наистина нещата не и се връзват  newsm78,на 15 декември 2009 е с аборт,началото на януари се записва при септемврийките че е бременна  newsm78!
Май аз излязох най тъпа във целия форум  ooooh! ,че им се връзвам  #Crazy!

А преди това абортът й беше в началото на септември, малко след като в темата на януарки ѝ бихме шута, така да се каже.

# 219
  • Мнения: 3 637
Е не,направо ми разказахте играта  Shocked !

# 220
  • Мнения: 943
Спокойно Даниелка, и мен ако ме "нападат" така и аз няма да се сетя да чета хронолигии и т.н.  Hug
 


Какво печелите, бе хора ? Не сте нормални !!! #Cussing out

# 221
  • Sofia
  • Мнения: 2 503
Само сeга да нe станeтe твърдe подозритeлни към майкитe на близнаци  Mr. Green

Aaaaa, в нашата тема отрочето беше едно  Grinning
Така че, заподозрени са всички!!! Mr. Green

Даниелка, свиркай си! Хич да не ти пука, определено не е повредата в твоя телевизор Wink

# 222
  • Мнения: 1 070
Ето още една съмнителна птица:
http://www.bg-mamma.com/index.php?action=profile;u=189479
Беше бременна в темата за януарките. След като  изживяхме с нея загубата на детето и, някой я заподозряха в лъжа. Някой неща не пасваха. Тя бързо си смени ника и малко по-късно се засели при септеврийките. Там - същата история.
Сега гледам, във февруарската отчетна е кацнала. Да видим до кога... Confused

3 г.с.  newsm78  Ей това ме изненада. То това не е ли преди датата на очакваната менструация? Откъде може да се знае има ли бременност, няма ли по това време? Тестовете не отчитат толкова рано, според мен. На мен поне не ми отчете, при все, че чаках близнаци и хормонът при мен беше в повечко... Доколкото си спомням, като видях положителния тест, вече бях в 5 г.с. А на ехографа по това време се виждаше плоден сак САМО, защото беше по-голям от нормалното... Да не би аз нещо да не довиждам?

Съмнително е...моя тест в третата седмица беше отрицателен,бях пробвала от любопитство.А и за 1 път в този форум срещам лентичка в 3 г.с.  newsm78

# 223
  • Мнения: 466
Леле , ми то това момиче е постоянно бременно  Shocked и все губи децата и е на 18 до колкото разбрах  newsm78 ?

# 224
  • Italia
  • Мнения: 1 059
Леле , ми то това момиче е постоянно бременно  Shocked и все губи децата и е на 18 до колкото разбрах  newsm78 ?

Не мога и да разбера на каква възраст е... Хем казва, че сестра ѝ починала в прегръдките ѝ, хем е била на три години, хем на 31 нямало да бъде мама...

Общи условия

Активация на акаунт