Ийит Озшенер: Мелодията на сърцата ни / Yiğit Özşener: сега и в "Ezel" - 67

  • 28 158
  • 752
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 0
Дали Дженгиз няма нещо общо с Кенан  щом така  го е  приел на негова страна
а и убиеца не го уби а го пусна  Thinking

# 31
  • Мнения: 417
Писмото на Ейшан към Джан:

Аз съм лоша и порочна.
Толкова съм лоша и порочна,че никога не го признах.
Все още чувам гласа му.Все още ме вика "Ейшан"
"Ейшан!Коя си ти?Ти коя си?"
Толкова съм лоша и порочна,че дори теб използвах.Дори теб откраднах от други.Сега те връщам обратно  там където принадлежиш.Достатъчно ходих по пътя на баща си.Сега е време да отида при майка си.Ти ще откриеш следите на баща си,който
изобщо не познаваше.Може би няма да бъдеш с него,но накрая ще го опознаеш.Сега за последен път,дори да е само в това писмо.Един единствен път ще заблудя този жалък свят,да бъдем заедно за миг.Дори да свърши за един дъх докато четеш,един път да бъдем семейство.ЕЙШАН,ОМЕР И ДЖАН!

# 32
  • ... ъраунд, инсайд, снизу...
  • Мнения: 864
 smile3501 smile3501 smile3501 smile3501 smile3501 smile3501 smile3501

Емка,мерсииии!!!! Hug Hug Hug Hug Hug

 Joy Joy Joy Joy Joy смея се на себе се,защото се оказа че доста  неща съм си превела снощи от писмото.
кви чудеса върши изкуството......дано някой ден не ме хвърли в японското кино  Joy Joy Joy Joy Joy

А къде са зачезнали всички???

Емка,след малко ще кача 30-та серия за теб   bouquet ......и за тези които могат да гледат без превод

# 33
  • Мнения: 417
Мерси,Лакунче Hug

# 34
  • ... ъраунд, инсайд, снизу...
  • Мнения: 864
С любезното съдействие на милата кметица  Hug Hug Hug Hug Hug

ЕЗЕЛ еп.30 без превод

другата велика серия в последно време Peace

# 35
  • Мнения: 40
smile3501 smile3501 smile3501 smile3501 smile3501 smile3501 smile3501

Емка,мерсииии!!!! Hug Hug Hug Hug Hug

 Joy Joy Joy Joy Joy смея се на себе се,защото се оказа че доста  неща съм си превела снощи от писмото.
кви чудеса върши изкуството......дано някой ден не ме хвърли в японското кино  Joy Joy Joy Joy Joy

А къде са зачезнали всички???

Емка,след малко ще кача 30-та серия за теб   bouquet ......и за тези които могат да гледат без превод
Hug Hug Hug Hug Hug Hug
Аз гледам 26-Езел при Дженгиз, обаче набързо влизам да ви "видя". Няма да я оставя само с едно гледане тази серияТук е един от любимите ми моменти-Али и Бахар, в неговия хол,когато му светна, че не е излекувана
Айде, връщам се в затвора
Емка,  bouquet  bouquet  bouquet  за писмото!

# 36
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
А къде са зачезнали всички???

Тук сме Wink Peace Whistling Whistling Whistling Whistling

Писмото на Ейшан към Джан:

Аз съм лоша и порочна.
Толкова съм лоша и порочна,че никога не го признах.
Все още чувам гласа му.Все още ме вика "Ейшан"
"Ейшан!Коя си ти?Ти коя си?"
Толкова съм лоша и порочна,че дори теб използвах.Дори теб откраднах от други.Сега те връщам обратно  там където принадлежиш.Достатъчно ходих по пътя на баща си.Сега е време да отида при майка си.Ти ще откриеш следите на баща си,който
изобщо не познаваше.Може би няма да бъдеш с него,но накрая ще го опознаеш.Сега за последен път,дори да е само в това писмо.Един единствен път ще заблудя този жалък свят,да бъдем заедно за миг.Дори да свърши за един дъх докато четеш,един път да бъдем семейство.ЕЙШАН,ОМЕР И ДЖАН!


Много хубаво писмо(даже на първа страница трябва да го постните),да не очакма човек от нея такива работи да пише Cry Cry Cry Cry Rolling Eyes Laughing Laughing Laughing Laughing Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 37
  • ... ъраунд, инсайд, снизу...
  • Мнения: 864
вивенце,цунка по муцунка    love001  love001  love001 пламка и на теб

момичета аз ви напускам  smile3507

Лека нощ!!! Hug Hug Hug Hug

# 38
  • Мнения: 472
Писмото......е просълзи ме Confused
Ейшан е жертва на баща си,соред мен.
И това,което причини на Омер беше за да спаси сестра си....
А това ,че още преди това предаде Омер с Дженгиз,слаб и е ангела на жената...
Обаче това писмо е покъртително направо.....Честно,съжалих я тази жена!

# 39
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
вивенце,цунка по муцунка    love001  love001  love001 пламка и на теб

момичета аз ви напускам  smile3507

Лека нощ!!! Hug Hug Hug Hug



Лакунче   love001  love001  love001  love001

И аз ви изоставям
smile3524

# 40
  • В най-романтичното място,което можете да си представите.
  • Мнения: 2
Добро утро! Hug Hug Hug

# 41
  • ... ъраунд, инсайд, снизу...
  • Мнения: 864
Добро утро! Hug Hug Hug Hug

Дари,и на мен чисто по човешки ми стана мъчно от писмото,но смятам постъпката и за егоистична и жалка.
Аз специално не бих се самоубила,когато сестра ми е тежко болна и детето ми няма дом и семейство.Човек който е способен да носи отговорност за постъпките си не би постъпил така,най-малкото защото е родител,пък ако ще целия свят да му се стовари на  главата....

 Laughing Laughing Laughing Laughingот раничко я подкарах днес Ейшана Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

# 42
  • Мнения: 4 706
Здрасти,хора, нямах възможност да пиша много време  Cry но вече се вземам в ръце! Лакунче, снощи те сънувах!  Mr. Green

# 43
  • ... ъраунд, инсайд, снизу...
  • Мнения: 864
Здрасти,хора, нямах възможност да пиша много време  Cry но вече се вземам в ръце! Лакунче, снощи те сънувах!  Mr. Green


 Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

Надявам се съм се държала прилично Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 44
  • Мнения: 4 706
Здрасти,хора, нямах възможност да пиша много време  Cry но вече се вземам в ръце! Лакунче, снощи те сънувах!  Mr. Green


 Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

Надявам се съм се държала прилично Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Ами, аз ти писах писмо по пощата, че отдавна не сме се виждали и ти ме покани на гости, аз отивам и ти се оказваш една доста възрастна дама с къса руса къдрава коса  Mr. Green ама беше добричка и аз ти виках Лакунче  Laughing Laughing Laughing ти така си се казваше  hahaha

Общи условия

Активация на акаунт