Какво ядете на работното място?

  • 6 259
  • 17
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 159
За съжаление често нямам време да си приготвя от къщи и се тъпча с боклуци.Работното ми място е извън града,няма магазин наблизо,едно мляко няма човек откъде да си купи!Иначе за утре например съм си нагласила череши и една чушка,пълна със сирене.(дано не ги забравя в хладилника!)

# 16
  • Мнения: 56
С колежките се храним в близко до офиса заведение - не е много скъпо(4 лв ми стигат за едно хранене) и е вкусно. Пък и аз в къщи много, много не готвя, че да си вземам от нас храна - а определено за да се нахраня ми трябва готвено. Не винаги е здравословна, храната която приемам - но пък си хапвам редовно и не са сухи снаксове и солети.

# 17
  • Мнения: 4 087
Да подбутна темичката, за да не пускам нов а Peace

Някой с интересни идеи за кутии за офиса?

Иначе ние имаме обособена кухничка в офиса- хладилник, микровълнова, кафе машина посуда, чаши , чинийки. Цяло лято беше лесно- плодове, кисело мляко, краставици, сирене, а до нас е морската градин и излизахме с колежките или сами -там.  Ама сега ни се хапва....манджа и е многооо студено и ветровито и остава само в офиса да се храним и да висим по терасите за свеж въздух.
До нас има само Хепи, но първо е скъпо, второ си е полуготово.... а от скоро голям хранителен магазин. Чудя се как да си разнообразя офис менюто и някакви интересни идеи? newsm78

Общи условия

Активация на акаунт