Тwilight/Здрач- тема 61 - It all begins...with a choice...време е за Затъмнение!

  • 30 164
  • 741
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 6
Аааа Мирка, аватарът кърти!

bella girl, относно филмите на Кристен.... аз бих ти препоръчала тези:
Adventureland - Заснела го е точно преди Здрач, партнира си със супер актьори като Джеси Айзенбърг и Раян Рейнолдс. Историята на вид е обикновена, но има много повече от това... на мен ми е в топ 3 на Кристенските филми Heart Eyes
Speak - от най-ревливите.... История за изнасилено момиче и как се опитва да се справи с това. На мен ми идва тежък, но го обожавам! На сет-а там се е запознала с Ангарано Peace
Cake Eaters - за заснемането му е прекарала няколко месеца с хора точно с това заболяване с което е и героинята й във филма. Има прекрасни моменти, първи трепети на човек, който уж не може да ги има, но се опитва...
In the Land of Women - играта й там не ми хареса(май единственият филм в който не ми харесва), но историята е сууууупер! Сами по себе си Мег Раян и Адам Броуди са си причина да го гледаш...
Into the Wild - има малка роля в него, но хубава. Предполагам знаеш, че е по едноименната книга... Филмът е от тези, които просто трябва да се гледат, не заради актьорите и т.н. а заради самата история...
What Just Happened - тук пък си партнира с Робърт ДеНиро, има ли нужда от повече агитация  Mr. Green
Останалите й филми също са интересни, но на мен тези ми изглеждат най най! Не ти писах за Паник стая, защото съм почти сигурна, че си го гледала няколко пъти Crazy


Аз вчера завторих Рънауейс, тази вечер мисля пак Mr. Green
Само направете сравнение между следващите два клипа.... цък и цък
Флориа е подбрала всички от каста не само по излъчване, а и външно....леле как си приличат Джоун/Кристен, Шери/Дакота, Лита/Скаут.
Предполагам, че някои наистина може да си кажат "wtf ..." обаче все пак си припомнете, че филма е по истински разкази. Може да е по книгата на Шери, но Джоун е тази, която беше на сет-а на заснемането на всяка една сцена... всеки ден!!! Малко или много лентата е смегчен вариант, били са толкова луди... Например сцената, когато фенките разбират стъклото и подгонват групата - ами нещата май са си същите до сега, не мислите ли?
Жалко е само, че Шери не е устояла на цялата дрога и алкохол и са я бутнали съвсем до дъното. В началото не можех да приема Дакота в този образ, но предполагам, че няма как да се приеме на 15 да си най-голямата, първата, жена рок звезда!
Малко за песните... влюбих се в кавърите! Имаше едно интервю в което Джоун разказваше как е искала да чуе I love playing with fire при което са й я пуснали и тя е казала, че иска версията на Кристен. Е оказало се, че версията която първо са слушали е била на Крис т.е. докарала е такъв глас, че е накарала самата Джет да не се познае - и това ако не е талант!!!!!
Друго нещо, което ме трогна е приятелството между двете - едната хард, а другата нежна душа, но винаги се защитават една друга. Последната сцена ме просълзи, беше адски милоооооо!
Май го карам много объркано в този пост, нали? Mr. Green
Айде после пак ще пиша, че сигурно ферманите за четене в петък следобед не са добра идея Whistling

# 46
  • Мнения: 200
Леле Цвети сега гледах двата клипа- уникално еднакви са!!!  Shocked Слушала съм оригиналните The Runaways, но на мен Кирстен и Дакота ми харесват повече, дори като ги чух за 1път не можах да повярвам, че Кристен пее толкова добре и толкова нахъсано. Сигурна съм, че ще спечели куп награди за този филм.

Много пленяваща история е наистина, Джоан/Кристен е мъжкарана, която се облича с мъжки дрехи или си ги щампова сама, много е земна и силна, и рок музиката е цялата и същност. Чери/Дакота е нежна, ранима и много малка на възраст, има проблеми  в семейсвтото и някак си е още дете, което се сблъсква с огромна слава, пари, наркотици, фенове, секс, пиене, рок, концерти, пътувания и какво ли не и то под почти никакъв контрол. Била е обречена според мен да стигне дъното. А връзката между двете е вълшебна, като две противоположни души, които си говорят без думи и без обяснения. Просто са успели да предадът много точно тази връзка и цялата любов между двете, а краят е наистина много, мноого плачливо-хубав! Simple Smile

И аз планирам тая вечер да го гледам пак  Mr. Green Цве на същото място, по същото време ?  Two Hearts


Ето малко Робовска красота от 9-и юни : Цъкккк



# 47
  • Мнения: 12
Здравейте    Hug

Аз за премиерата на Затъмнение ще събирам групата ми от заздрачени приятелки и ще ходим да го гледаме само по женски, но в Благоевград, София ми е далече, а как искам с вас   Cry

И аз си свалих Рънауейс, но още не съм го гледала, ако се появят субтитри от някъде, моля ви свиркайте    Praynig 

# 48
  • Мнения: 97
c.v.e.t.i., душичко, знаех си че ще споделиш профи-фен-информация по въпроса  Hug
всъщност вече съм гледала Adventureland, Into the Wild и What Just Happened.
наскоро по диема в 2 поредни вечери даваха Speak и In the Land of Women ама ги изтървах, та сега ще гледам тях (да, паник стая е ясно)
а дали ще можем някога да видим и welcome to the rileys  и The Yellow Handkerchief newsm78
много се надявам  Praynig

днешен Роб - прекрасен, прекрасен  Heart Eyes

довечера -  KRISTEN ROCKS!!!  Mr. Green

# 49
  • Мнения: 885
Здравейте    Hug

Аз за премиерата на Затъмнение ще събирам групата ми от заздрачени приятелки и ще ходим да го гледаме само по женски, но в Благоевград, София ми е далече, а как искам с вас   Cry

И аз си свалих Рънауейс, но още не съм го гледала, ако се появят субтитри от някъде, моля ви свиркайте    Praynig 


И аз там ще го гледам, ако искаш можем да направим една Санданско-Разложка фен среща в Благоевград?  bouquet
Леле как звучи само.... Crazy

# 50
  • Мнения: 6
bella girl, лелее добре, че ми напомни за The yellow handkerchief.... нали скоро му излезна ДВД-то и аз забравих да проверявам..... Аз го изтеглих от тук цък Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
едит: половината торенти дето изтеглих се оказаха фалшивиии Crossing Arms Някой ако намери правилния да свирка  Hug

Welcome to the Rileys още не е излезнал. Първият му трейлър мисля ще излезне малко преди или с двд-то на Рънауейс. Скоро предстои и нов постер Peace Филма е бил прожектирам доколкото знам само на 1-2 филмови фестивала...


Мирка, довечера те чакам по същото време на същото място Mr. Green Heart Eyes От мен писъците, от теб скачането Mr. Green

Едит: Излезнаха много нови снимки от Слончетата...цък





 Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
 

Последна редакция: пт, 11 юни 2010, 20:39 от c.v.e.t.i.

# 51
  • Мнения: 97
цвети, мерси за линка  Hug
само минавам да ви покажа тортата за рождения ми ден (мина наскоро) http://media.snimka.bg/6459/019173859-big.jpg

# 52
  • Мнения: 12
Аз за премиерата на Затъмнение ще събирам групата ми от заздрачени приятелки и ще ходим да го гледаме само по женски, но в Благоевград, София ми е далече, а как искам с вас   Cry
И аз там ще го гледам, ако искаш можем да направим една Санданско-Разложка фен среща в Благоевград?  bouquet
Леле как звучи само.... Crazy

Супер, ако успея да събера тайфата ще се уговорим да отидем заедно   Hug   Аз между другото често ходя на Разлог, имаме близки приятели там и може някой път да си уредим мини среща, ако си навита   Peace

bella girl, тортата е страхотна, сигурно е била и много вкусна   Heart Eyes

Цвети, огромни благодарности за всичко което пуска днес        bouquet

# 53
  • Мнения: 3
Сега се прибирам и новите снимки от сета на Водата ме направиха много щастлива   Heart Eyes   Страхотен прекрасен Робовски  Heart Eyes  С Рийз май не са заизхвърляне като двойка, Но     Naughty    само в контеста на този филм.

бела, и двете с тортата сте страхотни. И аз се бях заканила да си подаря Роб торта за РД-то, че сме на почти една дата с Роб, но не ми се получи. Не можах да преодолея някои обстоятелства, както и да е. И догодина става.

Цвети, харесва ми как се подготвяш за следващия изпит  Joy   Даваш на душата! Ударно! Да кажеш кога да започне палцестискането  Grinning

# 54
  • Мнения: 12
Аз ще ви пожелая лека нощ с тези стари снимки, които са ми много любими    Heart Eyes

   
 

# 55
  • Мнения: 1
Здравейте. А кога е примиерата на Затъмнение?

# 56
  • Мнения: 6
Катрин мерси за поздрава за лека нощ  Heart Eyes
Люси, да не се съмняваш нещо в мен Flutter

Ние с Мирка пак лека прожекцийка направихме...
Обичам този филм...
Обичам Флориа...Обичам Кристен и Дакота....Обичам лудия Ким...Обичам музиката....
Тотално надъхващ и див филм, уж е час и половина, а минава за все едно няколко минутки!

Пускам ви няколко песнички от филма, които да си ги чуете с кафето Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

http://www.youtube.com/watch?v=i01D_k_dcvc
http://www.youtube.com/watch?v=BJIqnXTqg8I
http://www.youtube.com/watch?v=TTq9WFFM84Q

Ах....велики!!!!!!!!!!!!!


# 57
  • Мнения: 200
Добро утро мили момичета!

Ние с Цве пак подивяхме по нощите  hahaha  Ама този филм е просто много увличащ откъм музика и сценарии  Mr. Green За втори път го гледам и пак ми се струва , че беше не повече от 10 мин, а колко любими сцени имам. А музиката е уникална!
Утре вечер се разбрахме с мъжо да го гледаме двамата Simple Smile

Ето малко любими снимки: Цък за големи:




Лека нощ за мен, а за вас хубаво и слънчево, но прохладно утро Simple Smile   bouquet

Последна редакция: сб, 12 юни 2010, 02:25 от Mupka

# 58
  • Бургас
  • Мнения: 779
За Добро утро  Wink       (цък,цък)

Кафето от Люси!

Последна редакция: сб, 12 юни 2010, 10:19 от ladi Koup

# 59
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 756
Цвети, а от къде си дръпнала Adventureland? Нещо не мога да го намеря Confused

Общи условия

Активация на акаунт