Юли 2007

  • 19 957
  • 754
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 616
Е Мимозке това е една прекрасна новина .Честито и здраво бебе на финала ти желая .

# 31
  • Мнения: 984
Ех, че хубавооооо  Hug Стискам палци за лека бременност!
Вече във всяка тема да има по една такава новина   bouquet

# 32
  • Sofia
  • Мнения: 523
СУУУУПЕР новина!!!!

# 33
  • София
  • Мнения: 254
Ехее, честито Мимозка! Лека и безпроблемна!  Hug Направо заформихте цял отбор от втора вълна "юлчета". Трябва да си призная, че (благородно!) ви завиждам Simple Smile много ви се радвам на всички!

# 34
  • Мнения: 384
Страхотна новина!Мимозке,лека и хубава бременност с една девойка прекрасна на финала!  Hug
Галенче айде и ти и Веси на опашката!

# 35
  • Мнения: 9
Привет,

Страхотна новина! Мимозка, лека бременност ти пожелавам и страхотен резултат на финала.  bouquet

Има нещо вярно, че момичетата не спят - и моята се кокори дълго време докато заспи. Май влязохме във филма с гушкането и люшкането - ей я и сега ми е в ръцете - пиша с една ръка. Не знам как ще се отучваме.  Замислям се за слинг - нищо не мога да свърша вкъщи така. Марти, дай мнение за Dee-Dee - някакви препоръки?

# 36
  • USA
  • Мнения: 559
Браво Мими! Честито!! Лека бременност и здраво бебенце ти желая!  Hug

# 37
  • София
  • Мнения: 254
Не, не, мен не ме бройте в този списък в близката една година Sad (т.е. бебе след две най-рано, макар че човек не може да планира тези неща прекалено).

М/у другото, имам едно цвете, мисля спатифилум, от тези дето цъфтят подобно на калии. Викаме му "вълшебното цвете", защото не беше цъфтяло с години, когато по време на сватбата ни цъфна с два цвята. После цъфна малко преди Кая да се роди и после - когато на мъжа ми сестра му и още една приятелка забременяха (много отдавна чакахме това да се случи и при двете и бяхме много щастливи тогава). Миналата година не цъфтя изобщо. Тия дни пак цъфна и точно това коментирахме със сестра ми кой ще е поредният забременял, но не мисля, че ще съм аз Simple Smile.

Кая пък беше много спящо бебе. Само от глад проплакваше и като се нахрани не сме имали никакви проблеми с нея (то и сега ако реши, че е гладна, не ни оставя намира, а тя доста често решава).

# 38
  • sf
  • Мнения: 10 143
Мимоза,честито- лека и безпроблемна!

Ние бяхме над Железница днес- като цяло беше чудесно,но се случи случка,та малко ни помрачи. Вико скочи бос в една локва със засилка и се набоде на едно стъкло. Бая дълбоко влезе,но малко косо- извадихме го бързо,ама що кръв изтече. Добре че имахме кислородна вода и бинт,та взехме бързи мерки. МИслех обаче ,че няма да спре сама кръвта и ще трябва да се шие. По какво всъщност се познава,че една рана е за шиене?
В крайна сметка спря кръвта,но Вико цял ден хленчи, не иска да ходи, всъщност иска,но го боли и куца яко.  ooooh! Мъж ми естествено обвини мен,защото не съм се преборила да му обуя обувките  Crossing Arms

# 39
  • USA
  • Мнения: 559
Донси, много неприятно! Аз бих го завела на лекар да прецени дали е за шиене.

# 40
  • Бургас
  • Мнения: 1 233
Ох милия Вико. Според дълбочината на раната мисля че се преценя, още повече че тя е на стъпалото и няма да зарастне лесно от самосебе си. По добре го заведи на лекар да прецени.  Hug

Честито на Мимозка. Лека бременност и желая.   bouquet

# 41
  • Мнения: 1 098
Мимозка, честито! Лека бременност и страхотно бебче ти желая.
Вики, мн. неприятно, заведи го на лекар, нека те кажат.
Ние вчера изкарахме супер при братовчедка ми. Прииска ми се да живеем на село. Имаше малък басейн и хамак и познайте Дели къде си изкара времето Mr. Green
Янче, братовчедка ми страшно се зарадва на количката. Сто пъти я сглоби и разглоби. Много ти благодари Hug Както и аз.
На мен вече ми става доста лошо. Вчера повръщах, днес пак.
Сега пратих мъжа ми да ми купи рогче и боза Mr. Green

# 42
  • Мнения: 329
добро утро  Grinning
Леле Мими, хайде честито ,лека и безпроблемна бременност   bouquetКакво бебче искате ??????
Вики, бързо оправяне на крачето на малкият  Hug
Ние вчера не стигнахме до Витоша.Свекърва ми си е счупила крак и отидохме до Кюстендил да я видим, много се зарадва на Еви.
Сега оправям багажа и се качваме на планината.
Пожелавам ви приятна неделя с много разходки  Hug

# 43
  • София
  • Мнения: 3 414
ДД
Мимозке честито,безпроблемна ти желая!
Вики,бързо да минава.Нали си знаеш винаги майката е виновна Twisted Evil
Николай е в период НЯМА,ужасно е.
Без памперс са Ради за половин ден схвана има няколко пропуска,но Ники отказва да пишка и да ака,а сам преди седмица изяваваше желани да пишка по дърветата.Какво да го правя,да връщам памперса или да го оставя по гащи?Вчера от 16,3 до 21 часа не е пишкал Sad

# 44
  • Мнения: 384
Ми Иве,аз знам че махне ли се веднъж не трябва да се слага пак принципно.Инъче всякакви ситуации има.Дори по добре да се напишка,да му е мокро,да го смениш,да го питаш и караш постояно.
Вики,хубаво е да го види доктор!Бързо възтановяване!

Общи условия

Активация на акаунт