Страхотна Диета,Страхотни Тела /Режим на доц.Байкова/-27

  • 49 932
  • 739
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 331
Здравейте, момичета  Hug ! Честита ни нова темичка! Нямам с какво да се похваля-събота и неделя си позволих някои неща, така бях решила. От днес започвам другия страхотен режим-едномесечния. Днес съм на кайсии и домати.
Много минуси в темата на всичкииии   bouquet !

# 16
  • Мнения: 564
 Леле, Михова, определено ме изненада за пъпеша! За банана и гроздето знам, че не са от 'диетичните', но за пъпеша не бях и подозирала дори.  ooooh!
Иначе мед не добавям, мога да си пия кафетата и чайовете неподсладени, както и не подправям зеленчуците. Ям си ги натюр. Кислеото мляко винаги ми е било по 2%.  Когато пия течности, се старая да са по половин час преди и след хранене, правя изключение само за храненията, които са 'плод+чай'.  newsm78

Блазе ти за разходката...така не ми се седи в този офис  Tired
Валя,  thumbsup

# 17
  • Варна
  • Мнения: 777
Не е за мен значи тази диета...Не мога без сладко изобщо. Иначе за втори път правя 90-дневната, в момента също, но някак ми втръсна - затова надникнах тук. В 90-дневната има един ден, в който е задължително даже да се хапне шоколад - не мога да се откажа от този ден. Успех на всички момичета и много минуси на кантара!   Hug

# 18
  • Мнения: 1
Не е за мен значи тази диета...Не мога без сладко изобщо. Иначе за втори път правя 90-дневната, в момента също, но някак ми втръсна - затова надникнах тук. В 90-дневната има един ден, в който е задължително даже да се хапне шоколад - не мога да се откажа от този ден. Успех на всички момичета и много минуси на кантара!   Hug
Ти си знаеш.Аз също преди няколко дни завърших първия месец,но повече не ми се спазваше.А и резултата не ме вдъхнови за този месец бях -3(които са на линийката ми).но наистина режима е супер само да ти се чака резултата 3 месеца.Аз реших да скокна тук,защото поне на 2 седмици се сменя режима и ще ми е по-лесно,а и на мен по-малко ядене ми се отразява по-добре. Peace!Успех ти желая който и режим да предпочетеш!  bouquet

Bobeto Аз също се изненадах.Но не е фатално.все пак друго си е да отидеш при нея,а друго е да спазваш режима съма.друго което може да се яде в белтъчния ден е СОЯ,което също не е отбелязано.Тази събота моята приятелка ще ми ги копира нейните и ще ми ги даде,ако има нещо което съм пропуснала да спомена ще го пиша Peace Hug Hug Hug

# 19
  • Мнения: 60
Благодаря за подкрепата,момичета!  bouquet Явно наистина не ми понася млякото...Стигам до извода, че организмът най-добре си знае от какво има нужда и ни дава точните сигнали - само трябва да ги разчетем! Аз например не си падам и по протеините и в послествие като четох за кръвните групи се оказа, че аз съм от групата на вегетарианците Laughing
Но понеже съм инат мисля пак да се пробвам с режима, като намаля киселото мляко!
За новите момичета - не се плашете от поста ми! Моите близки с години не сядат без мляко на масата и се чувстват чудесно! Явно проблема е в мен - режима е страхотен, така че не се отказвайте!
Успех и воля! И страхотни тела на плажа! Peace

# 20
  • Мнения: 171
Аз от утре съм на редуктивна ябълково-черешова диета на Байкова
Да видим ще издържа ли седмица.... #Crazy

# 21
  • Мнения: 60
Каква е тази редуктивна диета...Да не е с прахчетата на редукция..

# 22
  • Мнения: 171
не, няма никакви медикаменти
просто храната е много малко  Confused

# 23
  • BG
  • Мнения: 2 217
И аз да се запиша, въпреки, че няма с какво да се похваля!  Blush

Благодаря за новата тема!

Поне мога едно стимулче да пусна:



# 24
  • Мнения: 106
Здравейте,Страхотни!
Сега когато съм 55кг. изглеждам горе долу така:

Преди когато бях към 70кг. изглеждах така:

Преди около месец бях 50кг. и изглеждах така:


Резултата е видим!
Пожелавам ви успех.
На мен също - трябва да се напъна да сваля 5кг.!

# 25
  • Мнения: 564
  Ванилия, тая мацка за 70 кила изглежда доста добре!  Mr. Green Аз на 67 се стреснах от себе си, изглеждах направо потресаващо!  ooooh!
Дет' се вика, ако изглеждах аз така, нямаше да имам кой знае какъв стимул да отслабвам. Ама сега като съм се хванала на хорото, ще го карам до край!  Айде, ще се напъваме заедно   Wink

# 26
  • Мнения: 4
И аз съм на линия.Мерси за новата темичка!
Бобе,започнах режима на 29,след детоксикация.Но честно  да си кажа,само на теория бях на диета,на практика-нямах и един пълен режимен ден.Все прецаквах работите и то,главно вечер,като седнехме с мажо на масата #Cussing out
Мисля да започна по-сериозно Twisted EvilГолям комплекс са ми тези килца,толкова пък да съм безволева?!?Трябва да се стегна,и то яко!Иначе мерки не съм взимала само килцата си гледам(и дрехите).
Е,многоооо минуси на всички в новата тема.

# 27
  • BG
  • Мнения: 2 217
И аз съм на линия.Мерси за новата темичка!
Бобе,започнах режима на 29,след детоксикация.Но честно  да си кажа,само на теория бях на диета,на практика-нямах и един пълен режимен ден.Все прецаквах работите и то,главно вечер,като седнехме с мажо на масата #Cussing out
Мисля да започна по-сериозно Twisted EvilГолям комплекс са ми тези килца,толкова пък да съм безволева?!?Трябва да се стегна,и то яко!Иначе мерки не съм взимала само килцата си гледам(и дрехите).
Е,многоооо минуси на всички в новата тема.

Хайде - и аз трябва да се стегна! Чета темата и се надъхвам!  Peace

# 28
  • Мнения: 564
Е хайде де, Стефи! До кога ще те чакаме?! Thinking
 Hug
luucci, споко... ще си дойдат нещата на място. То и аз имам периоди, в които ми е просто абсурдно да спазвам какъвто и да е режим. Но винаги идва и точния момент и ако го уцеля, съм желЕзна.

# 29
  • Мнения: 1
ПФУ Cry момичета днеска съм много гладна нещо,направо немога да се трая!Прегреших с едни 50гр. оризови ядки"Какино тане"(може да ги знаете) Embarassed Гузно ми е малко,ама какво да се прави ooooh! Последната мини купичка таратор си я хапнах в 16.30 и сега ще пийвам чайче,да ви черпя по едно

Общи условия

Активация на акаунт