Тwilight/Здрач- тема 61 - It all begins...with a choice...време е за Затъмнение!

  • 30 174
  • 741
  •   1
Отговори
# 60
  • Бургас
  • Мнения: 810
Момичета, мисля че вече имаме the Best Kiss 2011Twisted Evil  А всъщност още не сме видели всичко!        smile3508

Не качвам видеото, за да не спойлирам тези, които не желаят да гледат красоти!  Mr. Green

Последна редакция: сб, 12 юни 2010, 18:46 от ladi Koup

# 61
  • Мнения: 0
Докато свалях някои любими филми в един форум  попаднах на следната мисъл Танцът е моето "искам" - и е така далеч от всичките "трябва", с които е пълен животът ни.Танцът е моето "утре".  Помислих си за вас и реших да я адаптирам за тук. Така че с много обич за всички робини:

Роб е моето "искам" - и е така далеч от всичките "трябва", с които е пълен животът ни.
Роб е моята "друга вселена", моето бягство, моята надежда.


Нали си  знаете колко много ви обичам, дори и когато съвсем се отнасяте   bouquet  Hug  Heart Eyes

# 62
  • Варна
  • Мнения: 2 942
Е, лейди, аз още се пазя......как можа  Flutter
Весе, и аз тЪ обичам, душа  Mr. Green

# 63
  • Бургас
  • Мнения: 810
Е, Красе ти явно си много силна, да се пазиш така упорито-ще понесеш хладнокръвно една снимчица!  Twisted Evil

Какво ще кажеш за Професора!? Този човек се венча за самотата си в последната глава! Тъжно!  Cry А наша Бела пак нещо недоразбра!!!

# 64
  • Мнения: 6
Geia, изтеглих от Арена Peace

Лейди, явно ще има повечко варианти за най-добра целувка...аз се чудя и защо въобще ще правят гласуване, а просто не им дадат наградата Whistling Mr. Green

Весееее, обичамете и теб Heart Eyes

Да ви кажа, тече в момента през уикенда пресджънкета на Затъмнение, а аз един ред не съм прочела за него и една снимка съм отворила Crossing Arms срам!

# 65
  • Мнения: 630
Лейди, баси дебелия спойлер, добре че замижах веднагически и се опазих... коства ми страшни усилия, но успявам, остават 3 седмици и малкооооо...

Днес, ооо днес останах сама и успях да гледам Рънауейс. Първична рокмузика, прекрасни Кристен и Дакота. Отидох в 1975 г. направо при истинската Джоан и истинската Шери. 
иии Роб е прекрасен, ей...

# 66
  • Варна
  • Мнения: 2 942
Е, Красе ти явно си много силна, да се пазиш така упорито-ще понесеш хладнокръвно една снимчица!  Twisted Evil

Какво ще кажеш за Професора!? Този човек се венча за самотата си в последната глава! Тъжно!  Cry А наша Бела пак нещо недоразбра!!!
Четох доста разисквания по темата в групата на фика във фб, та там се изкара 6 писмо на Абелард към Хелоизе и се вижда че той не се отказва от нея. Но Бела изживява такъв шок, че дори не си размърда мозъчните клетки и да се опита да разбере Едуард. Освен всичко и през ум не й минава, че все пак той я обича и не би постъпил толкова брутално с нея...ама не мисли бевойката. режи, реве и страда .. Стана ми жал за нея, дори гладно горкото  като зиоставено улично коте  Tired
Отделно се разглеждаха и другите думи на Едуард, те пък от Хамлет...абе не се знае дали SR е мъж или жена, но е изключително начетено и интелигентно същество
Иначе аз пак съм се потопила във Фифти и няма измъкване  Mr. Green

# 67
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 815
Цвети, мерси, намерих го там Hug

# 68
  • Мнения: 0
Добро утро момичета   bouquet
 Лейди,чудесна снимка!Аз нямам нищо против и видеото да видя  Mr. Green
 Кристен/Джоан на снимката с кожените панталони на вратата на караваната е просто един път  Heart Eyes Heart Eyes
 Днес от 16 часа ще има по бт-ви репортаж за МТV наградите/предаването е Таблоид мисля/да видим какъв ще бъде коментара  Crazy!!!
  дано има повече такива моменти в Затъмнение!
       Приятен ден,макар доста топъл,но пък е почивен  Hug

# 69
  • Бургас
  • Мнения: 810
val1977,видеото го има във всички фен форуми и блогове, посочени на първа стр. на темата!  Hug

Красе
, историята на Пиер Абелар и Елоизе е жестока, за съжаление не успявам да намеря добър превод на писмата, но ще търся книгата! Авторът на този фик наистина е изключително начетен, толкова препратки и подтекст  Rolling Eyes , вече трябва да си водя списък на нещата за които ме подсеща да прочета и потърся!!!

Последна редакция: нд, 13 юни 2010, 10:34 от ladi Koup

# 70
  • Срещу планината:)
  • Мнения: 286
Аз съм малко от мързеливите дето не пускат снимки Embarassed само си ги гледкам като ги пуснете,но докато тайно се ровех за да видя клипчето на въпросната сцена с целувката дето я пусна  ladi Koup,добре че я не я открих  Praynig  запзаих се още малко не спойлирана  Flutter  попаднах на тези снимки

# 71
  • Бургас
  • Мнения: 810
 R_Dew,  Това са снимки от интервю за Access Hollywood - веселяшко е, а водещата как докосва косата на Роб, докато  той й отговаря на въпросите- луда работа!!!  Wink  Този път реших да не качвам снимки, току виж, някой пак се почувствал спойлиран?!?  newsm78

 hahaha     “I am looking forward to the pillow-biting scene. I thought that was so funny,” Rob said of the “Breaking Dawn” novel’s Bella/Edward heat of passion moment. “I’m just like, I have all the random things to do. Really? He bites the pillow.”

ПП Размислих и:



Последна редакция: нд, 13 юни 2010, 11:07 от ladi Koup

# 72
  • Мнения: 6
Здравейте момичета Hug
Голяма лудница е около конвенцията и пресджънкета ooooh! Crazy
С момичетата ще ъпдейтваме постоянно около събитието иии може да следите тук Peace

Eclipse Press Conference + Update

LA Eclipse Convention + updates

А това са първите излезнали интервюта с Access Hollywood Heart Eyes

Мисля, че каста като цяло са много свежи тази година и определено организацията им е по-добра от миналата! Казват ужасно много нови и интересни неща, които мисля ще можем да четем и гледаме още поне няколко дни, за да им наваксаме Mr. Green

# 73
  • Мнения: 200
Добро утро :

Нашите хора изглеждат толкова усмихнаи и естествени наистина. Не можах да повярвам , че Роб не  е чел последната книга. В лек шок съм, очевидно сагата не му е интересна ли незнам, защото той е книгоман и чете много, а да пропусне Зазоряване, при положение, че игрaе главаната роля там  Shocked newsm78 Shocked newsm78 Shocked newsm78 newsm78 newsm78 newsm78 Но това си е нашия Роб и си е точно в негов стил, просто е уникален, признавам! Simple Smile

Поздравявам ви с тeзи снимки на Роб с фенове , които открих случайно, незнам от кога  са и от къде, но са  много забавни :





Лек и прохладен ден ви желая  Ill sun sweating  Simple Smile

Последна редакция: пн, 14 юни 2010, 19:12 от Mupka

# 74
  • Мнения: 12
Здравейте   Hug

Роб наистина ли не е чел Зазоряване ?   Shocked

Снимките са супер   Crazy

Ох, тази жега направо ме побърква.   Ill

Днес гледам,че няма кафе за това, ето нещо за разхлаждане



П.С. Момичета още ли няма субтитри за Runaways ?   Confused

Последна редакция: пн, 14 юни 2010, 14:56 от КатРин ♥

Общи условия

Активация на акаунт