В СЕПТЕМВРИЙСКИЯ отбор си имаме вече ПЪРВО бебче Божидар !

  • 21 117
  • 708
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 5 730
Доро утро на всички!  Hug

alximika,мерси за кафенце  Hug Grinning

Аз снощи късно заспах но се събудием с малчо преди малко!

ХУабва седмица на всички!   bouquet Hug 

# 46
  • София
  • Мнения: 308
Добро утро!
Днес е мой ред да почерпя за нашата годишнина - 14 год. откакто сме заедно с моята половинка и 7 год. от сватбата ни. Heart Eyes



# 47
  • Мнения: 3 637
Добро Утро  Hug !
 *Мирка* ,честити годишнини  Mr. Green   bouquet  bouquet  bouquet!
Усмихнат и слънчев ден мами  Heart Eyes!

# 48
  • Мнения: 25
Добро утро!
Много красива е станала новата ни темичка!Поздравления за Даниелкка Hug
И аз съм за среща.Най-добре е да се пусне анкета, но незнам как става.
Лека и успешна седмица!

# 49
  • Мнения: 3 637
Добро утро!
Много красива е станала новата ни темичка!Поздравления за Даниелкка Hug
И аз съм за среща.Най-добре е да се пусне анкета, но незнам как става.
Лека и успешна седмица!
Вие си изберете дати аз ще пусна анкетата  PeaceHeart Eyes

# 50
  • София
  • Мнения: 5 730
Мирка,честита годишнина!  Hug  bouquet
Желаем ти още поне 100 г. дълъг семеен живот!  Party Crazy  bouquet

# 51
  • Мнения: 4
Добро утро и от мен тумбачета. Благодаря ви за хубавите пожелания.

Оле вчера като ме метна едно главоболие следобеда до 3ч сутринта главата ми ще се пръсне и неможах да се наспя ама днес ако не съм по улиците с приятелки ще наваксам по някой време със сънче.
Danielkka- Много свежа темичка:) Благодаря Hug Hug Hug
*Мирка*- Честити ви годишнини още много години да се обичате newsm51
    val99 - Количката ви е много хубава  Peace
alximika - Мерси за почерпката  Hug

Лек и усмихнат ден милички

# 52
  • Мнения: 1 311
Добро утро и от мен. Да ни е честита новата тема, Даниелка браво  Hug  Слънчев и усмихнат ден на всички.

# 53
  • Мнения: 25
Аз предлагам дати за среща: 12.06./събота/, 13.06./неделя/, за час може предиобед /например 11:00ч./  или следобед - /16:00 или 17:00ч./.Който е съгласен да пише или има други идеи. Peace

# 54
  • София
  • Мнения: 256
Здравейте! Само да се запиша да следя темата, че не ми остава време за писане. Лек дена на всички  Grinning

# 55
  • Мнения: 9
Докато се усетя и имаме нова тема,та сте изписали и няколко странички Simple Smile
Много е хубава както винаги!
Честито на всички имащи повод да празнуват!!!! Hug
Ние тази Събота и Неделя/както от няколко месеца насам е така де/бяхме в стария-нов апартамент,тоя ремонт няма край ooooh!,имам чувството че няма да свърши никога,пък и вече се притеснявам че няма време,парите както винаги не достигат,тези които имам да вземам не ми ги дават ааа какво да ви кажа,оплаках ви се,не ми се сърдете Praynig

исками се да изляза в майчинство вече и да пазарувам за бебчо,реших къде ще раждам ,в Сливен което означава че и пътувания ми предстоят #Crazy,а как не ми се иска да ходя там ,накрая де не си го представям как ще стане-притеснявам се че никой от близките ми няма да може да дойде и аз ще раждам сама newsm78,майчето ме успокоява че няма да е така ама аз все се шашкам .
Извинявам се за дългия пост Blush
Лек ден на всички !

# 56
  • Мнения: 287
Здравейте и от мен майчета  Hug
Записвам се съвсем лаконично, че едни ядове напоследък но няма да ви натоварвам  Confused
Само и аз ще помоля за новата паролка  Simple Smile

# 57
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 260
Здравейте и от мен  Wink.Даниелка  Hug Heart Eyes  bouquet,отново  си направила чудесна темичка ,благодаря ти .Ако се сетиш прати ми моляте паролката и на мен  Wink.
rosi m5 Честит рожден ден с пожелания за много семейно щастие и сладко бебче на финала,който вече е все по близо   bouquet
deskutu,nat 003,мирка честити ви годишнини .Още много години щастлив семеен живот изпълнен с разбирателство,подкрепа и голяма Любов   bouquet  bouquet  bouquet.
Фъстъчка честито ви ново  travel на добър път с него и безаварийно    bouquet.
Сега да дам отчет за нас  Wink.Бебчо вече рита нон стоп.Няма случай в който да кротува или спи.Още от сега е такъв бяс,че се чудя като се появи какво ли ще е   Mr. Green.Започнах полека лека с покупките.Уж все на него нещо да купя,а пък  излизам от магазина само с неща за Габи  newsm78.Но накрая взех няколко неща и за малък бебчо  Wink.Събота и неделя се разходихме много добре ,но явно и много се поуморих та днес ще пратя Габи с децата на вън а аз ще си почина малко.Вчера бяхме почти целия ден в южния парк и се разминах с толкова мамчета с коремчета ,но не познах нито една .По тоя повод да ви кажа,че вече си направихме резервацийте за Априлци за 26 юни.Ще се съберем АПРИЛските мами с малчовците на обща съфорумска срещичка  и вече нямам търпение  smile3508 Та като стана дума за срещи,ние кога ще си направим такава  newsm78  или поне софийските мами  ?
Другата неделя ще правя прощъпулник на Габи и ще съм много благодарна,ако някой сподели някоя подробност,за която съм забравила.Четох в нета различни версий за прощъпулник и сега съм в шах,към коя да се придържам.На кака и бати едно време сами си хапнахме питката,а сега има версия ,че се раздава на комшийски деца извън дома  Rolling Eyes.Е как да постъпя  newsm78 се пита в загадката ?.Като става въпрос за Габи ето едно клипче как ходим вече  http://www.facebook.com/video/video.php?v=127556613939926  (не помня дали ви го показвах ,нали съм шматка напоследък  Embarassed,дано да не съм де.....е то е от първи юни ).Сега ще ставам,че манджата ми ще иде ,ако се пошматкам още малко  hahaha.Хубав слънчев и усмихнат ден на всички и от сърце  Hug Heart Eyes Hug

# 58
  • София
  • Мнения: 1 193
Здравейте и от мен!
Бързам да се похваля ,днес бях на консултация и бебка е много добре ,наваксала е и си отговаряме точно на седмиците - 18 см и 700 гр. ,само на майка й се скараха ,че много е качила и ми забраниха хляб ,тестено ,пържено ,сладки - с две думи ще трябва да правя диета. Започнах да изпитвам лек некомфорт през нощта.Трудно ми е да лежа по гръб , а като се обърна на страни бебето започва да ме рита и минава доста време докато измисля как да е удобно и на двете ни.
Иначе продължавам да откачам на тема колички и засега съм се спряла на два модела , които за момента са ми уж "окончателния" избор:http://www.shtarkel.com/products/1927-detska-kolichka-malibu-all-in-one.html и http://www.eshop.chipolino.com/?act=inside_product&product_id=394.

# 59
  • Мнения: 1
Здарвейте мили мами!
Danielkka - Страхотна тема пак си спретнала   bouquet
Фъстъчка - Честита ви кола, със здраве да си я карате и да ви заведе на много хубави места.  Heart Eyes
Мирка -  Честита годишнина, желая ви много приятен и дълъг семеен живот, изпълнен с радости и любов   bouquet

Да ви се оплача мамита, в петък си пресичам най- спокойно на пешеходна пътека (зебра) а колите поради задръстване наспирали естествено върху нея, но аз много старателно се провирам докато един от  шофьорите не реши да тръгне и ме удари по крака, при което само залитнах и се подпрях. И какво мислите,че направи той? Едва не ме наби, че се опитвам да пресека, развика ми се, че не внимавам и избухнали в смях с момичето в колата му си продължиха да си ме ругаят и да се забавляват видимо на слисаната ми физиономия.  #Crazy Е незнаех как да реагирам вярвайте ми. Какви са тези хора????

Желая ви усмихнат ден и приятна нова седмица!  Hug

Общи условия

Активация на акаунт