Неудобни въпроси

  • 30 177
  • 238
  •   1
Отговори
# 195
  • София
  • Мнения: 5 795
да, някъде я срещнах и като Ани  Crazy

# 196
  • Мнения: 9 477
Потресена съм!
А,толкова много и симптизирах Crazy

# 197
  • Мнения: 128
Ния е галено от Евгения, от Андреа аз бих умалила как ли не, само Ния не бих се сетила ... но както и да е.

# 198
  • Мнения: 66
Димяни другият ник и той ли  от нашата очетна? И кога е песал скоро ли ?
Чесно да ви кажа според мен едва ли някога ще разберем кой и защо е направил всичко това. Най-добре е да не си тормозим бременните мозъчета а да си караме една лека и безпроблемна бременност.  Hug

# 199
  • Мнения: 849
Най-добре е да не си тормозим бременните мозъчета а да си караме една лека и безпроблемна бременност.  Hug

 newsm10

# 200
  • Мнения: 1 070
Ха-ха,дано чете въпросният Нико-Пико или Андреа-Мандреа,но аз когато четох всички постове на потребителя ми направи най-много впечатление как един учен човек ,който е инженер се пише "инжИнер" и то в няколко поста.Та може ли висше образование да имаш и да не знаеш как се пише професията,която практикуваш?!
Смешно,смешно......

# 201
  • Мнения: 431
Интересна история. Прилича на случай на Мюнхаузен по Интернет. За съжаление никой форум не е застрахован.

# 202
  • Мнения: 25 916
Да, Лизбет, това обяснява много неща... Не знаех, че това състояние е толкова подробно изучено и описано.  Thinking

# 203
  • Мнения: 545
Лизбет, само ще кажа едно: тази история не е започнала тук, но завърши тук. Не може да лъжеш безкрайно толкова разнообразна и голяма тумба от хора, които все пак знаят за какво иде реч и темата определено не им е чужда.

Не мога да си заложа крайниците, обаче, че е това, което са класифицирали (не знаех че умните глАви са сложили етикет и на това) в дадения от теб линк. Спокойно може да е съвсем съзнателно, дискутирах с колеги и чух интересни реакции и коментари.

Искам да приключа темата със следното писах до и получих отговор от уебмастера на obgyn.net. Цитирам важното

Цитат
Hi Boris.  I don't see a reference to that particular image in the post
you mention, but our forum post dates are accurate.

преведено на български: не виждам линк към конкретната снимка в поста, който сте споменал, но датите в нашият форум са верни (точни).

Което ще рече, че ултразвуковите снимки на техният сайт са правени 2001-2002 година. Останалото е очевадно.

Хайде, да спрем дотук.

еди.
ПС последни поръчки, че кухнята приключва. ОтделиХме прекалено много време на поредната, така де, ще използвам юридически безболезнената дума, щуротия на артистичен тип с неясен пол и ориентация.

Последна редакция: ср, 09 юни 2010, 08:28 от T3-M4

# 204
  • Мнения: 65
Да и аз мисля,че няма смисъл вече да ги коментираме. Peace

# 205
  • Sofia
  • Мнения: 2 511
Нямам време да прочета цялата тема, само първата и последна страница. Понеже съм от февруарки 09 мога да кажа, че сме най-големите балъци явно - въпросната персона ни лъга от първия до последен ден (деня на раждането). Е, поусетихме се по някое време, ама понеже "бременността" вървеше добре, не се разровихме навреме  Joy hahaha След това модератор потвърди съмненията ни. Наистина влизахме при декемврийки да им кажем, че вероятно загубилата близнаци жена е същата кукувица, което пак се потвърди. Направо ми идваше да  #2gunfire как можа да притеснява бременни майчета с подобни фалшиви драми.
Гледам, че вече няма как да стане за пореден път. Доволна съм! Simple Smile

# 206
  • София
  • Мнения: 1 104
 Само сeга да нe станeтe твърдe подозритeлни към майкитe на близнаци  Mr. Green
 На мeн ми e интeрeсно дали админитe са направили своe разслeдванe по въпроса и дали са получили някакъв отговор, от човeка сeдящ зад това IP за какво аджeба e било всичко това?

# 207
  • София
  • Мнения: 5 762
Айде сега не към всички чакащи близнаци! Mr. Green Laughing Hug

Модераторите,чакам да ми пишат на лични и по точно T3-M4   писах два пъти преди 1 седмица но или нямате време или не знам и аз...  Grinning

# 208
  • Мнения: 3 453
Ето още една съмнителна птица:
http://www.bg-mamma.com/index.php?action=profile;u=189479
Беше бременна в темата за януарките. След като  изживяхме с нея загубата на детето и, някой я заподозряха в лъжа. Някой неща не пасваха. Тя бързо си смени ника и малко по-късно се засели при септеврийките. Там - същата история.
Сега гледам, във февруарската отчетна е кацнала. Да видим до кога... Confused

# 209
  • Мнения: 3 637
_Hope_ ,тя ми пише на лични всеки ден,недей така,че удар ще получа вече  ooooh!!

Общи условия

Активация на акаунт