Scrapbooking & Cardmaking - 12

  • 71 520
  • 735
  •   1
Отговори
# 630
  • Мнения: 1 860
И пак тефтер Simple Smile



  bouquet

# 631
  • Мнения: 3 342
Пътувах последните дни и сега трябва да наваксвам. Чудни неща видях на последните страници. Ще обиколя блоговете ви, когато ми остане малко време.

А междувременно поредната картичка от мен + публикация в блога:


# 632
  • Sofia
  • Мнения: 155
Ох, такива красиви неща правите!!!!! Не искам да изброявам, за да не пропусна някой...
Чак се чудя дали да показвам моите творения... Имам толкова много да уча Simple Smile

Направих няколко картички с квилинг елементи... Имам много забележки по тях, но като за начало... Моля за извинение за лошото качество на снимките. Това е още едно нещо, което тепърва ще уча Simple Smile

5 картички от тук:
http://picasaweb.google.com/115687721581318513558/Koleda2010#5544862822495684562

Нана, много благодаря за хубавите думи за свещите. Следващия път с технологията на Гери ще станат по-хубави...
Дани, свещичките са тук: http://picasaweb.google.com/115687721581318513558/Koleda2010#5541917444574719218

Хубава седмица на всички!!!

# 633
  • Мнения: 71
Момичета, толкова красиви и стилни картички правите, че ме е срам да си покажа моите творения.
 Да споделя с вас радостта си - новата шевна машина, с 32 програми(ранен коледен подарък) - сега се уча да правя хубави шевове, но все още кривя нанякъде. Първите 2 дни не можах да се доредя до машината, защото моите мъже я окупираха и разучаваха. На следващият ден синът ми заяви, че вече знае какъв ще стане когато порасне Joy Joy Joy

hahaha Докато правя картичките за благотворителния коледен базар реших да разнообразя с чантичка за лакомства(за хелуин)


Последна редакция: вт, 30 ное 2010, 08:22 от laguna

# 634
  • Мнения: 3 342
Мушмулче, свещите са много красиви, а картичките - стилни. Особено ми допадна тази с червения фон и голямата квилинг-снежинка.

Лагуна, на такава чантичка би се зарадвало всяко дете - пък и не само дете.

Поредната коледна картичка - снимката е линк към публикацията в блога:

# 635
  • Мнения: 0
Както винаги не намирам точните думи ,за да изразя възхищението си от красотите ,които сте създали!  bouquet
Аз се разписвам с няколко нови.Много трудности срещам със снимането и все не са както трябва



# 636
  • Мнения: 71
Момичета, да ви напомня, че който иска да се включи със своите красиви коледни творения към благотворителния базар на ДБМ-  На 4ти Декември, събота, от 10:00 до 12:00 часа ще се събират сувенирите за базара в Арена ЗАПАД( На Тодор Александров).

# 637
  • Мнения: 44
Момичета- големи красоти показвате! Браво на всички!!! Добре дошли на новите попълнения!!!
DOBI62- винаги много са ме впечатлявали твоите неща! Но лепилото си личи- явно не си намерила все още начин да го прикриеш. Пробвай да оставяш по- широк бял кант в края на листа и там да слагаш лепилото, за да не личи. Или просто завързвай с панделки. Виж аз как направих пауса: http://krechi.blogspot.com/2010/05/blog-post.html.

# 638
  • Мнения: 14
Лелее, колко красоти! Браво, браво... не спирайте!


Снимколинкче

# 639
  • Мнения: 71
Eто няколко вида от картичките, които правя за коледния базар на ДБМ. На снимката не се вижда, но някои елементи са 3Д - няколко топки,подаръците и дядо Коледа. Няма да качвам картичките в блога, че не съм платила сертификат на дизайнерите, да ползвам техните продукти за продажба (нищо, че парите не са за мен)

# 640
  • Мнения: 3 342
Лагуна, чудни са! Много ми харесват.

# 641
  • Мнения: 1
Здравейте,феички със златни ръчички!
Влизам да ви се похваля,че спечелих наградата от предизвикателство №42 на Картичкофуриите-онова с шейкър елемента.Благодаря на всички ви че ме амбицирахте задочно да се захвана отново с това си хоби,като показвате всички тези красоти...
Преръщам ви всички.... Hug Hug Hug

# 642
  • зад кестените
  • Мнения: 795
Много се звинявам за нахлуването в прекрасната ви тема Hug Hug Hug Hug имам един въпрос  към DOBI62   как се казва  техниката с  която  направен картичките   бордюр като дантела .

# 643
  • Мнения: 7 091
Малеее, какви страхотии!

Нана, аз и на друго място ти писах, но МНОГО ме впечатляват тефтерите! Особено като си писала, че и дърво дупчи машинката, звучи страхотно, трябва да проуча въпроса за това.

Тони, страхотни изчистени картички!

Лагуна, много са красиви, оцветявала ли си или са принтирани на цветен принтер? И чантичката за бонбони е чудесна!

Тече, трябва да ти вляза в блога, защото много ми допадна тази идея, която виждам!

Доби, направо ми събра очите! Първата и втората особено много ми харесват! Не знам защо така, но повече ми харесват тези, които са само с бяло и акцент може би златно или сребърно, но много малко. В този смисъл на думата втората ти картичка ми е фаворит!

Нелка, много сладки пингвини!

И аз съм направила малко Коледни картички, дано скоро да мога да покажа!




# 644
  • Мнения: 0
Tandori честно казано и аз съм им повече фен на изчистените,но част от картичките например са поръчка от децата за някой и те дават някои изисквания.Котето го правих за внучката и тя на 2 годинки и половина повече би харесала едно коте от дантела Mr. Green
Цурето66 техниката се казва Пергамано и няколко страници преди това бях пуснала линк към блога на Ади,в който като гост имах възможността да разкажа и покажа техниката.
Течето- почти съм го разрешила проблема с лепилото но си права чр понякога избива.Твоята техника е добра,но при ембосинга и предвид дебелината на самата хартия за пергамано не става прекрасния ти начин на закрепяне.
Благодаря на всички за милите думи!
И поздравления на всички за прекрасното коледно настроение,което създавате!  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт