Много се подразних от това

  • 2 932
  • 53
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 959
Значи такива теми така ме дразнят че няма и на каде
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=50219.0
Какво е вашето мнение.

# 1
  • Мнения: 4 212
нетакти4ност бих казала, ина4е ако беше скъпото щеше директно да отреже, тя простотията не ходи по гората. Naughty

# 2
  • Мнения: 579
нетакти4ност бих казала, ина4е ако беше скъпото щеше директно да отреже, тя простотията не ходи по гората. Naughty

Много точно казано

# 3
  • Мнения: 1 959
Начина по който го е написала мани мани"някакъв германец"много е дразнещо какво значение има дали е българин или чужденец.Тея много точно си го написала. Peace

# 4
  • Там,където се събуждам щастлива.
  • Мнения: 8 969
Ами, това е поредното доказателство, че българите не са толерантни....Едно е да имаш мнение за някоя раса, смесен брак или т.н., друго е остро да го заклеймяваш.....Всъщност, ако се замисля не става въпрос само за смесените бракове.....Българите са спецове /не казвам всички/ да одобряват и заклеймяват / как този ходел с тази, как оная се оженила за онзи-в България, как онази се облякла така, колко била напълняла онази  и т.н./

# 5
  • След завоя в дясно
  • Мнения: 1 351
Aniji, не го мисли толкова, не си заслужава Naughty

# 6
  • UK
  • Мнения: 1 334
аз вече взех отношение в клюкарника Grinning
представям си въпросната госпожа на мястото на нейната позната: среща немеца, влюбва се и казва не, няма да се оженим щото си немец пък Crossing Arms Laughing
но все пак убитите германци и други прошляци вече ги обсъдихме в темата на Юлето Grinning

# 7
  • Мнения: 1 630
e нали вече сме се разбрали, че всичките сме с чужденците по сметка,
 че стоим в къщи и ни е скучно (и никой не си го е избрал сам)
 и че всичките сме силно комплексирани
колко пъти ще го обсъждаме  Joy  Joy  Joy

# 8
  • Мнения: 579
То това пак нищо не е......

Има и друга тема от същото момиче(нищо лично),която направо не е за коментиране.

Направо нямам думи,безочливи хора #2gunfire

# 9
  • Мнения: 3 880
Значи такива теми така ме дразнят че няма и на каде
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=50219.0
Какво е вашето мнение.

Я не се ядосвай на такива изказвания , току виж и тя след 5-10 години хукне след някакъв едикакъв си Laughing

А иначе незнам какво да кажа по темата, нали и аз съм женена за някакъв немец hahaha Laughing
Сега се сетих за друго, че доста хора пък правят асоциация между "немец" и "дядка" или "по-дърт от баща й" Laughing. В тази връзка на майка ми, горката, често й се е случвало да научва от хората, че съм се омъжила за един по-дърт от баща ми Joy. Ама и тя им се връзва и започва да им дава обяснения, че мъжа ми е даже с 3 години по-малък от мен. Задръстени хора, сякаш в германия млади хора няма, а всички са над 60.
Абе всички сте/сме женени по сметка, признавайте си без бой, че да се успокои аудиторията Laughing Laughing

Последна редакция: пн, 24 окт 2005, 16:56 от Biba

# 10
  • Мнения: 3 098
Какаво зна4ение има каква националност има 4овека,Що за тесногръдие?
Ами имам позната суперинтелигентна жена,омъжена е за 4овек от малцинствата.И какво от това,той я носи на ръце,гледат си принцеската,Щастливи са много.Не я упреквам,заЩото тя е Щастлива ве4е 12 година с него.Ей това има зна4ение,не какво мислят хората.

# 11
  • сред цветята
  • Мнения: 3 032
Подобни коментари трябва да се подминават просто.  Може момичето да е имала и нещо друго наум, но не е обяснила точно. Thinking
Но недейте и вие да обобщавате набърzо, че ерго българите са нетолерантни. Wink

# 12
# 13
  • Мнения: 3 423
Значи такива теми така ме дразнят че няма и на каде
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=50219.0
Какво е вашето мнение.

Що се коркаш пък ти, какво толкова?
Попитало момичето. Ами ако освен кварталните
джигити други чуждоговорящи не е виждало
у техно село, ще се пита и пита, и пак пита, и пак.
Аz пък не се драzня. Даже си дадох компетентното мнение.

# 14
  • Мнения: 1 959
Ами явно не е дете защото в една друга тема пусната от същата тази личност се споменава че има дете

# 15
  • Мнения: 7 605
Абе всички сте/сме женени по сметка, признавайте си без бой, че да се успокои аудиторията Laughing Laughing

Това си е обЩествена тайно, мъжът ми само се ожени zа мен zа да може да вzеме БГ гражданство  Joy Joy Joy

# 16
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
не обръщай внимание, явно момичето няма работа или пък й се иска една интрижка Wink

# 17
  • Мнения: 1 959
Значи такива теми така ме дразнят че няма и на каде
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=50219.0
Какво е вашето мнение.

Що се коркаш пък ти, какво толкова?
Попитало момичето. Ами ако освен кварталните
джигити други чуждоговорящи не е виждало
у техно село, ще се пита и пита, и пак пита, и пак.
Аz пък не се драzня. Даже си дадох компетентното мнение.
видях ти мнението и мога деа кажа че много хубаво си го написала  само че с тази личност сме от еднин град не говори много добре ....

# 18
  • Мнения: 464
Абе всички сте/сме женени по сметка, признавайте си без бой, че да се успокои аудиторията Laughing Laughing

Това си е обЩествена тайно, мъжът ми само се ожени zа мен zа да може да вzеме БГ гражданство  Joy Joy Joy
Joy Joy Joy

И ние така Joy Joy Joy Joy А за индивида пуснал другата тема: ЗЛОБА И ЗАВИСТ, ами пукай се яд пък smile3534 smile3534 smile3534 smile3534

# 19
  • Мнения: 2 195
Мисля,че трябва да се подминават тия теми,както Фрея казва.Супер тъпи и нелогични,не си стръва внимание.Аз съм женена за българин,но тук видях много смесени бракове(повечето даже) и изобщо нямам нищо против,дори и за еднополовите(също са в изобилие тук) Wink .Така,че дай по-свежо и не се връзвай  Simple Smile Hug

# 20
  • Мнения: 513
Такива свраки я у лево...  #Cussing out
Това може да го каже човек, който никак не е наясно със себе си. Аз не виждам тя какво цели с темата? Я ме вижте ква съм примерна, или какво? Бедни души има по тая земя, но със всеки изминал ден се убеждавам колко са много, за съжаление.

# 21
  • usa
  • Мнения: 2 113
съвсем друго си е да се ожениш по сметка за българин, някак си по-благородно става. обаче за чужденец - какво падение само, ужас някакъв!
що им се връзваш на патките?

# 22
  • Мнения: 3 634
Колежки, за каква Биг мамма говори туй? Дзверих се, ма такава не намерих...

# 23
  • UK
  • Мнения: 1 334
Ина, аз не бих го направила Laughing некакъв си датски принц Mr. Green

# 24
  • UK
  • Мнения: 1 334
Под този ник пишат майка и дъщеря,така че явно темата е пусната от майката.

# 25
  • Мнения: 26
И колко много сме Desperate  hahaha

# 26
  • Мнения: 1 854
И аз не бих го направила....на трезва глава, ама бях дрогирана като казах "ДА" Crazy Mr. Green

# 27
  • Мнения: 2 195
Под този ник пишат майка и дъщеря,така че явно темата е пусната от майката.
А стига бе  #Crazy

# 28
  • Мнения: 978
Значи такива теми така ме дразнят че няма и на каде
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=50219.0
Какво е вашето мнение.

Прочетох само първото мнение. Достатъчно ми беше. Яка селяния: "Моя приятелка се омъжи за германец. Вие какво мислите? Аз пък никога няма да се омъжа за германец"!"


"То никой германец не те е поискал де." е моят коментар.  Wink Wink

Ани, не се ядосвай пък ти точно сега. Я си  Whistling Whistling Whistling

# 29
  • Мнения: 2 825
Защо им се врызвате бе хора, гледа му се малко сеирче на детето и решило да се заяде.
А ако майка му е пуснала темата, тя би трябвало да е вече омъжена, кво тогава си мечтае за германци Wink
Тя Тея много правилно е казала кыде ходи простотията Wink

# 30
  • Мнения: 978
Мечтаят за германци теееееееееееее  ама нЕма. Ние ги обрахме. Wink Нищо, че са убити. Убит да е, ама германец!  Joy Joy Joy

# 31
  • Мнения: 3 634
Мда... аз да бях на мамата, бих си направила собствена регистрация, да не срамя детето си. Щото като чета на щерка й постингите и ми изглеждат 100 пъти по- добри от този дето майката го е писала... Ама айде, да не обиждам...

# 32
  • Мнения: 978
Бе майка, дъщеря, няма значение. Изтърваха германците!

# 33
  • Мнения: 1 002
а защо се дразниш ?
вие не писахте ли една доста дълга тема , в която обиждахте подробно бг мъже ( които са съпрузи на една голяма част от жените тук , и така обиждате и техния избор и то без нищо да са ви направили )
 в темата на мими коконата  обида за чуждестранните мъже не прочетох ( поне в първите страници , че натам не ми се четеше )
та наистина кое те подразни ?
цитирай ми го ...

# 34
  • Мнения: 3 634
Бе майка, дъщеря, няма значение. Изтърваха германците!

Могат да вземат моя бившия финландец... подарявам им го!

# 35
  • O.A.E./ Пазарджик
  • Мнения: 2 477
мен са ме хванали по 2 категории --смесените и гнусливите.  аз до там 4етох и ми стигна .   Sick

# 36
  • Мнения: 2 195
а защо се дразниш ?
вие не писахте ли една доста дълга тема , в която обиждахте подробно бг мъже ( които са съпрузи на една голяма част от жените тук , и така обиждате и техния избор и то без нищо да са ви направили )
 в темата на мими коконата  обида за чуждестранните мъже не прочетох ( поне в първите страници , че натам не ми се четеше )
та наистина кое те подразни ?
цитирай ми го ...

Може ли линк,че ми стана интересно  newsm78 за българсите мъже,де...

# 37
  • Мнения: 2 452
а защо се дразниш ?
вие не писахте ли една доста дълга тема , в която обиждахте подробно бг мъже ( които са съпрузи на една голяма част от жените тук , и така обиждате и техния избор и то без нищо да са ви направили )  в темата на мими коконата  обида за чуждестранните мъже не прочетох ( поне в първите страници , че натам не ми се четеше )
та наистина кое те подразни ?
цитирай ми го ...


В интерес на истината, те са съпрузи и на голяма част от жените в този форум - мини няколко страници назад и ще видиш статистиката - голяма част от момичетата, пишещи тук са омъжени за българи. Освен това нашите бащи в 99% от случаите са български мъже, така че няма  смисъл да коментираме темата за българските мъже - не вярвам някой да иска да обижда баща си. Дори и аз, която не съм живяла с него през по-голямата част от живота си и не изпитвам кой знае какви чувства към него не бих го обидила за нищо, още по-малко за това, че е българин.
Мъжете са едни и същи в цял свят - има хубави и лоши, умни и глупави, слаби и дебели, красиви и грозни, бели, черни, червени, жълти - това, че един мъж е българин не го прави по-лош или по-добър от другите.
Стига вече с тези конфликти на тема българки-чужденци! Кой както, където и с когото намира за добре така да живее.

# 38
  • Мнения: 843
Не се ядосвайте:-)) Любовта е нещо прекрасно, обичта след нея е свещенна.
Никакво значение, цвят , ръст , раса и вероизповедание.

  А Мими Коконата, Майка и пуснала темата, детето е на 14./ така пише/
  Просто тази мама зверски я е страх, че детето ще отлети някъде далече. някога..., като че ли може да я спре със страховете си./ Другото съм го написала в онази тема/ Но тук ще повторя едно За всеки влак си има пътници...  но при някои е самолет:-))

   Друг е въпросът , че това е млада/ майката/ жена.. и с тези разбирания.. олелеее, какво ЕС , бре.
Аз гоня 40-те   и съм наясно, че утре моя син може да доведе в къщи момиче.. бяло, жълто, черно /  Имаме сттрахотни матови шоколадчета,приятелки , дъщери на моя приятелка от потомствен французин/ без ирония// и то ще бъде прието с обич, защото така са ме възпитавали. И аз ще възпитавам така. Влезнахме във век, в който космополитизмът е и ще се налага.  

Майка ми е с руски паспорт, въпреки , че е родена тук, дете на емигранти  .. и квоооууу?  Аз съм дете от смесен брак?!  ми даааа!! И то с много обич!/ мама даже има и далечна татарска кръв,  нека пък!!/

айде, изби ме на детинщини:-))

# 39
  • Мнения: 150
а защо се дразниш ?
вие не писахте ли една доста дълга тема , в която обиждахте подробно бг мъже ( които са съпрузи на една голяма част от жените тук , и така обиждате и техния избор и то без нищо да са ви направили )
 в темата на мими коконата  обида за чуждестранните мъже не прочетох ( поне в първите страници , че натам не ми се четеше )
та наистина кое те подразни ?
цитирай ми го ...

Може ли линк,че ми стана интересно  newsm78 за българсите мъже,де...

яяяяяяяя и на мен ми стана интересно Laughing

# 40
az sym jenena za edin prekrasen myj-ima samo edin edinstven "DEFEKT" che e italianez:):)maleeee i kakvo shte pravim sega-hihihihi-goliam smiah me naliaga kato cheta izkazvaneto na momichenza,koito umirat ot zavist i to koj znae zashto..... newsm78

# 41
  • Мнения: 3 146
а защо се дразниш ?
вие не писахте ли една доста дълга тема , в която обиждахте подробно бг мъже ( които са съпрузи на една голяма част от жените тук , и така обиждате и техния избор и то без нищо да са ви направили )
 в темата на мими коконата  обида за чуждестранните мъже не прочетох ( поне в първите страници , че натам не ми се четеше )
та наистина кое те подразни ?
цитирай ми го ...


Абсолютно си права! Къде има обида? Казва, че не би се омъжила....Или комплексите ви цъфват само като чуете германец? Ясна е работата - под вола се търси теле.

# 42
  • Мнения: 464
айдеееееееееееееееее  Whistling

# 43
  • Мнения: 513
Абсолютно си права! Къде има обида? Казва, че не би се омъжила....Или комплексите ви цъфват само като чуете германец? Ясна е работата - под вола се търси теле.

Еее, загубих облога значи!  Crossing Arms
Мамо Кенга аз заложих, че ще се появиш още веднага с някое боцкащо мнение, ама загубих. Тц тц тц, близо един ден по късно се явяваш, какво ти става, губиш тренинг ли?  Mr. Green

# 44
  • Мнения: 1 854
Абсолютно си права! Къде има обида? Казва, че не би се омъжила....Или комплексите ви цъфват само като чуете германец? Ясна е работата - под вола се търси теле.

Еее, загубих облога значи!  Crossing Arms
Мамо Кенга аз заложих, че ще се появиш още веднага с някое боцкащо мнение, ама загубих. Тц тц тц, близо един ден по късно се явяваш, какво ти става, губиш тренинг ли?  Mr. Green

Хехе, жената работи, учи, дете гледа, кьща вьрти...да не е като Вас безделница, наготово да живее Laughing.
А ти Елфче друг пьт залагай на по сигурно Wink
А относно коментара "комплексите ви цьфват само като чуете германец" мога да обобщя, че всяка нормална жена би си защитавала сьпруга, детето и семейството и това, че нашите сьпрузи не са бьлгари незначи, че можем да останем безразлични когато някой ги каля с мрьсни думи и небрежни подметки, пьк ние ако кльвнем. То е сьщото все едно някой да каже, че детето ти е глупаво, или недостойно или да започне с намеци за това. Ако детето ми е китайче не бих го защитавала, защото е дрьпнато, а защото ми е детенце и откьде накьде някой ще прави иронични подмятания. Ето това е философията, mama kenga...без значение за кого от семейството се отнася! Пьк не сме Ледени кралици мама му стара и не виждам нищо подобно на тьрсене под вола теле, когато коментираме, аз доколкото знам по Форумите се пише, не се мьлчи или слуша музика.

# 45
  • Мнения: 4 399
Значи такива теми така ме дразнят че няма и на каде
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=50219.0
Какво е вашето мнение.

Ти пък, защо изобщо четеш такива теми. Форумът е като в живота, избягвай негативните емоции и негативните контакти, независимо дали са виртуални или реални. Не чета такива неща, а ако случайно ми попаднат пред погледа гледам с насмешка на тях. Подобни изказвания, както и това за 'убитите германци' са израз на комплекси от страна на пишещия. Ами съжалявам, но не мога да се занимавам с психичните проблеми на всички, затова подминавам и чета само теми които са ми приятни и интересни.

# 46
  • Мнения: 3 146
Абсолютно си права! Къде има обида? Казва, че не би се омъжила....Или комплексите ви цъфват само като чуете германец? Ясна е работата - под вола се търси теле.

Еее, загубих облога значи!  Crossing Arms
Мамо Кенга аз заложих, че ще се появиш още веднага с някое боцкащо мнение, ама загубих. Тц тц тц, близо един ден по късно се явяваш, какво ти става, губиш тренинг ли?  Mr. Green

Хехе, жената работи, учи, дете гледа, кьща вьрти...да не е като Вас безделница, наготово да живее Laughing.
А ти Елфче друг пьт залагай на по сигурно Wink
А относно коментара "комплексите ви цьфват само като чуете германец" мога да обобщя, че всяка нормална жена би си защитавала сьпруга, детето и семейството и това, че нашите сьпрузи не са бьлгари незначи, че можем да останем безразлични когато някой ги каля с мрьсни думи и небрежни подметки, пьк ние ако кльвнем. То е сьщото все едно някой да каже, че детето ти е глупаво, или недостойно или да започне с намеци за това. Ако детето ми е китайче не бих го защитавала, защото е дрьпнато, а защото ми е детенце и откьде накьде някой ще прави иронични подмятания. Ето това е философията, mama kenga...без значение за кого от семейството се отнася! Пьк не сме Ледени кралици мама му стара и не виждам нищо подобно на тьрсене под вола теле, когато коментираме, аз доколкото знам по Форумите се пише, не се мьлчи или слуша музика.

Да, права си , че 100 неща са ми на главата (за разлика от някои други, на които  Уолмартския шопинг им е най-голямото забавление). Обаче тази седмица имам ваканция.....Освен това по темата - никой не е обиждал германците, не бъдете толкова чувствителни. Просто ми се струва, че жената не се е изразила добре. Ама нали целта е скандал...Който търси може и да намери.

# 47
  • Spain
  • Мнения: 3 750
аз си 4ета 4ета и тук и там и нещо се за4удих  - на ли едно време голяма гордост бе6е да вземе6 да се Ужени6 за руснак -рускиня - та каква е разликата между тях наример и "западняците " ам4и и те пари имат ама тях никои не ги хули ..те добри тъи ли ? да не говорим 4е половни българия е в смесени бракове българи , турци ,руснаци , македонци - сумати си и народности има ... и малцинства . 4ета там в другата тема некви 4исти нации - 4е ние за това и не можем да претендираме - малко история трябва да се про4ете ..да не говорим 4е половината сигурно сме потомци на Бай Асан . та толкова от мен в спорове не влизам - като се харесват хората що да не се женят ..за австралииски абориггени и американски индианци даже .. що да не го правят и какво му е ло6ото  newsm78 не можах да разбера . моят мъж е българин - и по добър и хубав от него нЕма - ама това не защото е българин , а защото е Моят Мъж !

# 48
  • Мнения: 7 605
да не говорим 4е половни българия е в смесени бракове българи , турци ,руснаци , македонци - сумати си и народности има ... и малцинства . 4ета там в другата тема некви 4исти нации - 4е ние за това и не можем да претендираме - малко история трябва да се про4ете ..да не говорим 4е половината сигурно сме потомци на Бай Асан . та толкова от мен в спорове не влизам - като се харесват хората що да не се женят ..за австралииски абориггени и американски индианци даже .. що да не го правят и какво му е ло6ото  newsm78 не можах да разбера . моят мъж е българин - и по добър и хубав от него нЕма - ама това не защото е българин , а защото е Моят Мъж !

Браво Анка, много то4но си го каzала.

Аz съм 25% германка (в тия 25% влиzа и някаква австрийска кръв), 25% македонка, 25% добруджанка и 25% българка....а сега де  Laughing Аааа, и се омъжих zа германец от горе на вси4ко, лелеееее.....  Crazy

# 49
  • Мнения: 1 173
Аz съм 25% германка (в тия 25% влиzа и някаква австрийска кръв), 25% македонка, 25% добруджанка и 25% българка....а сега де Laughing Аааа, и се омъжих zа германец от горе на вси4ко, лелеееее..... Crazy

А как ги изчисляваш тия проценти? newsm78

# 50
  • Мнения: 7 605
Аz съм 25% германка (в тия 25% влиzа и някаква австрийска кръв), 25% македонка, 25% добруджанка и 25% българка....а сега де Laughing Аааа, и се омъжих zа германец от горе на вси4ко, лелеееее..... Crazy

А как ги изчисляваш тия проценти? newsm78

Един родител = 50%.
Една баба = 25%  Wink
По наzад не отидох в родословното дърво  Laughing

# 51
Не се шашкайте бе хора, какво оттова. Ако сте щастливи подобно мнение не би могло да ви впечатли. Аз имам позната, която се е омъжила за паспорта. Тъй като тя самата движи с хора оттова общество от нея знам, че има много ама много българки дошли само и само да хванат немеца под ръка. Нито ги обичат, нито нищо. Но е друго разбира се да кажеш, че си омъжена за немец. Може би оттази гледна точка го е казала.

# 52
  • Мнения: 4 399
Не се шашкайте бе хора, какво оттова. Ако сте щастливи подобно мнение не би могло да ви впечатли. Аз имам позната, която се е омъжила за паспорта. Тъй като тя самата движи с хора оттова общество от нея знам, че има много ама много българки дошли само и само да хванат немеца под ръка. Нито ги обичат, нито нищо. Но е друго разбира се да кажеш, че си омъжена за немец. Може би оттази гледна точка го е казала.

Както казах и по-нагоре аз на подобни теми не се връзвам и много не страдам заради тях. От цитираната прочетох само първото мнение. Но нека ти напомня че в БГ (а най-вероятно и извън БГ)има един куп жени омъжени по сметка за българи. Значи ли това че трябва да правя коментари от сорта 'Пък една моя съученичка се оженила за някакъв българин. Кажете какво мислите'? Или трябва ли да пускам тема 'Отношението ви към еднонационалните бракове'? Като че ли е някакво злодеяние та всички пък трябва да имаме и отношение.
Разбираш ли, за мен подобни коментари нямат никакво друго обяснение освен духовна ограниченост, завист и комплекси.

И накрая да ви кажа за един плакат в метрото, минавам всеки ден покрай него и всеки път му се възхищавам. Та той гласи нещо от сорта: Всички сме чужденци на повечето места по света.

# 53
  • Мнения: 3 423
Не се шашкайте бе хора, какво оттова. Ако сте щастливи подобно мнение не би могло да ви впечатли. Аз имам позната, която се е омъжила за паспорта. Тъй като тя самата движи с хора оттова общество от нея знам, че има много ама много българки дошли само и само да хванат немеца под ръка. Нито ги обичат, нито нищо. Но е друго разбира се да кажеш, че си омъжена за немец. Може би оттази гледна точка го е казала.

Както казах и по-нагоре аз на подобни теми не се връзвам и много не страдам заради тях. От цитираната прочетох само първото мнение. Но нека ти напомня че в БГ (а най-вероятно и извън БГ)има един куп жени омъжени по сметка за българи. Значи ли това че трябва да правя коментари от сорта 'Пък една моя съученичка се оженила за някакъв българин. Кажете какво мислите'? Или трябва ли да пускам тема 'Отношението ви към еднонационалните бракове'? Като че ли е някакво злодеяние та всички пък трябва да имаме и отношение.
Разбираш ли, за мен подобни коментари нямат никакво друго обяснение освен духовна ограниченост, завист и комплекси.

И накрая да ви кажа за един плакат в метрото, минавам всеки ден покрай него и всеки път му се възхищавам. Та той гласи нещо от сорта: Всички сме чужденци на повечето места по света.


Вяра, подкрепям мнението ти 100%. Евалла!

Общи условия

Активация на акаунт