Любители на кучета-13

  • 88 261
  • 733
  •   1
Отговори
# 705
  • Плевен
  • Мнения: 97
Аз да се похваля дадох и една консерва и тя я омете,така че апетит си има...ама на някои храни се мръщи.После по късно и дадох малко ориз с месце и тази сутрин също.Явно от него не иска да ака....но като цяло е по жива...и започна да ни хапе пак хаха Simple Smile Ама я предпочитам такава  отколкото да лежи .. и да се притеснявам. Hug

# 706
  • Мнения: 1 983
Здравейте,
виждам мааааалка светлинка в тунела. Защото си мислех, че вчера отново като започне работната седмица, и Карина като започне пак да седи сама много часове, ще възобнови белите. Но не, снощи като се прибрах, момичето само си беше кърпата, с която я бърша. Памперсът беше на място и пълен. Купичката с водата само беше обърната. Като тръгнахме на разходка, пак малко повърна, пак беше като водичка. После бая поигра с един мопс, близо час. Свърши и двете работи навън. Но вечерта пак се изпика и изака в кородира. Но ще свикне. Надявам се.... Praynig
Сутринта пак първо я разходих и после я нахраних. Но така пък върши голямата работа винаги след ядене, което значи винаги вкъщи. Tired А всички казват, че не трябва да се разхожда поне 30 мин след ядене. newsm78 Но пък и ако я чакам да се нахрани и да минат 30 мин, то става вече много късно. Tired
Айде, за сутринта ще помисля някакъв вариант, но за вечер не се сещам. newsm78

# 707
  • София
  • Мнения: 3 789
havaiskoto_dupe, много хубава новина!

Snarky Chimpfanny, кажи ни режима: в колко яде и в колко излизате вечерта. Сега ще измислим нещо.

 Освен вечерта да я залъжеш с половин порция гранули и да не й дадеш да пие вода. Така хем ще е яла, хем стомахчето няма да е много пълно, защото гранулите без вода не набъбват известно време и няма да й тежи.  20 минути след разходката ще й дадеш малко водичка, а след още половин час - втората порция от храната и достатъчно вода.

# 708
  • Мнения: 678
Snarky Chimpfanny ,мъжо е кучкар и каза Зара да  се храни преди разходка до около 3-4 месец.Сутрин намаме много време за дълги разходки и след това не е повръщала никога в къщи.След като вазбра ,че трябва да ака навън започнахме да я храним след разходка.
Но найстина имай търпение,когато зара беше на точно 5 месеца,ходихме на баба ми на гости .На 200 км път с кучето в колата,и там я разхождахме само 3 пъти на ден.Без да направи нито една беля в къщи.
Ето я на 5 месеца
http://media.snimka.bg/6788/019830971.jpg
http://media.snimka.bg/6788/019830977.jpg
http://media.snimka.bg/6788/019830981.jpg

Последна редакция: вт, 27 юли 2010, 11:59 от Пепито

# 709
  • Мнения: 1 983
havaiskoto_dupe, много хубава новина!

Snarky Chimpfanny, кажи ни режима: в колко яде и в колко излизате вечерта. Сега ще измислим нещо.

 Освен вечерта да я залъжеш с половин порция гранули и да не й дадеш да пие вода. Така хем ще е яла, хем стомахчето няма да е много пълно, защото гранулите без вода не набъбват известно време и няма да й тежи.  20 минути след разходката ще й дадеш малко водичка, а след още половин час - втората порция от храната и достатъчно вода.
Ами сутрин и вечер излизаме към 7, 7 и малко. Като я храня след това. А сутрин ще ми е трудно да й давам 20 мин след разходката, защото тръгвам на работа.
Пепи, четох, че не е хубаво веднага след ядене да излиза, защото при тичане и скачане може да й се превърти стомаха, и тогава се налага операция.
havaiskoto_dupe , много се радвам за кученце. Бързо ще влезе в старата си форма. Laughing

# 710
  • София
  • Мнения: 3 789
Пепито, страхотни сте!

Ето снимки и от нас. Това е новото ни легълце, че от синьото (на другата снимка) май прави алергия. Откакто го махнахме е по-добре. Тук се вижда и хематомчето, сега е намаляло още.  Сега си правя папка със смешни снимки на Джеси - такива, на които изглежда много глупаво или много странно, някой път ще ви ги покажа  Mr. Green Всъщност, повечето снимки са такива  Laughing



На нас ще ни отстраняват аналните жлези, лекарката каза, че малките породи много често имат проблеми с тях, които се влошават Cry Води се козметична операция, ама въпреки това си е много страшно.

Последна редакция: вт, 27 юли 2010, 12:58 от desi_ivanova

# 711
  • Мнения: 1 983
Леле Деси, каква сладка мишчица е Джеси, мен би ме било страх да я пипам, толкова е финна. Пепи, много е хубава Зара тук. И как кротко лежи с детенцето. При нас това все още е химера. Laughing
Довечера ще ви кача и снимки от първата разходка на Кари. На мен ми се струва кльощава, а мъж ми пък я смята за дебела. Crazy Та вие ще сте съдиите. Mr. Green
Я кажете кой къде се разхода в София? Къде кучовците и стопаните не ги гонят, и те играят на спокойствие?

# 712
  • Мнения: 678
По принцип Зара беше страшно дива до около 1 годинка.След това стана послушна,беше  на 1 г и 6м когато се пренесохме на новия апартамент,нищо не е изяла или направила някаква беля.Сега толкова много слуша,навсякъде е с мен из апартамента,дори вечер като се прибера от работа ме придружава и в тоалетната и в банята Joy

# 713
  • Мнения: 1 983
По принцип Зара беше страшно дива до около 1 годинка.След това стана послушна,беше  на 1 г и 6м когато се пренесохме на новия апартамент,нищо не е изяла или направила някаква беля.Сега толкова много слуша,навсякъде е с мен из апартамента,дори вечер като се прибера от работа ме придружава и в тоалетната и в банята Joy
Аз питах за полянки, ни нищо Пепи. Laughing И Кари е постоянно присъствие при мен. Даже сутрин е в банята с мен. hahaha

# 714
  • София
  • Мнения: 1 508
Я кажете кой къде се разхода в София? Къде кучовците и стопаните не ги гонят, и те играят на спокойствие?

На полето между Младост 3, Младост 4 и Горубляне. Има и малка рекичка, ако кучето е прекалено жадно и нямаш със себе си вода. Лошото е, че почти няма сянка. Хубавото е, че няма агресивни кучета, даже уличните са големи душички, освен това има богата флора и фауна, можеш да береш шипки, гъби, а кучето да подскача след жаби, скакалци и гущери. Казват, че има змии, но аз не съм виждала нито веднъж за 4 години.

# 715
  • Мнения: 850
  Пепито , Зара е много красива  Heart Eyes

 Деси , а снахата е просто страхотна , толкова нежна и крехка ...  Heart Eyes И аз нашия ще го снимам скоро , ама е такова диване , така скача и играе , ужас  Crazy

# 716
  • София
  • Мнения: 1 677
Момичетааа, започнах работа в зООмагазин   Hands Clap

# 717
  • София
  • Мнения: 1 508
Честито!  Hug
Къде се намира магазинът?

# 718
  • Плевен
  • Мнения: 97
Браво Браво

# 719
  • Мнения: 2 111
Честито,Vitaminka   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт