Боян е новата звезда в НОЕМВРИйската тайфа!!!

  • 28 554
  • 743
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 280
Привет,

Аз от жегите не мога да се оплача, обичам да ми е топло  Mr. Green А и пообяд не излизаме, пък и на плажа наистина си е есктра  smile3534 Това лято се надявам да направя тен  newsm53 Водата вече е топла, така че започвайте с организирането на почивките  Peace
За памперса - мислих и аз да го махам, ама още първите 2 часа се напика близо 10 пъти и се отказах....по натам ще е  Rolling Eyes
Браво на постоянните мами  Hug

Нана днес не се е разписвала, дано е добре  Praynig А, може вече бебче да гушка  Hug

Лека на всички  Hug

# 46
  • Мнения: 9
Добро утро!

Илка, честити сини гащички! Радвам се, че и вие ще ги нашарите децата  Grinning

Ние отдавна сме на плажа, но от 10 дена събличам Наси голичък. Много се радва детето. Лошото е, че иска само в морето да се плиска. Само ако знаете за какъв рев става на въпрос като го изкарвам от морето. Тази събота и неделя му напълнихме басейна, заигра се за малко и хайде пак в морето. Дано поне водата да се постопли по- бързичко, че още ми се струва хладничка.
Памперса и ние го махнахме, като изключим докато спи. Купила съм 15 чифта слипчета за да има да сменям като се напишка. Сега чакам да започне да си казва кога му се пишка и ака. Постоянно му обяснявам, че трябва да си казва "пиш" или "ако", но за сега без резултат. Опитвам се да го слагам на гърне, но той започва да пищи и не иска да седи с каквото и да го залъгвам. Решила съм да не го насилвам, когато се почувства готов, тогава.
За тръшкането, няма равен! Колкото и да му говоря, колкото и да му обяснявам, ефект няма.Реве за чужди играчки, когато някой пипа неговите, като цяло когато не става на неговата. Всеки път обяснявам, че щом иска играчките на другите и той трябва да дава, но...глас в пустиня. В морската, когато се чуе рев, хората се оглеждат да ни видят къде сме.

# 47
  • На топло...
  • Мнения: 584
Хей, тук съм и съм все още изпъъълнена с бебе Joy!

Вчера си правихме пикник на брега на реката, времето беше за пръв път от седмици чудесно, ни топло, ни студено, та се възползвахме максимално. Йошко дивя по поляните с татко си, аз пекох разни работи за хапване (само по бели гащи и една бременна блуза, уж достатъчно широка и дълга да ми поприкрие подробностите, загубих ума и срама направо hahaha) и насладата бе включително гастрономична  Laughing...

Вечерта пък зяпахме мач - граждани с немски паспорти срещу Австралия hahaha и много се смяхме. Научих Йоши да вика "oле, оле, оле", което в неговата уста звучи като "оуе, оуе, оуе", като същевременно размахва едно по случайност попаднало у нас знаме за закачане на кола (каквато ние нямаме, а и национализъм ни липсва, тъй че явно е било подарък към нещо си), та му правихме и снимки, голям майтап за семейство на футболни пишман-запалянковци Mr. Green...

Марожинка, не се притеснявай, ще се обадя веднага като пусна товара. Смятам амбулантно да раждам тоя път и два-три часа след това да съм си вкъщи с бебето, не ми се оставя Йоши толкова време сам, не сме се разделяли никога за повече от няколко часа и то чак сега като страдам от безсилие и татко му го влачи със себе си навсякъде. Той е много щастлив от факта де, свива му се душичката на детето да седи с инвалидизираната си майка все вкъщи Tired.

С гърнето напредък мисля да отчитаме като се роди бебето, взела съм вече гащички, но е абсурд да се гъна постоянно да го слагам, не че той има желание де. Пробвам го от месеци, но последно някаква работа на гърнето е вършил миналото лято, оттогава е страшен инат... Поне се храни сам и отказва помощ, та в това отношение отчитам самостоятелност и имам надежда, че като дойде времето от самосебе си и изведнъж ще стане Praynig...

 Hug

Последна редакция: пн, 14 юни 2010, 12:59 от nanunana

# 48
  • Бургас
  • Мнения: 2 136
Нана нека бебчо се износи до края, макар че знам колко е тежко накрая а и тия жеги.....

Защо чуждите играчки са най хубави........, а нашите са само за парлама newsm78 или за да има какво да менка Мирела за чуждо Mr. Green. Мъжа ми се кара да не съм и давала да взима чужди играчки да се научи кое е нейно и кое чуждо, ама как да стане...... това значи, че само нашия глас на протест и рев ще се чуват по площадките наоколо, Те вече май децата имат стрес от Мирела, като я видят насреща им с цвилещ рев засилена тичешком и пускат сами играчките си Joy и бягат при майките си. До сега да се заиграе с някое дете не е било само търчи и се оглежда за изпусната играчка, а ако и хареса нещо направо си го взима от ръцете на децата. Много нахално туй мойто, чак ме е  Embarassed от нея говоря говоря, засега глас в пустиня......
За махането на памперса - никакъв напредък даже имам чувството че и напук ми прави, стои на гърнето става врътва се спотайва се някъде и локвата е готова Crossing Arms. Или още не е готова или трябва яко дебнене от моя страна, което за момента ми е трудно...... А с баткото беше толкова лесно умничък ми е той знаеше че само го спарва памперса, а ми това чудо сега как ще го науча newsm78
А как ми се ходи на плаж......, ама ще е мисия невъзможна - като се върне мъжа от рейс тогава ще покоряваме плажовете Crazy

# 49
  • Мнения: 173
оп,и аз тука Mr. Green
гледам за тръшкането си говорите-еми кво да ви кажа,аз съм вдигнала ръце вече! да си се тръшка,да реве въпреки че Ивко  не реве ами по скоро се дере и то без сълзи.Това е положението,и 7583659254 приказки да изприказвам все тая,той не чува.Като стане на неговата и получи това което иска мирясва......за 5 мин.
НО това не е най-лошото!!!! От доста време насам яко го е избило на агресия и то към едно единствено дете.Незнам милото колко белега от зъбите на Ивко има вече.Какво ли не пробвах да го отуча,та не беше пляскане през устата,та не беше НЕЕЕЕЕЕЕЕ,и какво ли още не,дори  стигнах до там той като го ухапе и аз го хапех леко да види какво е Mr. Green
сега пък видя че едно момиченце на моя позната скубе,и той  започна да скубе.......пак същото дете,което си тероризира.А най-интересното е че с него си играе най-много,и докто си играят го тероризира,УЖАт

за  плажа-уф,аз хич необичам да ходя на плаж,а Ивко умира от кеф за водата.Принудих се да го водя на едно малко като плажче до кея,кадето има повече мидички отколкото пясък де,ама на него не му пука,нали има вода.И така за половин час,еми немога повече

продължаваме си ние с памперсите и мисля тия дни вече да пробвам без тях да видим кво ще стане


бременните Hug  bouquet пазете се

# 50
  • Мнения: 114
привет банда! Не сме писали много отдавна но компа се прецака и докато го направят.. ooooh! имам мноооого за четене Crazy.Набързо да честитя новопоявилите се бебоци да са живи и здрави!Ние мсе добре,Васето засега ми е много кротък и послушен(пу-пу да не го уручаасам)много ме слуша детето.Отивам да ви чета че цялата нощ няма да ми стигне  Laughing

# 51
  • Мнения: 297
Добро утро по едно кафенце
Лелеее в тая Гърция е ад през лятото ,та се не трае,ще изгори жив човек,много е топло,но го дават захлаждане когато си тръгваме з Бг.
Нана дали стиска още или бебока е излязъл  HugДа мине на проверка бързо  Naughty  bouquet
Лек и прохладен ден от мен
Елица нещо се губи  Thinking

# 52
  • Мнения: 162
Здрасти, банда!
Мойто отроче е втори ден на ясла и аз като глуха кучка се мотам само и не знам какво да правя  Joy Вчера го заведохме в 9 без нещо и ни се обадиха в 10:30, че се размрънкал, та си го прибрахме "да не се шашкал от първия ден" станал приятелче с едната леля, ама днес е друга, не му е по вкуса вероятно, че е възрастна, а той хич не ги тачи ама да видим Simple Smile Та е от 8 там де и в 11 ще си го прибирам ако не ме спешат преди това. Иначе освен, че питал за тати си и мръннал малко не е имало проблеми, дано и за напред е така  Praynig
Нана, герой си ти, ще ти се получат нещата, няма начин!
А за тръшкането - тръшка си се Дани, ама има и по-зле, та се надявам да поотмине. За сега успявам горе долу да го озаптя, ако съм в кондиция де...
Хайде лек и прохладен ден, че се унесох пак!

# 53
  • София
  • Мнения: 167
Добро утро!
Диде, супер кафенце, а как имам нужда  ooooh! Имам желание да се напълня един леген с кафе и да се накисна вътре дано се енергизирам отвътре  Mr. Green
Нана, съвсем мъничко остана, стискам палци да е бързо и лесно  Hug

Мая, това с играчките е нещо като закон, аз влача една торба с играчки не да си играе моето, ами като си придърпа нещо да дам на другото дете да не плаче или да се хванат за косите, нормално е. А приучването на мое и чуждо, мисля че в момента са на етап МОЕ, чуждото още не им говори нищо  Mr. Green

МамаАнна, ще свикне детето не му се притеснявай. Калина и до днес плаче от едната леля, жената се е видяла в чудо. Сигурно се е притеснила, но вече послрща щерка ми с коричка хляб, солетка, мойто нали не го храним в къщи и то като види такова лакомство забравя всичко, пустата лакомийка  ooooh!

А за гърнето май всички са в период на отрицание, и Калина прави същите мизерии, зор да седне на гърнете, като седне пишне малко, стане и след минутка имаме локвичка. А как й се радваме на локвичката, шляпаме вътре, мокрим ръчичките и си мием очите  Joy Само като я видя и ми призлява.

Мимата, ти да не си решила да забегваш, че и ника си си сменила  hahaha

При нас е ужасна жега и задух, да ми е жив и здрав климатика, много хубава работа върши  Peace

# 54
  • На топло...
  • Мнения: 584
Привет-мривет, минавам на отчет Hug!

Няма бебе, май ще пренося Thinking, с Йошката лекарката също така ме беше стресирала месец и половина по-рано, явно така си нося децата ниско и я без шийка, я без тапа Joy... Дано около термина да си дойде Praynig, Йоши беше 4 дена след.

Вчера цял ден се мотам в една мизерна кухня, не мога да я оправя, хем не аз мия чиниите, ама както и да е. Гледам да си поставям малки задачки ден за ден, белким се справя без да се скапя Mr. Green.

Йоши голямо щастие с татко си по пътищата - с едно ремарке с детски седалки, закачено на колелото и миткат напред-назад, чак си опърлил краката, ама кой да види да го намаже. Голяма диета кара освен това. Аз мисля на стола се хранят в университета на Басти, а то #Cussing out- яло детето вчера 3 кренвирша, сладкиш и хляб цял ден. Направо избеснях, ама ако си покажа и ще се караме, а не обичам - смисъл няма, какво ти разбира мъж от хранене на дете. Обясних по човешки, че предпочитам да яде зеленчуци, че правилото е 5 порции плодове и зеленчуци на ден, другото е отделно, че порцията е равна на шепичката на детето. "Аха" вика моя сулю, той по принцип го водел в стола, ма нищо нямало вчера, а там поне салатите сами могат да си стъкмяват, толко едни домати и краставици не може да му изпльока на детето в чинията бе ooooh!! Май ме разбра, ама да видим... Ооо да!, сега там отбелязват световното (той е председател на студентския съвет, работи цар Laughing и като бивш барман се грижи за доброто настроение на студентите) и продават евтини напитки покрай зяпането на мачовете, та бил му направил чудееесен коктейл на Йошко (Глей видиш ли, колко витамини е изпил на веднъж Naughty!) - безалкохолно мохито с разни сокове - ужас!, да се смееш ли, да плачеш ли Whistling...

Както и да е, стига съм се оплаквала...

Лек ден на всички  bouquet!

# 55
  • София
  • Мнения: 167
Нана, смях се със сълзи на вашия тати, не че нашия е по-различен де  Joy

Вчера слагам за вечеря и Рая изревава в същия момент за манджа. Отивам да я храня, Сашо се примъква че ме чакал да вечеряме, пратих го да наглежда Калина да не омаже всичко със супата. Рая нахранена и приспана, отивам да вечеря, леко разтопена, че ме чакат за вечеря, и ще седнем като семейство не само да притичвам за едното или за другото, да ама не. Калина докопала моята вилица и двамата кротко набиват салата, а че вътре има оцет, олио, и  сол по мой вкус, това са подробности  ooooh! нали яде зеленчуци детето.

# 56
  • На топло...
  • Мнения: 584
Ох, ужасни са, но и толкова невинни в глупостите, които вършат, по-бетер от децата Heart Eyes!

Калинка добре се е намухала с оцет, разбирам ooooh!, милото детенце...

Поне в началото питат кое може и не може... И после с огромна компетентност поучават другите Joy...

# 57
  • Мнения: 916
Хехе, ако ще си хвалим татковците, моят печели първа награда и е без конкуренция  Mr. Green Фафи беше на 8 месеца, когато помолих баща му да не търча аз напред-назад в обедната почивка - да минат да го накърмя детето и после баща му след час да го нахрани. Брех, детето взе да слабее, като се върна се мята настървено да суче... А то баща му мъ слагал на ниската холна маса едно пЮре, до него една лъжица и от Фафи се очаквало да си допълзи и да се нахрани. Както и да е, търчах аз да си го храня, после тръгна детето на ясла. По едно време се разболя. Остава пак за зла участ с баща си  Mr. Green Звъня аз, понеже си знам стоката, да питам какво яло детето - нищо, как какво. 3 пЮрета отворил нашият, детето не ще. (бях купила пЮрета, белким успее да нахрани дребното). Викам - да не си ги претоплил нещо. А той - ама аз трябваше ли да ги топля  newsm78

До ден днешен не знае да си нахрани детето, та страх ме хваща ако ме пратят командировка, какво ще правим  Whistling

# 58
  • Мнения: 8 522
Моя "миличкият" Twisted Evil и той може да се бори за първото място. Има две деца и до ден днешен нито памперс е сменил, нито е хранил някое от децата. Само ги прави, пък който си ги е родил да си ги отглежда Close.

# 59
  • Мнения: 297
 sweating ще се мре в тая жега  Crazy

Общи условия

Активация на акаунт