Жената ЛЪВ-29 част!-Следвай пътя на Слънцето........

  • 15 818
  • 726
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 9 776
Норче, уелкъм Hug!
Как ви посрещнаха децата? Има ли много подаръци? Heart Eyes
Аз съм супер опечена на потници и сега като отида на басейн, срам ще ме Фане Embarassed.

# 676
  • Мнения: 71
Абе, Джес, аз пък прочетох, че говориш на часовници, пръстени и гривни, вместо гориш  Joy! Викам си, за цветя - знам, на лаптопа също му говоря, покрай рекламата "Искаш чантичка, купих ти чантичка", ама ако трябва и на пръстенчето ще приказвам  hahaha!

Горя, говоря... кат' ме хванат лудите - говоря и споря с всичко живо и неживо покрай мен  Crazy Joy Joy Joy

Рейски, айде бре, де са фотосите? (пита тая дето й отне вечност да пусне нейните  Whistling )

# 677
  • Мнения: 699
Добро утро!
Да не би да съм ви изпреварила всички тая сутрин.
Да видим сеееегааааа:

Днес определено няма да е жега, а ще вали, пък аз трЕбЕ да мия джамове  ooooh!

И аз съм с аграрен, шофьорски и каквото решите, тен. При колегата се возя и съм черна на дясната ръка, като карам ми чернее лявата. Като съм навън с дребното изгарям на потник и джапанки, хубаво, че краката ми не чернеят лесно, че щях и на къси панталонки да се опека.

Ай днес ще се постарая да пусна малко снимки.

А сега хубав и прохладен ден.  Hug  Hug  Hug

# 678
  • Мнения: 156
Добро утроооооо!
Ай ставайте, бре! Що ви нЕма Crossing Arms
Да, бе, едни прегорели маГаритки Mr. Green И като се събуя някъде и ме питаха:" Аууууу, кво ти е на краката?" Shocked  hahaha Ам така е, като кръстосваш по цял ден градинките... Сигурна бях, че Марти е виновен Naughty hahaha Crazy
Хаяскоооо, естествено, че трябва да завали след, като измиеш джамците Wink Чакаме мнооооого снимки днес Whistling
Момичета благодаря ви много за поздравите за моето голямо момче Blush Благодаря! Hug Hug Hug Heart Eyes

Да ви сервирам кУфето

# 679
  • Мнения: 71
Добро утроооооо!
Ай ставайте, бре! Що ви нЕма Crossing Arms

Ами, нема ни  Naughty Работим усърдно  Mr. Green Да ви кажа каква поредна лудост измислих - тръгвам с Гергана на карате  Flutter  Whistling Ша ви тръШШШШкам 'сички кат' нИ слушатИ 'начи  Sunglasses

Теди  Hug Мерси за кафенци и нацелувай не само голямото ами малкото момче!

Петъъъъъъкк ееееееееееее  Mr. Green

# 680
  • Мнения: 668
Аз пък ми е тъпо.  Crossing Arms Мойто гардже с Т. Уф аман значи. Ся пък какво му стана. Дано са зъби, че вечееее  Twisted Evil
Норче, здрасти душко. Hug
И аз имам текезесарски тен на къс ръкав обаче. Flutter
Деске, децата ли шА биеш, мари? Има ли други големи в групата?  Mr. Green

# 681
  • Мнения: 71
Аз пък ми е тъпо.  Crossing Arms Мойто гардже с Т. Уф аман значи.
Еееее, що така бе, моме?  Hug Айде да минава мнооооого бързо  Hug

Деске, децата ли шА биеш, мари? Има ли други големи в групата?  Mr. Green

Има - има, че и един мой съученик има, дет на времето си имахме закачка  hahaha Сега поне ще мога да го бъхтя с оправдание  Whistling

# 682
  • Мнения: 6 274
Аз пък ми е тъпо.  Crossing Arms Мойто гардже с Т. Уф аман значи. Ся пък какво му стана. Дано са зъби, че вечееее  Twisted Evil

Нормално, с тая не разклатена, ама срината имунна система, напълно нормално.
Не ми се мисли, ако пак ви предстои ваксина...  Confused
Това щот не са грам опасни, не за друго.  Twisted Evil
Да се оправя бързо малкото, а ти умната.  Hug

Аз съм ядосана от снощи.
Бях на събрание на входа, викахме, карахме се, избраха ме за касиерка, в същото време никой не ще да плаща, та не знам за кво им е тая касиерка, а па моя накрая минА, погледнА и казА, че не съм добре, да им хвърлям тетрадката и да не се занимавам с глупости.
Ааааааа, аре майната им на всички!
Ей, го, пак се нервирАх.
 Close Crossing Arms

На вас желая хубав, прохладен ден, изпълнен с много усмивки.
Цун!
 Heart Eyes Hug

# 683
  • София
  • Мнения: 6 210
Минавам да ви кажа здрасти и да ви пожелая един прохладен ден Hug!
Сега изчезвам по задачи.

# 684
  • Мнения: 4 006
И аз набръШки ще мина. Да не се оплаквам с моите неща и да не дотягам. Ще пусна само... т'ва - претендентки за Мис Русе

Чочи, кАжи, молЯм ти се много, че това са някакви приоданци от Румъния да олекне малко на сърцето.

Джуличко, прочетох те преди няколко дни за мацата...  Cry

Коментарите отдолу са още по-хубави. както и на следващите страници

# 685
  • Мнения: 71
 Shocked Shocked Shocked

Малииии Стеф! Недей така жена! Сложи една точка там да предупреждава, че не е за хора със слаби сърца!  ooooh! А стига бе!.

Цитат
Баси ........ този крокодил де го намериха бе ..... Дунав да не е Нил ....
  Joy Joy Joy Joy Joy Joy

# 686
  • Мнения: 4 006
Ам, Джес, не вервах и аз на очите си. Като дойде Чочи, ще каже какво, що. Аз ви казвам - тия са нЕкви приоданци.

А аз днеска не знам що ама много се смях с едно старо виц.

Двама се запознават.
- Приятно ми е - Иванов - моден дизайнер.
- И на мен ми е приятно. Николов - обикновен педераст.  Joy

# 687
  • Мнения: 668
Аз пък ми е тъпо.  Crossing Arms Мойто гардже с Т. Уф аман значи. Ся пък какво му стана. Дано са зъби, че вечееее  Twisted Evil

Нормално, с тая не разклатена, ама срината имунна система, напълно нормално.
Не ми се мисли, ако пак ви предстои ваксина...  Confused
Това щот не са грам опасни, не за друго.  Twisted Evil
Да се оправя бързо малкото, а ти умната.  Hug
Джулке, благодаря ти, много ме успокои, значи.  Mr. Green
Добре че скоро няма никакви ваксини.  Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Вече ще ти викаме касиерката. Joy Изниква ми някакъв образ с очила и къса пола. hahaha hahaha hahaha

Има - има, че и един мой съученик има, дет на времето си имахме закачка  hahaha Сега поне ще мога да го бъхтя с оправдание  Whistling

Деске, ти зат'ва значи.  Crazy Да драсна ли един мейл до Ирландия. Умната ей!

Бих казала, че догодина ще се явя на конкурса мис РусИе.  bowuu Няма такива крокодили наистина.  ooooh!

# 688
  • Мнения: 71
Деске, ти зат'ва значи.  Crazy Да драсна ли един мейл до Ирландия. Умната ей!

 Naughty Aaaaa никви такИви! С тоя образ отдааавна сме само приятели - в истинския смисъл на думата/израза. Ама тва няма да ми попречи да го наритам по време на тренировка  Mr. Green

# 689
  • Мнения: 250
И аз набръШки ще мина. Да не се оплаквам с моите неща и да не дотягам. Ще пусна само... т'ва - претендентки за Мис Русе

Чочи, кАжи, молЯм ти се много, че това са някакви приоданци от Румъния да олекне малко на сърцето.
Какво му е на момичето, бре, Стеф  Thinking-виж само какви джуки, какви зъби и каква травеститска муцуна има  Mr. Green. Предупреждавай следващия път, че ще показваш крокодили и плашила.......Сега няма да мога да спя цяла нощ от страх  Rolling Eyes
Сега сериозно-имаме МНОГО ПО-КРАСИВИ МОМИЧЕТА В РУСЕ /тази е ясно, че си е платила, за да стане Мис/

Общи условия

Активация на акаунт