Жената ЛЪВ-29 част!-Следвай пътя на Слънцето........

  • 15 615
  • 726
  •   1
Отговори
  • Мнения: 250
Има добродушен вид - помисли си тя. Но въпреки това
ноктите му бяха доста дълги, а зъбите - множко, и тя почувства,
че с него човек трябва да се отнася почтително”
Луис Карол


За мен върхът, за другите... останалото[/b][/size]

ЗОДИЯ - ЛЪВ /23.07-22.08/
ДЕВИЗ - "Аз съм" или "Аз искам"
ПЛАНЕТА - СЛЪНЦЕ
СТИХИЯ - ОГЪН
КАЧЕСТВО - АКТИВНОСТ
ПРИНЦИП - НЕПОДВИЖЕН
МЕТАЛ - ЗЛАТО
ЦВЕТОВЕ - ЖЪЛТ, ОРАНЖЕВ, ЧЕРВЕН
УПРАВЛЯВА 5-ти ДОМ

ИЗВЕСТНИ ЛИЧНОСТИ - Александър Македонски, Наполеон І, Мусолини, Фидел Кастро, Бил Клинтън, Дженифър Лопез, Мадона, Шон Пен, Мартина Вачкова, Стефан Цанев, Робърт Де Ниро, Алфред Хичкок и др
[/color][/b][/size]


Почетен член на групата:
Даничка-баничка, малката Чочка Very Happy

Събрали сме се тук ЛЪВици, горди мами, съпруги и госпожици...


Сантиментални, щедри, капризни и добри, това сме ние по рождени дни:


Жу


Кипра Маца

Сис

Джуличка
M_Nik
ReaNora
Madam Stasita

Даничка- Лъвичка в памперс

mai_mai

stefka.k
Чочиии



hayasy

tediko


Лилянчо

addrianna

didiana
Синеоч

wee.jess

Felicity.


benighted

Cvetina-71
Бодливка

Lord of the Dark


Kamence
Гергина

polin_a

Бенджи 2710


Дариии

Чили

Вени***
wish



 
С редки излючения, Лъвът е хмммм.... лош кулинар! (Освен ако не се е сдобил със скъпа пекарна, маркова фурна или нещо друго достойно да събуди лъвския му интерес) Затова темата е със специалното участие на:
TneNMaster (наричана още Мастерче/родена на 20.06/)
и
Svetlaibobo (просто Светлето/родена на 15.10/)
Голямо благодарско   Mr. Green   chef


Старите ни теми:

1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18
,19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28

Полезни връзки:


ЛЪВ 23.07-22.08
Жената ЛЪВ
Мъжът ЛЪВ
Детето ЛЪВ
Дневен и седмичен хороскоп
Месечен хороскоп
Годишен хороскоп
Личен хороскоп
Зодия ЛЪВ и интересни хороскопи
Брачен хороскоп за зодия ЛЪВ
Брачен хороскоп: Съвместимостта на Жената ЛЪВ с всички знаци
ЛИНДА ГУДМАН за зодия ЛЪВ
Здравен хороскоп
Медицински хороскоп
Психо-сексуален хороскоп
Изчисляване на Асцедента

 Two Hearts smile3525Специални благодарности  към всички момичета, които са пускали и ще пускат веселите ни теми, newsm51  Two Hearts
както и към тези, които пишем, споделяме и се забавляваме  тук  

Нещополезничета:
За да не товарим темата излишно, ето начин, по който можем да намалим снимките, ако са много големи: [ img width=600]  [/img ]   след първото имг сложете един интервал и напишете width=400) Peace!

 За да сложим линк към снимка, усмивка или текст като напр. : цък  и  Mr. Green правим следното: [ url = (слагаме линка към съответната страница, снимка, етс] цък [/url]  т.е. след първото url слагаме знака " = " и след него връзката

Последна редакция: пт, 11 юни 2010, 14:38 от Чочиии

# 1
# 2
  • Мнения: 45
Нови лъвчета приемата ли  Wink  Mr. Green

# 3
  • Мнения: 250
Само при условие, че споделиш с нас нещо за себе си.... Wink Mr. Green

# 4
  • Пловдив
  • Мнения: 5 021
Ееее, Чоч, по -кроткооо, че ще забегне... Mr. Green

mai_mai, добре дошла! Радваме се на нови попълнения... Hug

# 5
  • Мнения: 9 776
Ади ве, нова тема има, къде сте? Crazy
Чоч, за теб  bouquet!
Наборке, добре дошла Hug!
Норче, не съм избягала хич Laughing.
Да не си мислите, че ще се уплаша от една дузина кръстници? Нееееее Naughty! Ник ще бъде най-щастлив от всички, а това е важно за мен Heart Eyes.
Оправях си градинката навън, затова ме нямаше на компютъра. Пък и той ме нерви стана едно известно време Close. Иде ми да го ритна и да се свършва #2gunfire.
След малко се надявам да кача малко снимки.

