Хобитата на татковците и отношението на жените

  • 7 060
  • 105
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 212

Особено след като ме замъкна до Солун,заради Bolt Thrower Party Party Party


Лелееееееееееее....Що и мене некоя не ме замъкне така бе... Rolling Eyes Praynig Praynig Praynig

Абе да не си гадже/жена на С.Ц.? bowuu
Съжалявам Девиатор,но тези инициали не ми говорят нищо Rolling Eyes

# 61
  • Мнения: 2
Жените имат само две хобита, но ги имат всички - харчене на кинти и мъже. Crossing Arms Whistling

Девиатор, ти си ми сред татковците-любимци във форума, пък така да се изкажеш! ooooh!

# 62
  • Мнения: 11
Жените имат само две хобита, но ги имат всички - харчене на кинти и мъже. Crossing Arms Whistling

Девиатор, ти си ми сред татковците-любимци във форума, пък така да се изкажеш! ooooh!

Що бе!?!? То си е баш така и няма нищо лошо в това! Нека да не  бягаме от природата си...

Hass- Bolt Thrower в Идрогиос ли забиха или в другата зала? newsm78

# 63
  • Мнения: 212
Жените имат само две хобита, но ги имат всички - харчене на кинти и мъже. Crossing Arms Whistling

Девиатор, ти си ми сред татковците-любимци във форума, пък така да се изкажеш! ooooh!

Що бе!?!? То си е баш така и няма нищо лошо в това! Нека да не  бягаме от природата си...

Hass- Bolt Thrower в Идрогиос ли забиха или в другата зала? newsm78
В Principal свириха.
А мъжа ми по едно време се замисли,дали и до Атина да не отидем да ги гледаме (нали на другия ден там свириха) но ми дойде малко в повече това размятане из влакове и гари,та се прибрахме... Wink

# 64
  • Мнения: 2
Много ви се иска все да сте в центъра на вниманието Simple Smile Приемете, че можем да имаме повече от "само две хобита" Peace

# 65
  • Мнения: 11
Много ви се иска все да сте в центъра на вниманието Simple Smile Приемете, че можем да имаме повече от "само две хобита" Peace

Имайте бе...Аз само казвам че това са основните... Party

# 66
  • Мнения: 2
Хайде сега, не се измъквай Wink Написа "само две хобита"! Peace

# 67
  • Мнения: 9
Хайде сега, не се измъквай Wink Написа "само две хобита"! Peace

Готово!

1. Харчене на пари за парцалки
2.  Харчене на пари за обувки
3.  Харчене на пари за чантички
4.  Харчене на пари за мазила
5.  Харчене на пари за мирисала
6. Старо гадже
7. Най-старо гадже
8. Един за една нощ
9. Един за няколко нощи
10. Един само за секс
11. Бившия
12. Настоящия
13. Бъдещия

Пусто бъдещия се падна под номер 13, ама да му мисли.

Добре ли съм разширил списъка, Девиатор?

# 68
  • Мнения: 2
Съфорумки, бързо идвайте на помощ срещу тези, дето се опитват да ни изкарат толкова ограничени! Simple Smile

# 69
  • Мнения: 1 749
Хайде сега, не се измъквай Wink Написа "само две хобита"! Peace

Готово!

1. Харчене на пари за парцалки
2.  Харчене на пари за обувки
3.  Харчене на пари за чантички
4.  Харчене на пари за мазила
5.  Харчене на пари за мирисала
6. Старо гадже
7. Най-старо гадже
8. Един за една нощ
9. Един за няколко нощи
10. Един само за секс
11. Бившия
12. Настоящия
13. Бъдещия

Пусто бъдещия се падна под номер 13, ама да му мисли.

Добре ли съм разширил списъка, Девиатор?
Пиша -трия.Пиша-трия.Викам си да не бъда много груба.
Та...написаното....откъде ги намирате се таквиз "жени" ? Как така се случва,че,о,горките вие,попадате все на такива?
Може би трябва да се замислите,че не търсите по правилния начин ,на правилното място,с верните мотиви? Thinking

# 70
  • Мнения: 154
Аз пък не виждам нищо лошо човек да харчи пари.Какво, в гроба ли ще си ги носите?Аз ,например, се чувствам ужасно добре като мога да си позволя разни неща,за някой - глезотийки,не и за мен.Пък и глезотийки да са.Какво толкова?

# 71
  • Мнения: 1 749
Аз пък не виждам нищо лошо човек да харчи пари.Какво, в гроба ли ще си ги носите?Аз ,например, се чувствам ужасно добре като мога да си позволя разни неща,за някой - глезотийки,не и за мен.Пък и глезотийки да са.Какво толкова?
Никой не е казал,че има лошо човек да ги харчи за глезотийки.Но да кажеш,че това на жената й е едничкото хоби и интерес?Верно,има и такива,но ...

Както вие, мъжете, се дразните да ви слагаме всички под един знаменател,така и ние се дразним.

# 72
  • Мнения: 2
Браво Китана, мислим еднакво!

# 73
  • Мнения: 212
Най-добре пуснете една отделна тема за хобитата на жените Mr. Green
И докато сте още на тази "тема" и аз да се излея Laughing Laughing
Не обичам да пазарувам. Правя го рядко-влизам в магазина,пробвам едно,и го купувам ако ми хареса.
Но тия многочасови обиколки за парцалки/обувки/чанти ги мразя Sick
Ходя по мачове понякога по-често от мъжа ми.
Обичам да пия бира и да гледам футбол по телевизията.
Предпочитам да отида на кръчма с тайфата и да се пръснем,отколкото да вися 2 часа на едно кафе с пет жени и да обсъждаме гримове.
Гледам предимно психо трилъри и слушам тежка музика.
Като ми е скучно си пускам Планета,спирам звука и след това по уредбата пускам нещо неангажиращо като D.R.I  и ги зяпам.
Има много симпатични попадения,но не стават за слушане....
Та,в мен живее скрит мъж... Party Party Party

# 74
  • Мнения: 9
Добре, де, Хас, Елайза, Китана! Има и изключения. Ама изключенията само потвърждават правилото, да знаете ...
For the record, аз към моята жена оплаквания в това отношение нямам, само понякога не съм достатъчно силен мъж да устоя на поредната чанта, ама то тва е щото нищо не разбирам от чанти и тва колко бързо се мени модата там. За мен чанта се носи до скъсване, ама за жените явно не, та си затварям устата вече  smile3505

Последна редакция: вт, 08 юни 2010, 19:28 от antibody

Общи условия

Активация на акаунт