Сънуване при бременност

  • 19 172
  • 129
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 451
Винаги съм сънувала,това ако питате мен си е живо наказание,защото се събуждам по-уморена отколкото като съм легнала.Сега по време на бременността е нещо страшно-кошмар след кошмар,всичко почти свързано с бебето и самата бременност,плюс всички останали екстри,които са ми се случили през деня,в случая предимно неприятни  Twisted Evil

# 106
# 107
  • Мнения: 741
Здравейте и от мен!
В 17та седмица съм и откакто разбрах,че съм бременна все сънувам кошмари...лоши сънища,за които след това чета в съновника и се ужасявам още повече какво са означавали.На вечер мога да сънувам поне по 3-4 съня и ги запомням,което е доста ужасно за мен.
Вие тълкувате ли вашите сънища?

# 108
  • Мнения: 86
Първите 5-6 месеца сънувах всеки ден предимно кошмари достойни за филм на ужасите Laughing.Обяснявам си го с това,че много се притеснявах за бебето дали ще е добре.Сега съм на финала и рядко сънувам,но никога не анализирам сънищата,защото така допълнително ще се филмирам...

# 109
  • Мнения: 2 149
И аз помня,че сънувах доста кошмари през бременноста.
Явно е било свързано със страховете  ми на бъдеща майка.

# 110
  • Мнения: 615
Присъединявам се към сънуващите кошмари. Дори като се събудех, будех мъжът ми и го карах да обикаля къщата - все ми се струваше, че има някой  Shocked

# 111
  • Мнения: 741
A в какво се изразяват вашите кошмари?Опитвате ли се да ги тълкувате като четете в съновниците или чрез познати?
Аз всяка вечер сънувам по няколко съня и сутринта дори да не ги помня,след няколко минути всичко си припомням и почвам да ровя в съновниците и само се вкарвам в разни филми и после с дни немога да си намеря място от паника. cry

# 112
  • София
  • Мнения: 142
rosit@, повече от очевидно е според мен, че тълкуването на тези сънища е напълно излишно и може да ти донесе само ненужни тревоги Wink  Приеми, че сънуването в момента е реакция от хормоните, вълненията и страховете ти през бременността и в тях няма нищо пророческо.  Просто се опитвай да забравиш кошмарите и да не се връщаш към тях.  В един момент просто престават...поне при мен беше така Peace

# 113
  • Мнения: 1 884
Присъединявам се Hug Hug Hug-по принцип сънувам много,сега два пъти повече Wink

# 114
  • Мнения: 2 456
И според мен не е нужно да се тълкуват сънищата.
В началото сънувах постоянно, че правя спонтанен аборт, след това в 5-6-7 месец, постоянно сънувах, че раждам, че нещо се случва с бебето.
До такава степен сънищата ми станаха налудничеви, че веднъж сънувах, че раждам слонче...
Е, нищо от това не се случи за щастие...   bouquet

# 115
  • Мнения: 212
Винаги съм сънувала,това ако питате мен си е живо наказание,защото се събуждам по-уморена отколкото като съм легнала.Сега по време на бременността е нещо страшно-кошмар след кошмар,всичко почти свързано с бебето и самата бременност,плюс всички останали екстри,които са ми се случили през деня,в случая предимно неприятни  Twisted Evil

Все едно аз съм го писала  Sad Години наред нямах нощ, в която да не сънувам - все тъмници, като филм на ужасите; само неща, които ме тревожат или за които в ежедневието си налагам да не мисля. По време на бременността пък не спрях да сънувам гробища и покойници. Което на фона на предните ми сънища направо си беше приятно, защото сънувах хора, които все пак ми липсват малко или много. Естествено не ме подминаха и неприятни сънища свързани с бременността - сънувах, че раждам коте, джудже и т.н. Откакто родих обаче просто спрях да сънувам и се радвам на прекрасен сън. Надявам се и при теб да бъде така.

# 116
  • Мнения: 11
По време на бременоста сънувах много и най - различни глупости, а в последния месец само кошмари свързани с престоящото раждане.А интересното е че и сега сънувам нищо, че имам време да спя по има няма 5 6 часа.

# 117
  • Мнения: 122
И аз сънувам като разпрана - и общо взето повечето ми сънища са, ако не кошмари, то доста тревожни... ама не се хабя никак да ги тълкувам със съновници - те са си от ясни по-ясни! Първа бременност ми е и се тревожа от всякакви неща  Confused За самото бебе и дали всичко ще е наред с него, за мен самата, и за връзката ни с таткото, за това колко различно ще е всичко след раждането... И явно понеже ме обвиняват близките, че твърде много се кося от всякакви неща и не трябвало, та вече не си признавам и не ги занимавам, сега още повече сънувам и си ги изживявам нощем притесненията  Tired

# 118
  • Мнения: 18
Само някакви кошмари сънувам , и се събуждам бълнувайки.Миналия ден се събудих от болка - бях си стиснала едната ръка с другата,ама толкова силно , и едни нокти съм забила...  #Crazy Преди не сънувах така ... пак съм имала кошмари,ама не такива ..сега ме е страх дори да ги разкажа

# 119
  • Мнения: 119
Моите сънища са съвсем произволни  Crazy Засънувала съм от преди да видя положителния тест, досега сънувам, та и предполагам до края на бременността ще е така Simple Smile
Понякога имам кошмари, но през останалата част, сънувам несвързани дивотии.. Преди няколко дена прокървих и вечерта сънувах, че ме преглежда лекарка и ми каза, че всичко е ок, да не се притеснявам.. Съня беше верен Simple Smile Ходихме на лекар и всичко е наред..  Иначе не се слагам да си разчитам сънищата.. То е такава каша в тях, само ще се стресирам допълнително! Blush

Общи условия

Активация на акаунт