# 6
  • Мнения: 2 274
Чочи, ти не пишеш много, ама явно ни следиш изкъсо  Mr. Green. Благодарско за новата темичка   bouquet!
Видях нова снимка на децата долу в подписа. Много са готини - всеки загризал по нещо  Mr. Green.
Хаяси, и аз ги пълня с кайма. До сега не съм пълнила с яйце и сирене.
Норче, знаеш ли, що може да са ти се разпаднали кюфтетата? Аз като настържа тиквичката, осолявам и оставям 15-тина минути да си пусне водата и после оцеждам. Та ако не си ги оставила така става воднисто и се разпада.
mai_mai, добре дошла в компанията   bouquet!
Между другото и Боил не е кръстен. Избрала съм му кръстник- наш близък приятел. Много добър, умен, интелигентен и скромен човек. Преди 12 години като се женихме, кумовете ни дойдоха по наследство така да се кажа: синът на кумовете на свекърите, който е и кръстник на мъжО и жена му. После големият им син стана кръстник на нашия големия. Но всичко беше заради традицията  Confused. Аз с тези хора така и не се сближих, а сега вече се и разведоха, та... Искам Боил да има истински кръстник, на когото да разчита. Нали това е идеята - да помага и да го напътства?! А не 17 годишен хлапак, който да не знае на кой свят е като при Вили  Confused.
Уфффф, отплеснах се. Свекър ми каца след час и ще бъде в нас сигурно поне 2 дни. Притеснена съм за изпита, за външното оценяване на Вили другата седмица, въпреки че засега се справя перфектно, за операцията на татко /препоръчайте ми добър хирург/ и за не знам какво още ииииииииииии съм като навита на пружина  Rolling Eyes . Имам чувството, че ще полудея  Cry!
Ох, по-добре да се махам, че ще ви разваля настроението с мойте глупости  Rolling Eyes. Цунки и лека нощ  Hug!


Внимание, докато пишехте, в темата бяха публикувани 2 нови отговора.

# 7
  • София
  • Мнения: 6 210
Чочинка, мерси за новата теба  Hug!
mai-mai, добре си дошла при нас, радваме се на нови попълнения   bouquet!
Рени, много ти е натопорчено! Не мога да препоръчам хирург, не съм се сблъсквала с такъв вид лекари и нямам идея! Само искам да пожелая здраве на баща ти  Hug!

# 8
  • Мнения: 6 274
Шеееейййй, писарушкитееее, чакайте барем да се запишЕМ, бреее...  hahaha

# 9
  • Мнения: 1 849
Чочи, мерси за темата   bouquet Ти къде се губиш? Май всички сме повече навън и по градинки, нли тъй?

Ренка, нещо не съм дочела какъв хирург търсиш? Много здраве на татко ти  Peace

Ние ходихме до Карфур, не обичам МОЛ-ове, не купихме нищо, а пак 60 лв. сметка  Shocked Е, мъжо забърса някакви тениски по 3 бр. за 10 лв., а също и слипове пак тъй  Blush

# 10
  • Мнения: 668

Наборке, добре дошла Hug!

 newsm78 Що пък наборка? Или искаш по младичка да се изкараш.  hahaha
Виж на мен ми е съгражданка. mai_mai добре дошла.  bouquet

Чоч, мерси.   bouquet

П.С. Оф, разбрах що. Албански реотан.  ooooh!

# 11
  • Мнения: 11 333
Чоч, благодаря за темата и нея ще я изпишем  Peace

Eпа да се запиша последна  Crossing Arms кво да правя като до сега рЕзах ноктите на 6 годишният  Joy

Пол представяш ли си ще сме на Ник фейте дето ще го пазят от лошо  Laughing като в приказките.............

Рени
- права си да знаеш така стана едно течно та затова нищо не стана...........ама мусаката бива  Whistling За хирург кажи за какво става дума, та да знам какъв. Ако искаш на ЛС.

Джу
др път ще дойдеш ли да направиш кюфтаците?  Tired

Вени у дом ли си вече? Или си при бебе СофИ още?

 mai_mai приемаме, ама и аз като Чоч искам да знам за теб нещо  Laughing


# 12
  • София
  • Мнения: 6 210
При СофИ съм, даже и утре ще остана да я гледам. Моя мъж е още командировка и няма изгледи да си дойде скоро. Детето замина с нашите на вилата и аз кацнАх при систър. Утре тя ще ходи да си поработи, а аз ще се правя на леля  Mr. Green.

# 13
  • Мнения: 250
Бени, Миленка, следя ви и то доста изкъсо  Mr. Green, въпреки че в последно време рядко се разписвам  Embarassed.
Записах Даниела на млечна кухня в понеделник, а от вчера даже вече вземаме и храна от там. Та сега вече започваме да излизаме и сутрин, и следобяд и може би няма да имам много време за форума  Rolling Eyes
mai_mai, разбира се, че ще се радваме да пишеш при нас   bouquet

...........ама и аз като Чоч искам да знам за теб нещо  Laughing
Големи любопитки сме с теб..... Crazy

# 14
  • Мнения: 11 333
Чудна леля си има Софито то е ясно Grinning


 newsm78 Що пък наборка? Или искаш по младичка да се изкараш.  hahaha
Виж на мен ми е съгражданка. mai_mai добре дошла.  bouquet


П.С. Оф, разбрах що. Албански реотан.  ooooh!

[/quote]

Аз пък нищо неразбрах. Албанските реотани явно по бързо загряват от блондинковите  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт