Хобитата на изключенията и отношението на мъжете към тях

  • 28 085
  • 421
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2
Аз в темата видях само две изключения- Китана с обучението на кучета и Омраза с футболната треска... Всичко друго си е абсолютно нормално.. Един го влече литературата, друг историята, трети обича да пътува, четвърти търси ценни марки, пети събира модни артикули итн... Какво толкова странно има, не виждам  Peace
Лили - лу, темата се появи като отговор на една друга тема, в която мъжете във форума обвиниха женското съсловие, че единствените му хобита са пари и мъже! Grinning Затова се нарекохме "изключения"...

# 31
  • Мнения: 152
Ако ми подскажете каква е целта на темата - ще взема отношение. Моля домакинята на темата да прости вродената ми тъпота... сериозно се извинявам! 

# 32
  • Мнения: 46 438
Ако ми подскажете каква е целта на темата - ще взема отношение. Моля домакинята на темата да прости вродената ми тъпота... сериозно се извинявам! 

Целта е да докаже, че твърдението, че всички жени се заплесват само по парцали, мацане и обувки е мит.

# 33
  • Мнения: 152
Ако ми подскажете каква е целта на темата - ще взема отношение. Моля домакинята на темата да прости вродената ми тъпота... сериозно се извинявам! 

Целта е да докаже, че твърдението, че всички жени се заплесват само по парцали, мацане и обувки е мит.
Който го твърди това е крайно неориентиран и му липсват достатъчно... релации с разните му там представителки, за да може и сам да се сети, че твърдението му е достойно за 2-рокласник и звучи крайно нелепо. 

# 34
  • Мнения: 1 749
Мммтака.Идеята за темата дойде от тук : http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=475885.msg15382188#msg15382188 и от следващите постове.
Та...има ли изключения сред правилото "g точката ми е на края на думата shopinG" и " менкам мъже за салфетки"?Стана ясно,че има.И сега,въпросите :
Номер 1 - Защо тези индивиди се наричат "изключения"?Т.е. ,другото правило ли е?
Номер 2 - Защо масата мъже все не откриват тея прословути изключения?Съжаление необходимо ли е?Може би.

И..наистина..масата мъже постоянно питат"Е хуу,къде са тея изключения?Аз защо не ги виждам?" , а всъщност точно те търчат след екстеншъните (нищо лично към последните)? Thinking  Тези,които не са се оплаквали,са си намерили подходящата половинка.Вярно,може и да не е правило,но в моята глава това е статистиката.

Това е . Simple Smile
Домакинката на темата няма нищо против.
Може и да звучи нелепо,но повечето от мъжете,които съм познавала/познавам,казват точно това -няма свястни женски създания и "сички жени са *****" Laughing
Да не говорим за тея пусти "пари и коли" . "жените само за това мислят,само за това се хващат с тея мъже" .И,между другото,в темичката за "красивия ви мъж" в ДиС,вместо да говорт за красота,някои потребителки го обърнаха на "финансово състояние" .За дрешки,коли и прочее неща...Демек - красив е мъж,който се облича добре.А може да се облича добре само ако има..пари.
Ни нам...

# 35
  • Мнения: 165
Целта е да докаже, че твърдението, че всички жени се заплесват само по парцали, мацане и обувки е мит.
това е едната! другата е да спрат мъжете да говорят шаблонно за жените, като им се предостави възможност да повояйорстват законно за женските интереси, споделени в този форум. не сме само домакини, майки или пък някакви си там глезли, умрели без мъжко внимание /или пари  ooooh!/. поставянето на такива рамки ме вбесява и съм готова да го оспоря винаги.

старая се да не слагам мъжете под един етикет "всички мъже са еднакви", а съм на принципа "всекиму според заслуженото" и се надявам на подобно отношение и от отсрещната страна

момичета, ако нещо бъркам за идеята на темата, поправете ме Peace  bouquet

# 36
  • Мнения: 1 749
Целта е да докаже, че твърдението, че всички жени се заплесват само по парцали, мацане и обувки е мит.
това е едната! другата е да спрат мъжете да говорят шаблонно за жените, като им се предостави възможност да повояйорстват законно за женските интереси, споделени в този форум. не сме само домакини, майки или пък някакви си там глезли, умрели без мъжко внимание /или пари  ooooh!/. поставянето на такива рамки ме вбесява и съм готова да го оспоря винаги.

старая се да не слагам мъжете под един етикет "всички мъже са еднакви", а съм на принципа "всекиму според заслуженото" и се надявам на подобно отношение и от отсрещната страна

момичета, ако нещо бъркам за идеята на темата, поправете ме Peace  bouquet
Peace
И това. Hug

# 37
  • Мнения: 127
Ако ми подскажете каква е целта на темата - ще взема отношение. Моля домакинята на темата да прости вродената ми тъпота... сериозно се извинявам! 

Целта е да докаже, че твърдението, че всички жени се заплесват само по парцали, мацане и обувки е мит.
Който го твърди това е крайно неориентиран и му липсват достатъчно... релации с разните му там представителки, за да може и сам да се сети, че твърдението му е достойно за 2-рокласник и звучи крайно нелепо. 

Съгласна съм.
А за мен въпросът защо "мъжете" (която и да е тази събирателна цялост) говорят за "жените" като някакви си не би могъл да има някаква особена тежест. Най-малкото, защото който слага всички хора от един пол под общ знаменател не заслужава да му доказвам колко "нестандартна" съм с моите крайно нетипично женски хобита.  Wink Доста време ще загубя да доказвам на някакъв анонимен (или незаинтересован реално от мен (а не от пола ми) човек), че не съм "стереотип", вместо да правя това, което ми харесва. Чуденето дали и доколко съм нестандартна спрямо "масовата" "изтъпяла" жена, говореща само за външния си вид, също ми губи от времето.

# 38
  • Мнения: 152
Истината е, че мъжете в огромната си част са адски заблудени за доооста неща. Като ярка извадка мога да дам един левент от Поморие, но същината на това, което искам да споделя е, че това играе лоша шега на всички.
Мъжете се заблуждават и по отношение на секса. Едва ли не сте ставали свидетелки на приказки от рода на: "ей тази я свалих и я изчуках". Според мен обаче, истината е съвсем различна.., а именно, че една жена пожелава определен мъж и точно жената определя на кого ще пусне. Това е самата истина и жалко за мъжете, които не я съзнават. Разбира се има изключения, но те са такъв малък процент, че изобщо не си струва да се коментира.
Съществено важно е да се отбележи, че в поуста си имам предвид истинските жени, а не мърлите по чалготеките (но не бива да забравяме, че и там има изключения).

# 39
  • София
  • Мнения: 816
Лошото на това е ,че тези отношения се преместват в работна среда и най често потърпевша е жената.Поне в нашата сфера е така.Ужасно  е като се опитват да те налазят на някой тийм-билдинг,пък отидем ли в офиса съвсем друга песен се пее.
По скоро мисля,че по-трудно е да се променят и да раздават всекиму според заслугите.Нещо ги страхува.

# 40
  • Мнения: 11
Лелеееее..това не е тема!Това е иконостас!!! Ахааххахах! Laughing Laughing Laughing Не знаех че една моя реплика, в една съседна тема ще предизвика такава консолидирана реакция. Посмалете малко,че започнах да се чувствам форумно значим... newsm20

Но да тук идва редовно споменатият и тук въпрос...Къде сте бе? Що само масово срещаме моларки и кинтотрошачки??? Може да е зарад животните или рисуването /сори че пак обобщавам ама като теглих киртика тва май беше най-често споменаваната статистическа разсейка/ и за тва да нема време за живи ора.. Grinning Rolling Eyes

Я сеа и друго. Верно ли е че сте непостоянни в хобитата си и ги сменяте често. Щото тва последно коментирахме с аверите, че мноо се водите по кво е модерно и по кво прай "оная пача от деловодството на втория етаж"? Демек ние като мъже сме малко по-постоянни в увлеченията си...по хобита де. bowuu

# 41
  • Мнения: 1 749
Глей го ся Mr. Green .
Аз не съм непостоянна.Бира-от 16 годишна,рисуване- от 6 годишна,кучета имаме от времето,когато бях на 5 .
И ако щеш да знаеш,никога през живота си не съм си купувала червило!
  Peace

# 42
  • Мнения: 5 370


Я сеа и друго. Верно ли е че сте непостоянни в хобитата си и ги сменяте често. Щото тва последно коментирахме с аверите, че мноо се водите по кво е модерно и по кво прай "оная пача от деловодството на втория етаж"? Демек ние като мъже сме малко по-постоянни в увлеченията си...по хобита де. bowuu
Аз съм се научила да чета на около 5 г. Оттогава, дай ми книги, затвори ме, от време на време само проверявай дали не съм умрЕла от глад и жад.
На това непостоянство ли му се казва?

Ужасно обичам шопинГ на книги. Поради тази причина често ходя в Сиела в МОЛ-а и за книги троша пари с кеф. За дрехи-тц, понеже съм леко извъм размера "китайски Л".

Не се гримирам и изглеждам добре, а гримират ли ме-юхуууууу. Party Party  И не умея де.
Но не мога да си позволя да развявам побелял бретон, щото съм на 39.

# 43
  • Мнения: 46 438
...Къде сте бе? Що само масово срещаме моларки и кинтотрошачки??? ...

Защото те няма какво друго да кажат, считат го за престижно и парадират с него. Другите си мълчат, какво правят в свободното си е тяхна работа, обсъждат го само със себеподобни.
Иначе можеш да ни намериш в Хоби и Нашият дом  Laughing

За постоянството, поне аз съм дори прекалено постоянна, рядко ми хваща погледа нещо странично.

# 44
  • Мнения: 6 777
Красива мама

108590 Публикации в
1156 Теми

На пазар

35485 Публикации в
1072 Теми

Срещу

Хоби

63189 Публикации в
411 Теми

Има ли смисъл да коментираме?

Общи условия

Активация на акаунт