Ийит Озшенер: Мелодията на сърцата ни / Yiğit Özşener: сега и в "Ezel" - 67

  • 28 160
  • 752
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 33 423
Джан е много сладък  Flutter Flutter Crazy Crazy
Между другото и аз се замислям за връзка Али- Бахар. Може би било добре така да бъдат нещата. Според мен Езел и Бахар нямат бъдеще. Той си има различни преоритети  пред тези на Бахар. Тя си мечтае да живее щастливо, в хармония , деца това онова , докато целите на Езел са съвсем различни (отмъщение, отмъщение и пак отмъщение) . Плюс това той иска да нарани сестра й. Много е оплетено, за мен са много различни.
Али много го харесвам, хем прави лоши неща (убива , мами) , в същото време е толкова чувствителен.. Heart Eyes
И Дженгиз харесвам! Изключително отношение към чуждото дете, приел го за свое,вече е готов да направи всичко за него. Винаги моментите с тях са ми докосвали сърцето. Heart Eyes
Просто в този сериал единственият герой, който не харесвам е Сердар  Sick Sick Sick Sick Sick Sick Sick Sick Sick Sick Sick Sick

# 16
  • Мнения: 31 326
Мерси за новия епизод. Hug  bouquet

# 17
  • ... ъраунд, инсайд, снизу...
  • Мнения: 864
Джан е много сладък  Flutter Flutter Crazy Crazy
Между другото и аз се замислям за връзка Али- Бахар. Може би било добре така да бъдат нещата. Според мен Езел и Бахар нямат бъдеще. Той си има различни преоритети  пред тези на Бахар. Тя си мечтае да живее щастливо, в хармония , деца това онова , докато целите на Езел са съвсем различни (отмъщение, отмъщение и пак отмъщение) . Плюс това той иска да нарани сестра й. Много е оплетено, за мен са много различни.
Али много го харесвам, хем прави лоши неща (убива , мами) , в същото време е толкова чувствителен.. Heart Eyes
И Дженгиз харесвам! Изключително отношение към чуждото дете, приел го за свое,вече е готов да направи всичко за него. Винаги моментите с тях са ми докосвали сърцето.
Heart Eyes
Просто в този сериал единственият герой, който не харесвам е Сердар  Sick Sick Sick Sick Sick Sick Sick Sick Sick Sick Sick Sick






zlatinaq,сериите са подготвени за качване във в бокса,имай още малко търпение.
syd13 обеща да качи всичко досега тези дни.

Последна редакция: вт, 08 юни 2010, 13:52 от lacunababe

# 18
  • Мнения: 0
И аз като Али да попитам какво се опитва да направи Езел с Бахар  Thinking

# 19
  • СТАНДАРТНО.
  • Мнения: 30
И аз като Али да попитам какво се опитва да направи Езел с Бахар  Thinking
  Май Езел не знае....

# 20
  • Мнения: 1 064
И аз като Али да попитам какво се опитва да направи Езел с Бахар  Thinking
  Май Езел не знае....

То май и сценаристът не знае. Как се мята от едно в друго... Ако има за цел да ни обърка, успява. Обича ли я, съжалява ли я, ще я използва ли, отказа ли се - в един епизод едно, в следващия - друго. Ту си мисля, че е завладян от Ейшан, ту отгоре излиза омразата му. Езел е най-отровената душа от всички. По-зле е от убийците си. Убийците, дето са убийци, и те проявяват вярност към някого, милост към друг, а Езел и срещу вуйчо лае, и срещу Тефо... Той е най-самотният човек на света. Ако това е цената за отмъщението, по-добре да си останеш жертва завинаги, си мисля тук от няколко серии...

# 21
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Ейййй...гледах серията и съм страшно объркана. #Crazy
Тоз Езел какво иска от Бахар? newsm78 Обича ли я...мрази ли я...съжълява ли я??? ooooh! ooooh! ooooh!
Али направо ми напълни душата.Боже почвам да го ловим този мъж.Е тва е...Тефо правилно го каза..."Ние с Али сме еднакви...вие батковците нареждате, ние изпълняваме"но накрая се оказа, че убийците имат сърца, а жертвите (Езел) нямат.Този човек съвсем се изгуби във филма...само простотии прави. Какви чувства има към Ейшан...никой не знае.Какво изпитва към Бахар също...ЛУДА РАБОТА!!! Crazy
Човеко успе да разочарова всички които знаят кой е...(освен Вуйче, май на него не му пука особенно...)И след всичко тва което направи през тази серия отиде и каза на Бахар, че е Омер...и с ква цел??? ooooh! ooooh! ooooh!
Дженго и той тотално превърте. С риск да разсърдя голяма част от аудиторията смятам, че излиза от образа на жертва и се превръща в Езел. Много бързо забрави какво причини на Омер.
Смятам, че една развръзка Бахар+Али ще бъде добро решение.
Оффф...абе съвсем се обърках вече...дано сте успяли да ми проследите мисълта.
Сори за дългия пост...просто си се нервим на клавиатурата. bowuu bowuu

# 22
  • ... ъраунд, инсайд, снизу...
  • Мнения: 864
Най-силната серия  smile3501 smile3501 smile3501 smile3501
 
Стоя 10 минути на клавиатурата и нищо повече от това не ми идва на ума.....
Всичките чуства и състояния на героите са в мен.....главата ще ми се пръсне....
Единственото което мога да кажа е РЕСПЕКТ...към сценаристите,към режисьора.....КЪМ АРТИСТИТЕ
и не на последно място към момичетата,които с труда си ни правят съпричастни....
Благодаря на всички!!!

И пак да повторя-  АЛИ+БАХАР= txtloves txtloves txtloves txtloves txtloves txtloves

Последна редакция: вт, 08 юни 2010, 19:01 от lacunababe

# 23
  • Мнения: 11
за мен също беше най-силната серия до сега.Стомаха още ми е на топка .Много чувства,много разкрития .Не мога да осмисля всичко сега .Може би ще изгледам още 1-2 пъти епизода ,за да си разясня нещата.
Благодаря на всички ,погрижили се за този невероятен филм

# 24
  • Мнения: 0
Али ме разби  txtloves
Тефо милия все изгърмява  ooooh! добре че все пак се облажи с Шебнем Mr. Green
Али да бяга с Бахар,Тефо с Шебнем и да ги оставят всички да си трошат главите  
Е дженго може да вземе Джан  newsm78

Последна редакция: вт, 08 юни 2010, 19:19 от elmira

# 25
  • ... ъраунд, инсайд, снизу...
  • Мнения: 864


  txtloves txtloves txtloves txtloves txtloves txtloves txtloves

# 26
  • Мнения: 0
Прическата на Али пак е на ниво  Laughing
А когато разбра че Бахар не си взима лекарствата  Cry

# 27
  • Мнения: 0
Али е онзи мъж,който е толкова лош , а същевременно  изпитва благородни , възвишени и първични чувства.
Колкото го мразиш,толкова и го оправдаваш... Заради такива моменти – Бахар. Виждаш ,че тази лоша; порочна душа  е способна на  любов . Най-възвишеното чувство ,което може да изпитаме, а това чувство те кара да се разкаеш за сторенето от теб, да си дадеш равносметка...
Езел - не го видях това при него.  Thinking

# 28
  • Мнения: 417
Езел съжалява Бахар.Гали си егото с нея.По някакъв начин тя му напомня за Омер.Вместо да си вземе поука от всичко преживяно той направи жертва наивен и невинен човек.

# 29
  • Мнения: 0
Езел съжалява Бахар.Гали си егото с нея.По някакъв начин тя му напомня за Омер.Вместо да си вземе поука от всичко преживяно той направи жертва наивен и невинен човек.

Така е .  Peace Какво знаем за съжалението и отмъщението ?
Никога не са достатъчни , никога не знаеш дали си ги приложил на правилния човек. Sunglasses

Общи условия

Активация на акаунт