Юли 2007

  • 19 954
  • 754
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 098
Иве, Дели по принцип, ако се изпишка в 16 най-рано следващото му пишкане е ще преди да си легне.

# 46
  • Мнения: 43
Мерси, момичета.  Hug Надявам се всичко да е наред. Ками, по принцип,като че ли повече се надяват всички на момиче /че много момчета в рода  Laughing/, но каквото и да бъде все ще му се радвам - да е живо и здраво.
Мариян и той понякога много издържа без да пишка - 4-5 часа. Rolling Eyes
Айка, снаха ми на това цвете му вика "семейно щастие" . Явно при вас наистина е свързано с щастие... Grinning

# 47
  • София
  • Мнения: 114
Три свещички, три звездички,
греят в моите очички.
Аз ги духнах изведнъж,
мамо, татко, станах мъж.


Черпя ви виртуално за рождения ден на моето пораснало момче.  cook

Мимозка, страхотна новина – да е лека и безпроблемна. Hug
Донсита, да се оправя бързо крачето на Виктор. Hug
Аика, интересна история с цветето. Имам две такива, цъфтят непрекъснато, може би и ние сме щастливи. Rolling Eyes  От две седмици едното е пострадало – един от двамата разбойника  се е посадил в саксията, но цветето беше подпряно на стената да не личи.  Simple Smile

Лек ден. Hug

# 48
  • Варна
  • Мнения: 204
Честита бременност Мими! Лека , безпроблемна и женска от мен  Mr. Green
Нелия също не пикае често- до 3-4 пъти максимум на  ден.Сега през лятото незнам може и по често- щото пие повече.
Ние днес открихме морския сезон. Цялото семейство. Забравила съм какво е това да стоиш и да си дремеш на хавлията докато някой друг тича след двамата. Резултата не закъсня.Нелия се засили след батко си и забрави, че това е море и за миг залитна напред и не може да се изправи. Само шапката и стърчеше отгоре. Добре, че бях наблизо. Бая водица нагълта милото, после се утрепа да се оригва  LaughingАбе с деца си е изпитание, трябва все да си нащрек. Иначе много дивяха и играха, като невидели забравили са от миналото лято. То и доста големи имаха дето вдигаха глъч и се пръскаха като деца.  Grinning Обичам лятото.Пожелавам на всички да си изкарате страхотни летни почивки.
Ние заминаваме другата седмица на планина- към Трявна в някакъв комплекс. Доверих се на Милко да видим. Той го избира този път.
Преслав и Нелия от по-другата седмица са вече в една детска градина, че и в една група- сборна. Взех да я мисля вече госпожата която ще ги гледа. Горко и, ако знае какво ще я чака  Rolling Eyes
Хей Ува, честит ти рожденник! Да ти е живо и здраво момчето/и двете/, много да ви радва. Весел празник   bouquet

# 49
  • София
  • Мнения: 3 414
Да ти е жив и здрав РОЖДЕННИКА, uva_uva !!!

# 50
  • Мнения: 766
Честито на порасналото момче, Ува   bouquet Hug Hug Много здраве и щастливи игри да има   ura
Страхотно стихотворение  Grinning
Мимозка  Hug  bouquet лека и безпроблемна бременност   bouquet
Много се радвам на такива новини  Grinning
Янче, ти къде ме сложи на опашката  Rolling Eyes Mr. Green
"С такова първо дете, второто малко ще почака " - цитат, мъжа ми  hahaha
Много е опасна Ина още, ще зачакаме година Wink
Иве бяхте ли на фото-сесията?
Вчера се разчистих, прах дивани, фотьойли, мих прозорци, щори и накрая бях ей така  sweating
Хубав неделен следобед
  bouquet

# 51
  • София
  • Мнения: 3 414
Бяхме Веси,http://www.flickr.com/photos/32927416@N02/ обърка ли са им имената ама то е в кърга на нормалното Joy Видях Искра с бебка,много е готина Heart Eyes

# 52
  • Мнения: 43
Хей, Ува, да ти е здрав малкия мъж. Много да ви радва   ura Tada

# 53
  • Мнения: 984
Честит рожденник!  Hug Да е жив и здрав и много да ви радва   bouquet
Ние днес ходидхме до гара Бов и се качихме до водопада - прекрасно е! Малчо се държа безупречно  Heart Eyes Само малко топло ни беше, но сигурно тук щеше да е още по-зле.
Хубава седмица на всички  Hug

# 54
  • София
  • Мнения: 254
Честит рожден ден на Виктор!!! Да е здрав и весел!  newsm59

# 55
  • Мнения: 1 098
Честит рожден ден на Вики! Да е здраво и мн. щастливо детенце  bouquet

# 56
  • София
  • Мнения: 17 592
Ей, за малко да пропусна... и сте на 4 страница.
Отивам да дочета последните 2 - 3 страници на предната тема...

# 57
  • Мнения: 616
Честит рожденик Ува .   bouquetДа ти е живо и здраво порасналото момче. Heart Eyes
Ние днес бях ме с Петър на басейн Сашо го протих при баба му.Върнах ме се и всички легнах ме да спим и сега още спят  Crazyа довечера какво ще правим не мие ясно.

# 58
  • София
  • Мнения: 17 592
Ехо, привет. wavey
Минавам само да се похваля - и нашето семейство ще се увеличава  Flutter Онзи ден си направих тест - положителен  Grinning Другата седмица ще стигна и до доктор. Интересното е, че не сме говорили или планували нещо. Просто този месец мъжа ми реши - ту да ме пази, ту не... и резлатата дойде прекалено бързо  Laughing

Хей, честито, много се радвам за вас!!!!!  Hug

Без памперс са Ради за половин ден схвана има няколко пропуска,но Ники отказва да пишка и да ака,а сам преди седмица изяваваше желани да пишка по дърветата.Какво да го правя,да връщам памперса или да го оставя по гащи?Вчера от 16,3 до 21 часа не е пишкал Sad

Според мен по- добре върни памперса, отколкото да се стиска и да задържа и ако... мисля по- опасно е...
Сложи му памперс- гащи - да може и иначе да се пробваш, току- виж се получило, но...


uva_uva, честит рожденик!!!!!  Heart Eyes

h.kirova... дано по- скоро дойде късмета до вашата врата...

Последна редакция: нд, 13 юни 2010, 18:28 от katiABV

# 59
  • Мнения: 329
Честити 3 годинки на Вики, да е много здрав и щастлив, весел и игрив   bouquet
Ние днес не стигнахме до Витоша, решихме да търсим рекичка и полянка, обиколихме цяло Панчарево и тъй като беше голяма лудница на местата които знаехме стигнахме чак до Пасарел и там си намерихме полянката без рекичка  Laughing
Тази седмица Ева ще си е вкъщи , реших да не я пускам преди морето  Peace
Иве щом си почнала не се връщай, ще се научи и Ники  HugЕва също стиска много  PeaceМного са хубави снимките, само две ли са?

Общи условия

Активация на акаунт