Юли 2007

  • 19 967
  • 754
  •   1
Отговори
# 15
  • USA
  • Мнения: 559
Ето ме. И аз съм затрупана с работа. Криси вече 1 седмица е болен и си е вкъщи. Добре, че свеки ни гостува и се грижи за него.
Иве, тук са си на столчето до 4г и 18кг. После има буустър сийт, само повдигащо отдолу. Трябва да проуча по обстойно. За столчето съм сигурна, защото вчера ми го каза лекаря.
Били, съветът ми е да не го приемаш лично. Ще дойдат и по-добри времена.
Донси, много хубави снимки от РД на Роки. Спомням си като пусна преди да родим, много пораснали ми се сториха сега децата. Тогава си бяха мъничета. Роки е много красива рожденичка.
Айде, после ще чакаме да показвате снимки от благотворителната сесия. 

# 16
  • Мнения: 1 098
Ками, и аз съм получавала такава криза. Много е гадно и плашещо Sad
Кирова, сподели Hug
Били, разбирам те. Кофти е когато се сблъскаш с несправедливост.

# 17
  • София
  • Мнения: 3 414
Ей това ме вълнуваше Велина,нали колата е ам , задния ред седалки също се регулира за легнало положение и мъж ми иска такива само за повдигане.Можеш ли да ми покажеш на линк,същото ли е като тукашните?

# 18
  • USA
  • Мнения: 559
Иве, виж тук http://www.nhtsa.gov/Safety/Booster-Seats. Има и обяснителни филмчета в линка. Не знам какви са в България. Тук има такива с гръб и без гръб. Пак казвам, че по тукашните стандарти нашите деца са малки за такива седалки.

# 19
  • София
  • Мнения: 3 414
Велина,благодаря ти.Същите са и тук.Ще си караме със 9-18кг поне до зимата,после ще сложим седалка само за повдигане.
Криси как е?Кога ще пътуваш за бг?
Р и Н имат сополи,едни гъсти,покашлят ooooh!

# 20
  • Мнения: 766
Иве, мерси  Hug
Шушонче, може и да се възползвам от твоята оферта Wink
/като гледам кака мъжа още се чуди и тутка накрая ще си взема Ина и ще си ходим двете сами на море  Crossing Arms/

Много хубав ден да имате всички   bouquet  bouquet

# 21
  • sf
  • Мнения: 10 175
Иве, ние в колата на мъжо сме с такава седалка, само за повдигане. Не ми харесва все още как седи в нея,но се случва 1-2 пъти в месеца да се вози с нея за кратко.

Ох,много жега тия дни. А уикенда ще е ад- мислим да се качим на Витоша.

# 22
  • Мнения: 616
Благодаря ви момичета ,но не исках да ви товаря с мотите проблеми.Хем се ядосвам хем ми е криво от нои ми казаха ,че понеже съм съкратена от първи април дажи да падне тавана за обещетенията сега няма да ме хване нищо че сега се регистрирам на борсата. Twisted EvilИма вероятност и моят мъж да остане без работа и незнам как ще се оправяме. SadЗнам че след лошото идва хубаво ама незнам ще оцелем ли да го дочакаме.

# 23
  • София
  • Мнения: 3 414
Кирова,търсиш ли работа в нета?Мисли позитивно,ще се наредят нещата. Hug

# 24
  • Sofia
  • Мнения: 523
Кирова  Hug много неприятно това.
Днес още една позната каза, че ще им затварят офиса. Нали  УЖ кризата беше свършила.
Малкото ми чаве вече не ще да спи през деня - да не пропусне нещо случайно. Ама и се спиииии и е киселяк ...

# 25
  • Мнения: 766
Искре,  такива са девойките - неспящи  Heart Eyes Hug
Кирова,  Hug Hug стискам ви палци да се наредят нещата при вас  Hug Hug
Някъде може и да свършва кризата, но моите наблюдения са че в БГ тепърва ще ни тресе Sad 

# 26
  • Sofia
  • Мнения: 523
Абе тя спи - през нощта Simple Smile (за което се радвам де) Ама от няколко дена като се почне от 14 - та до към 21 ми разказва играта.
БГ има още много да видим докато ни пусне кризата. В САЩ даже май се очаква дъното да е следващата година - така че тук - към 2015 може. Велина да сподели как е там.

Отиваме в парка. Че не ми дава да седя на комютъра това малкото. А мислех да поработя малко днес Thinking

# 27
  • Мнения: 1 098
Кирова Hug Ще дойде добро, не се отчайвай. Трудно е с отговорност за две деца, но ще се наредят нещата.
Ние днес бяхме на Витоша. Беше много приятно. Утре ще ходим на гости на братовчедка ми до едно село на час и половина път.
Тя си е от Сф, но с родителите и си купиха къща там и си заживяха. Братовчедка ми си намери мъж там и сега чакат дете. Много е щастлива, а тук хич не се чувстваше добре.

# 28
  • Мнения: 329
Вики къде на Витоша ще бъдете?Ние сме на някоя полянка след Златните мостове  Peace
Днес си купихме почти всички джаджи за банята  Laughing, доволна съм.Но забравих да мина да си взема кухнята и да мина през клуба да поръчаме меню за празника.Нещо съвсем ми изневерява паметта напоследък.Ще взема да си записвам сутрин какво трябва да свърша  Embarassed

# 29
  • Мнения: 43
Ехо, привет. wavey
Минавам само да се похваля - и нашето семейство ще се увеличава  Flutter Онзи ден си направих тест - положителен  Grinning Другата седмица ще стигна и до доктор. Интересното е, че не сме говорили или планували нещо. Просто този месец мъжа ми реши - ту да ме пази, ту не... и резлатата дойде прекалено бързо  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт