ИЗГУБЕНИ ГОДИНИ (Kaybolan yallar)ТЕМА 23

  • 25 022
  • 736
  •   1
Отговори
# 705
  • Варна
  • Мнения: 2 973
Добър ден дами! Hug Hug Hug
Прибрах се от пътешествшието до Бодрум и Кушадасъ ,но Naughty Naughty Naughtyвъпреки щателното издирване не видях Сару,нийде!
 newsm78 newsm78 newsm78Странна работа са тва комшиите-хич не се вълнуват толкоз от сериали,но екскурзоводите ни знаеха колко сме луднали ние по -тях и това ги ласкае!
Ооооооооооооо само с толкова ли мислиш да се отървеш! Stop Я раздуй къде бриса? Naughty

# 706
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
doh doh Бактън...писна ми на шушоните... ooooh! ooooh!
Свиквам спешна оперативка...22.00ч. Crossing Arms

# 707
  • Мнения: 3 133
doh doh Бактън...писна ми на шушоните... ooooh! ooooh!
Свиквам спешна оперативка...22.00ч. Crossing Arms

Я НЯКОЙ СЕ СЕТИЛ, ЧЕ ОТГОВАРЯ ЗА ЦЯЛО СЕЛО!!!
ЗДРАВЕЙ КМЕТИЦЕ!!!!!

 Hug Hug Hug

# 708
  • Варна
  • Мнения: 2 973
doh doh Бактън...писна ми на шушоните... ooooh! ooooh!
Свиквам спешна оперативка...22.00ч. Crossing Arms


Арееееееееее, тука съм! Скиваш ли кмете къф ти е точен ПиАр- а 10 мин преди заседанието се е нагнездил у темата и те чака! bowuu bowuu bowuu
И глей-  как съм се барнала- готова за сЕкаква мисия- Айди да видим де че ме пратиш

# 709
  • Мнения: 3 133
doh doh Бактън...писна ми на шушоните... ooooh! ooooh!
Свиквам спешна оперативка...22.00ч. Crossing Arms


Арееееееееее, тука съм! Скиваш ли кмете къф ти е точен ПиАр- а 10 мин преди заседанието се е нагнездил у темата и те чака! bowuu bowuu bowuu
И глей-  как съм се барнала- готова за сЕкаква мисия- Айди да видим де че ме пратиш
Ама йок!!Дека е тя????? Joy Joy Joy
Пак ни върза текения hahaha hahaha hahaha

# 710
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
21.59ч. Кмета е на линия...

# 711
  • Мнения: 0
 Thinking Thinking ThinkingЗащо няма никой къде сте момичета ??????
Зизу аз съм тука !!!! Naughty Naughty Naughty

# 712
  • Варна
  • Мнения: 2 973
21.59ч. Кмета е на линия...

 smile3501 smile3501 smile3501 smile3501 smile3501 smile3501 smile3501 smile3501 smile3501 smile3501 smile3501 smile3501

# 713
  • Мнения: 0
Добър и усмихнат ден мили момичета !!!!!!

# 714
  • Мнения: 3 133

На нас май ни помагат. Тъкмо кметицата обяви оперативка и знам, че щеше "да ни пише" със сърдит тон и форумът пропадна.
Е ако това не е късмет!!!
Така че вината е във форума. Hug Hug Hug

# 715
  • Варна
  • Мнения: 2 973
Лу, дърпането на ушите Crossing Arms просто се отложи във времето. Но да благодарим на Тати Hug Hug Hug може пък ядосаната ни кметица да се е поуспокоила и да не ни се кара много. bowuu


P.S. Между другото аз научих, че техническият екип на форума наистина е работил цяла нощ за да отстрани някаква сериозна повреда. И искрено и от сърце им благодаря за тяхната всеотдайност! Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug

# 716
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Е, вчера се рзминахте с "конското" Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Оперативката ще е днес в 22.00ч. и дано Тати не работи отново по повреди за да я осъществиме таз оперативка най-накрая.... Peace

# 717
# 718
# 719
  • Мнения: 15
Добър ден дами! Hug Hug Hug
Прибрах се от пътешествшието до Бодрум и Кушадасъ ,но Naughty Naughty Naughtyвъпреки щателното издирване не видях Сару,нийде!
 newsm78 newsm78 newsm78Странна работа са тва комшиите-хич не се вълнуват толкоз от сериали,но екскурзоводите ни знаеха колко сме луднали ние по -тях и това ги ласкае!
Ооооооооооооо само с толкова ли мислиш да се отървеш! Stop Я раздуй къде бриса? Naughty
Сега да си призная-някой беше казал,че Божеството ще отмаря в Бодрум.И аз като зам.-кмет и верен фен се метнах на самолета и хоп-паркирах се в CLUB BLUE DREAMS и се заоглеждах въоръжена с два фотоапарата.Бях си приготвила най-красивата му снимка и тормозех нон-стоп персонала да ми дава информация.Един ден от рецепцията ми казаха,че са видели в Hawthorn Karaca Resort някой,който много приличал на Сару!На момента си промених престоя и се закотвих във фоайето на хотела,но........................... ooooh! ooooh! ooooh!уви имаше един арабин бледо подобие на Сару.В Бодрум стана много задушно,а и водачката ни каза,че в хотел Adakule и Cande Onura Hotel  в  Кушадасъ често отсядат знаменитости искащи анонимност и усамотение и аз се отправих натам.
За мое голямо съжаление мисията ми не се увенча с успех.Не открих   Сару ,а и дори едно списание с някакви новинки за любимците ни не видях,но водачката ни беше шашната,че съм гледала "Врабче" и "Ново начало" след като и пуснах избрани моменти с превод на български и обеща да поразучи.Тя е българка  и живее в Турция от 20 години,взех и скайпа и и обещах да я тормозя!

Общи условия

Активация на акаунт