Хобитата на изключенията и отношението на мъжете към тях

  • 28 084
  • 421
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 749
Мммтака.Идеята за темата дойде от тук : http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=475885.msg15382188#msg15382188 и от следващите постове.
Та...има ли изключения сред правилото "g точката ми е на края на думата shopinG" и " менкам мъже за салфетки"?Стана ясно,че има.И сега,въпросите :
Номер 1 - Защо тези индивиди се наричат "изключения"?Т.е. ,другото правило ли е?
Номер 2 - Защо масата мъже все не откриват тея прословути изключения?Съжаление необходимо ли е?Може би.
Номер 3 - Какви хобита и интереси имат тези изключения? Mr. Green

Тъй като първите два въпроса са за мъжката част ,като самономинирала се за "изключение" от шопинг и менкаЖ -манията ,отговарям на номер 3.
Не ми се искаше,но темата иначе ще започне с "айде ти първа".И така,за да го спестя....

-Обучение на кучета и кинология изобщо.Номерирам го като хоби номер 1
-Тераристика и животните изобщо.
Майка ми казва,че вкъщи е вивариум.Не знам какво има предвид това .Имам само гризачи,влечуги,риби,бозайници,членестоноги... Whistling
-Музика .
Това е нещото,което ми е помагало винаги и за мен носи страхотна енергия.
-Танци.
Мммда. Grinning
-Рисуване.
Няма какво да кажа тук -без него не мога да живея.
-Педагогика.
Обичам общуването с децата.
Гледам,че най-ме влече да помагам на психически затормозени деца. Причината е ясна май Simple Smile
-Биричкааа.
Мога да откажа цигарите,сладкото и секса,но биричката няма да мога. Laughing
-Обичам събиранията с весела компания,независимо къде.може и да е на другия край на БГ.
-Парадокса за човек,който се води асоциален (при мен граничи с патология  Grinning ) е,че обичам човешкото общуване като цяло . Жалкото е,че малко хора го умеят.
-това тиренце ше го оставя празно,че може някоя роднина да наднича във форума Whistling


Та,няма шопинг ,няма колИ,няма гримове ,няма ноктопластики при мен. Предпочитам да не се забелязвам,докато не реша обратното. Mr. Green
И..наистина..масата мъже постоянно питат"Е хуу,къде са тея изключения?Аз защо не ги виждам?" , а всъщност точно те търчат след екстеншъните (нищо лично към последните)? Thinking  Тези,които не са се оплаквали,са си намерили подходящата половинка.Вярно,може и да не е правило,но в моята глава това е статистиката.

# 1
  • Мнения: 2 175
Китана, разсмя ме.. Joy hahaha
А сега де..ми аз какво да кажа, като нямам май никаво хоби?
Ходя на фитнес, ама не ми е страст, а необходимост..
В Мол-а само на кино може да ме замъкнеш..
Пия и надпивам почти всеки мъж.. Embarassed Sunglasses
Мразя и с досада ходя на фризьор, козметик, маникюр и тн..
Като "за капак" имам и най-несуетния мъж до себе си, който пък няма нищо против да ми осигури, всички "екстри" ако поискам..
Ма мен наистина не ме влекат..
Будала ли съм.. newsm78

# 2
  • Мнения: 212
Аз мойте ги написах в другата тема,но хайде,ще ги цитирам и тук
Цитат
Най-добре пуснете една отделна тема за хобитата на жените Mr. Green
И докато сте още на тази "тема" и аз да се излея Laughing Laughing
Не обичам да пазарувам. Правя го рядко-влизам в магазина,пробвам едно,и го купувам ако ми хареса.
Но тия многочасови обиколки за парцалки/обувки/чанти ги мразя Sick
Ходя по мачове понякога по-често от мъжа ми.
Обичам да пия бира и да гледам футбол по телевизията.
Предпочитам да отида на кръчма с тайфата и да се пръснем,отколкото да вися 2 часа на едно кафе с пет жени и да обсъждаме гримове.
Гледам предимно психо трилъри и слушам тежка музика.
Като ми е скучно си пускам Планета,спирам звука и след това по уредбата пускам нещо неангажиращо като D.R.I  и ги зяпам.
Има много симпатични попадения,но не стават за слушане....
Та,в мен живее скрит мъж... Party Party Party
В допълнение ще кажа:
Предпочитам мъжката компания,отколкото женската.
Ще се изкефя много повече на концерт на някоя дет или траш група,отколкото на Мадона.
Тренирала съм бокс и футбол,както и волейбол,но него много жени го тренират.
Висока съм 165см и не ми е комплекс,следователно манията ми не се разпрострира върху 12 сантиметрови токчета.
Любимият ми чуждестранен футболист е Рибери...о Ужаст (нали повечето жени са фенки на Роналдо).
И в заключение:САМО ЦСКА Hug

# 3
  • Мнения: 1 749
Предпочитам мъжката компания,отколкото женската.
Дали да не добавим и една характеристика "Изключенията жени не се събират със себеподобни"? newsm78 Забелязала съм,че го има това.По законите на Мърфи... Tired
А тъкмо щях да ти предложа,magarence,  едно "надцакване" с биричка. Laughing Peace

# 4
  • Мнения: 2 175
Китана, аз пия биричката само за изтрезняване.. hahaha Joy
Водката ми е слабост.. Sunglasses

Хасс, е тва твойто вече ми е.. #Crazy
 Hug

# 5
  • Мнения: 212
Китана, аз пия биричката само за изтрезняване.. hahaha Joy
Водката ми е слабост.. Sunglasses

Хасс, е тва твойто вече ми е.. #Crazy
 Hug
Магаренце,моля сподели кое те докара до #Crazy
  bouquet

# 6
  • Мнения: 2 175
Футбола и траш-метъла.. Joy

# 7
  • Мнения: 420
Моите са живопис, музика, книги, да спя, да ловя риба. Отношението на мъжа към първото- неутрално, към второто- изпада в нервни кризи, третото- попрочете една,две мои книги и ме обяви за извратена,четвъртото- не го отбелязва,  а последното е общо.

# 8
  • Мнения: 1 749
Интересно що ги няма представителите на мъжкото съсловие. Grinning

Аз и рибата не се разбираме.Това да седя и да чакам ,вперила поглед в една точка...Мне е за мен.Винаги изоставям въдицата и отпрашвам на изследователски поход.Е,естествено тогава почва да кълве...

# 9
  • Мнения: 420
Да уточня за рибата. Падам си воайорче- обичам да гледам.....пейзажи. За това подбирам много старателно мястото за риболов, искам да има хубава гледка. Хич и не гледам плувката.
Друго ме мъчи... защо изключения? Имам много приятелки, които изглеждат като правилото, обичат да следят модните тенденции, да си купуват скъпи дрехи, но хобитата са им доста далеч от там и по-близо до изброените от мен. Не схващам нещо защо да държиш на външния вид те прави веднага вманиачена куха лейка?

# 10
  • Мнения: 1 749
Да уточня за рибата. Падам си воайорче- обичам да гледам.....пейзажи. За това подбирам много старателно мястото за риболов, искам да има хубава гледка. Хич и не гледам плувката.
Друго ме мъчи... защо изключения? Имам много приятелки, които изглеждат като правилото, обичат да следят модните тенденции, да си купуват скъпи дрехи, но хобитата са им доста далеч от там и по-близо до изброените от мен. Не схващам нещо защо да държиш на външния вид те прави веднага вманиачена куха лейка?
Аз горе-долу разбирам . С повечето жени можеш да говориш само за гримове,кое бюстие да избереш за купона довечера и кога да си подмениш ноктопластиката. Да,има такива ,които се интересуват само от това :
-лъскави колИ (не от този ,който ги кара),в които да ги возят
- козметика и всичко свързано с нея
-дрехи и обувки
-клубовете,където могат да покажат последните
-интригата
-....? newsm78

И аз мнооого дълго време съм се чудела...."Това ли са жените?Наистина ли?" и предпочитах да общувам само с мъже.Там поне знаеш,че на интриги рядко ще попаднеш...
Чак наскоро почнах да откривам т.нар."изключения".Засега са 1-2 .Ще видим нататък....

Да,и аз си купувам дрехи(никой не си е помислил,че ходя гола,нали?) .Но за мен те не са толкова важни,колкото за гореизброените жени.Никак не са,даже.Важното е да е чисто и спретнато.А какво ще е...може и да не ме заинтересува.На детската площадка няма как да съм с токчета и рокля(да,има и такива,които се самоизмъчват по този начин),нито пък когато разхождам кучето.Когато почнем да тренираме с него(живот и здраве,а и дано стане) няма как да се преоблека на полигона и ще трябва да се върна вкъщи с окаляните дрехи.Не ме притеснява.Да,външния вид има значение,но гледам на него по съвсем различен начин.


# 11
  • Мнения: 46 432
Нямам никакво влечение към магазини, обувки, дрехи и салони. Което не значи, че не ползвам козметика и не си подстригвам или боядисвам косата, но то е необходимост веднъж на 1 месец, не хоби.

Събирането с приятели, ракийки, бирички, ако са хоби Peace

Другото ми е ремонти и обзавеждане, непрекъснато ровя по сайтове и следя предавания, боядисвам (стени/мебели) и др. дребни неща.

Преди обичах и ходенето на палатка, но откакто трябваше да съжителствам с един питбул, прекратих окончателно.

Отношението му е положително, въпреки, че промените вкъщи понякога му идват множко ...

# 12
  • Мнения: 2 448
С повечето жени можеш да говориш само за гримове,кое бюстие да избереш за купона довечера и кога да си подмениш ноктопластиката.

Къде са тези жени?   newsm78  На мен понякога ми липсват подобни разговори за разтуха. Винаги съм се разбирала по добре с мъже, обаче от време на време имам нужда да се размажа от чисто женски глезотии и глупости, но не и да слушам оплакването на някоя жена от нейния или чужд мъж, свекървата , етървата и цялата и рода до девето коляно.  Laughing 

# 13
  • Мнения: 1 749
С повечето жени можеш да говориш само за гримове,кое бюстие да избереш за купона довечера и кога да си подмениш ноктопластиката.

Къде са тези жени?   newsm78 
Навсякъде около мен. Laughing Не се шегувам.Мълчат,мълчат,и по едно време изтърсят нещо я за кремче за лице,я за някоя дрешка,я за парфюмче.Ооо ,парфюмчетатаааааа.....

# 14
  • Мнения: 364
С повечето жени можеш да говориш само за гримове,кое бюстие да избереш за купона довечера и кога да си подмениш ноктопластиката.
Къде са тези жени?   newsm78  

Паси,

Аз не съм изключние, но имам и други хобита освен мода и чета и други неща освен Vogue.. Понякога, де.. Няма да си развалям имиджа, я! От много мислене на човек му се появявали бръчки и аз като едно типично неизключение внимавам да не се натоварвам.

Общи условия

Активация на акаунт